Septembar 25, 2024, 03:22:44 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: ŽENE KAO KORISNICI HORMONA RASTA  (Pročitano 14276 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: ŽENE KAO KORISNICI HORMONA RASTA
« Odgovor #15 poslato: Januar 10, 2010, 06:12:48 posle podne »
GROWTH HORMONE 101
Hvala Vladar ali sam naglasio za ŽENE za muškarce znam.

Na zalost ne znas, jer po pitanjima vidim da se vrtis za svojim repom.

Drugo, obicno kada momci takmicari sa visedecenijskim iskustvom iznesu svoje vidjenje ne vidim potrebu da se mnogo dodaje, ako ti ne pase to sto cujes jbg...

Ali evo i Goran kaze da je tema zanimljiva pa cu iznijeti svoje iskustvo iz prve ruke.

Znam vise zena koje koriste hGH. Raspon doza se uglavnom krece od 2-4IU. Krene se sa 2, mjesec dana, sledeci mjesec 3 i onda se drzi 4. Neke stanu i na 3IU i to bude sasvim ok. To bi mogao da bude jedan protokol, nemora da bude idealan. Ukoliko bi neka zena isla jace, recimo 4-6 IU, podijelio bih doze po 2-3iu ujutro na prazan stomak i odmah nakon treninga.

Dalje...Nijedna od njih nema takmicarske ambicije, uglavnom su to poslovne zene, od 30 i vise godina, bivse aktivne sportiskinje, koje se hrane perfektno i koriste kvalitetnu saplementaciju onda kada je to krucijalno. Oko treninga. Ni jedna od njih nije na prvom treningu posla sa hGh u sebi, vec su prilicno trenirale i radile na sebi prije prvog iskustva sa ovim hormonom.

Ni jedna od njih ne koristi insulin. S tim da to ne znaci da se to ne moze raditi, ali davati nekoj neiskusnoj curi protokol sa slinom je kao dati malom djetetu repetirani pistolj.

Sve one su znacajno napredovale u misicnoj masi, i smanjenju BF. Ali ne zato sto samo koriste hGH vec zato sto su jako posvecene svemu OSTALOM.

hGH nije suludo uzimati solo... bolje raspolozenje, fat burning, bolja koza, bolji oporavak, bolji san.... e sad da je uzaludno da neki wanna be builder se sprema sa 2IU dnevno zato sto nema novca za vise tacno je 100%, i to je tada kada je gubljenje vremena. Mnoge zene na zapadu koriste anabolicne roidse da bi postigle izgled, i ne govorim o hardcore bodybuildericama, nego bas o onim fitness cicama koje postavljamo i koje nam se dopadaju jelte. Da li mogu da izgledaju tako i bez anaboika vjerovatno one sa solidnom genetikom mogu, uz maksimiziranje svega ostalog, ali za uspjeh su spremne da rizikuju, a svako uzimanje roidsa je rizik bilo da se radi o muskaracu ili zeni... s tim da su muskaricma propratne pojave "podnosljivije", kako ce neka zene reagovati i na minimalne doze anabolika niko joj ne moze garantovati, tako da bi trebale da budu vrlo sigurne u to sto rade i da budu spremne na eventuane poslijedice.

Licno nikada bilo kojoj zeni nebih savjetoavo upotrebu anabolika, ali to se opet svodi na licni izbor, samo sto bi bilo pametno da prije tog izbora se dobro edukuju i izkontaktiraju djevojke sa realnim iskustvom, na MD-u imate citav podforum o tome...

Znaci pamet u glavu prije nego li nekom nacentriras bilo kakav protokol, jer samim tim sto ga uputis u bilo sto i das mu zeleno svijetlo ti preuzimas odgovornost za njegovo ili njeno zdravlje.



PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: ŽENE KAO KORISNICI HORMONA RASTA
« Odgovor #16 poslato: Januar 10, 2010, 06:16:10 posle podne »
popratni efketi kod zena su isti kao i kdo muskarca ako se u opste i jave....
ali obicaj je da da se male doze mogu koristi u dugom vremenskom periodu bez stetnih posledica..cak sta vise.....znam ljude i zene koji su vec po 3 ili 4 god na gh NON STOP ali to su doze od 2 iu i NE nisu takmicari vec to koristie radi toga sto su smnjaili konfekcijkse brojeve,bolje se osecaju,itd itd itd itd
savremni sport je sada doneo mnogo toga pa se pored GH i INUSLINA uzima i MGF i IGF1 I sve skupa cini mocno oruzije za izlged tj takmicarski izgled

Nigde nije pomenut baja od 100kg.... vec zene i rekreativci
 
Rekao sam negde da moze GH bez insa,da.... ali sa hemijom, ne solo...

Eto, imas odgovore, za prijateljicu je dovoljno 2 ij i malo aas i eto fine mase



Ne nego se u drugim temama pominju za muškarce te doze od 2-3iu i ja i ti znamo "baje" koji su oko 100kg i koristili 3iu i bili zadovoljni i osvajali zlatne medalje na takmičenjima ;)  , čak znam i ja jednog koji ima VOX klimu u radnji, gleda tv dok radi, wc mu iza leđa dok sedi, i povremeno svrati u lokal uz svoj da klopa ;) .pa rekoh za "bajice" (žene) ide manje.
A koja to hemija ide za žene a da je koliko toliko bezbedna i da ne izgubi ženstvenost?

Hvala sto se trudiš i ti i Peđa
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: ŽENE KAO KORISNICI HORMONA RASTA
« Odgovor #17 poslato: Januar 10, 2010, 06:25:24 posle podne »
HVALA VLADAR

Pomogao si mi puno i dokazao da se ne vrtim za svojim repom ;)

Rekao si "Ni jedna od njih ne koristi insulin. S tim da to ne znaci da se to ne moze raditi, ali davati nekoj neiskusnoj curi protokol sa slinom je kao dati malom djetetu repetirani pistolj.

Sve one su znacajno napredovale u misicnoj masi, i smanjenju BF. Ali ne zato sto samo koriste hGH vec zato sto su jako posvecene svemu OSTALOM." i u tome je maltene odgovor na moja 2 pitanja, moguće je znači bez insa i raste mišićna masa.
E sad ako je ono OSTALOM drugi AAS onda znači ne može bez drugog AASa da se napreduje.

A za iu se znači i PEĐA I GORAN I TI slažete da je od 2-3iu idealno  OK HVALA.

Nemojte pogrešno da me shvatite da se ja "teram sa nekim" i da želim da čujem odgovor "koji se meni sviđa" :) nemam ja tu nikakav benefit ali se nadam da će neko sa foruma i šire imati, jer mislim da je ovakva tema potrebna ovom forumu :)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: ŽENE KAO KORISNICI HORMONA RASTA
« Odgovor #18 poslato: Januar 10, 2010, 06:42:10 posle podne »
E sad se rađa novo pitanje:
Šta se podrazumeva pod "OSTALIM" (što bi Vladar rekao)
Tj šta je idealno za kombinaciju GH + ... naravno za žene.

ANAVAR, PRIMABOLAN, TESTOSTERON PROPIONAT...?
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: ŽENE KAO KORISNICI HORMONA RASTA
« Odgovor #19 poslato: Januar 10, 2010, 07:54:00 posle podne »
Ha,ha,ha...pa sto ne svratis do tog baje sto ima vortex klimu (ne vox) i sto je uzimao 5 ij, (a ne 3ij) i lepo ga pitas sta te interesuje ;D ;D ;D
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: ŽENE KAO KORISNICI HORMONA RASTA
« Odgovor #20 poslato: Januar 10, 2010, 08:01:32 posle podne »
Šta se podrazumeva pod "OSTALIM" (što bi Vladar rekao)

Lijepo sam napisao da NE PREPORUCUJEM anabolike zenama!!! "OSTALO" - ZNACI SAVRSENA PREHRANA, SAPLEMENTACIJA, TRENIING, ODMOR.

ANAVAR, PRIMABOLAN, TESTOSTERON PROPIONAT...?

Propi dati zeni koja zeli da izgleda poput lokalnih fitness djevojaka je apsurdno. I vrlo vjerovatno ce osjetiti neke od side-sa.

Od ove kombinacije, uz pravilnu upotrebu, ne bi trebala da ima bilo kakve simptome viralizacije. JAKO FINO!!! Za zenu koja brine o svom izgledu i perfekcionista je po tom pitanju teoretski najbolja kombinacija. U praksi, NEMAM POJMA!!!

Gluposti. "Ne bi trebalo" mozes sam sebi da govoris kada se rokas, a ne nekoj zeni kojoj "planiras ili savjetujes" ciklus!!!

Saslusaj me dobro.

Posto smo utvrdili, tj sam si rekao da nemas pojma o materiji, ovo ce biti tvoj zadnji post na ovu temu, ili to ili letis sa foruma.

@Ostale.

Neupuceni, neiskusni, bez "prakse" manite se diskusije, planiranja ciklusa za neki curice, koje biste da sa malo hemije pretvorite u neku Avu, Jennifer etc etc... necete uspjeti u tome, a vrlo je moguce da cete toj zeni, koja vam mozda i vjeruje, a koja nema pojma o tome sta sve moze da jos se desi, napravi ozbiljan problem.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: ŽENE KAO KORISNICI HORMONA RASTA
« Odgovor #21 poslato: Januar 10, 2010, 09:24:28 posle podne »
Ha,ha,ha...pa sto ne svratis do tog baje sto ima vortex klimu (ne vox) i sto je uzimao 5 ij, (a ne 3ij) i lepo ga pitas sta te interesuje ;D ;D ;D

Ma ko još zagleda klimu sa plavim ekranom ;) pored onoliko suplementacije, mada zna da se zadesi i lepi mali labrador u kutiji :)
Eto me ovih dana ako Bog da.


Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ŽENE KAO KORISNICI HORMONA RASTA
« Odgovor #22 poslato: Januar 11, 2010, 06:50:19 pre podne »
ja licno mislim da posle vladarevog posta stvarno se ivse nema sta govriti na ovu temu...
mozda samo bih dodao npr..jer momak ozcigledno ne razume
uzimati SOLO gh nije lludost ali uzimati solo GH u cilju dobijanje misicne masse TO JE GLUPOST i ako se vec uzima solo a ja ih znam bar 40 onda se to koristi u druge svrhe a ne u cilju doijanja misicne mase
a sruge strane ja sam objasnio da gh radi u sinergiji sa isnullinom sto ne znaci nikako da bi ga trebakla neka zena da uzima!!! iz razloga koje vladar rece.
upotreba aas i gh moze da donese pomak u misicnoj masi ali to nece biti od sinergije rada aas i gh vec od i iskljucivo upotrebe aas a gh je tu da regulise da se slucjano ne nabaci visak MASNOG TKIVA.
da bi neka zena usla u igru sa upotrebom aas mora da ponzjae svoje telo JAKOOOOO DOBRO jer su popratni efketi strasni.
bez obzira o kojoj je vrsti aas rec oni su svi DERIVATI TESTOSTAREONA U VECOJ ILI MANJOJ MERI i kao takvi veoma negatvino uticu na hormonalni status kod zene jer valjda i vrabac zna da ti nije PRIMARNI zenski hormon
zamisli samo sta bi se desilo da muskarac unosi sintetski ESTRGOEN....
neznam iz kog razloga i sta trbea neku zenu da natera da uradi monstruma od sebe sa upotrebom aas...iskreno..

fintes bejbe to je vec neka druga prica.. :P :P :P :P :P,ali to nema veze sa upotrebom aas i misicna masa koja je potrebna da bi se izlgeda extra dobro na fintes takmicenju se moze uraditi sa PRAVLINOM UPOTREBOM SUPLEMETACIJE KOD ZENA jer znam i njih barem 50 koje su tako uradile i onda u fazi ajd da kazem defincije uzimaju GH....ali aas NIKADA.
i vazno
OVDE JEDINO I VEOMA BITNO JE GENETIKA
mozete u ovom slucaju slobodno da okrivite genetiku ukoliko rezulatati ne budu adektvatni.
zasto ovo kazem
pa zato sto sve te bejbe koje gledamo po fitnes takmicenjma su u principu tj njih 90% EXTRA IZLGEDALE I PRE CELE PRICE..
ako je neko genetski preodrejden a kod zena je to veliki slucaj na zalost sa uskim ramenima i sirokom kukovima,itd itd itd itd,od nje veoma tesko da ce ikada da bude fintes takmicarka...da dobro izlgeda..OK...ali fitnes takmicarka Ne!!!
ZNACI..NAJPRIJE BOGOM DANA GENTIKA ZA TO...MALA NADOGRADNJA UPOTREBOM SUPELEMTACIJE I NARAVNO ISHNRANE I PRAVLONOG TRIENGA I TEK ONDA MOZE DA IDE FINAN TOUCH ZVANI GH...

a o body bulidignu kod zena....ma to ne zelim ni da komentarisem.....
postujem ali,kao sto rekoh....ne zelim da komentarisem,...


Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: ŽENE KAO KORISNICI HORMONA RASTA
« Odgovor #23 poslato: Januar 11, 2010, 11:14:27 pre podne »
HVALA VAM VLADO I PEĐO PUNO, PUNO.
Otvorili ste mi oči.
Vidite ja sam bio ubeđen da FITNESS takmičarke i naše i strane koriste AAS.
Znači i one "svetske" BF koriste suplementaciju + GH, zanimljivo, moram priznati da sam drugačije gledao na to sve, jer imaju zavidnu mišićnu masu.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ŽENE KAO KORISNICI HORMONA RASTA
« Odgovor #24 poslato: Januar 11, 2010, 01:17:29 posle podne »
Citat
jer imaju zavidnu mišićnu masu.

u odnosu na melisu detwiler DA
ali ja neznam dali si ti ikada video neku od tih devojaka LIVE?
to je dalkooooooo od zavidnemisicne mase..

da je sve na svom mestu...TO JE TACNO....
ali to nema veze sa misicnom masom o kojoj ti pretpostavljam razmisljas

Van mreže Puter

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: ŽENE KAO KORISNICI HORMONA RASTA
« Odgovor #25 poslato: Januar 11, 2010, 04:13:17 posle podne »
Vladar ja nisam spomenuo propionat. Teoretski znam o cemu pricam, prakticnog iskustva nemam i to sam zbog zena, koje bi me mozda poslusale, i rekao. Bio sam sasvim korektan u svojoj konstataciji, i to je samo konstatacija. Cak vise, licno ne poznajem ni jednu zenu koja uzima GH, ali poznajem zene koje su uzimale i uzimaju primo, T3 i anavar. Nisam nikome savetovao da uzme bilo sta, samo sam rekao svoje misljenje. Nije u radu da budes grub, niti da tim tonom pretis bilo kome. Sa anabolicima nikad nisi siguran kako ce osoba odreagovati, cak i sa puno prakse i toga bi trebali svi da budu svesni, zato smatram da moja recenica "Ne bi trebalo da imaju..." i nije glupa ni opasna kako si je interpretirao, a kao administrator trebao bi plasticnije da posmatras tudje postove. Nije ovo strucna literatura kojom bi se vodili doktori u cilju poboljsanja kvaliteta zivota i nasih fizickih projekcija, vec FORUM svih nas koji ovde postujemo. Budimo realni. Nadam se da ce ovo pomoci buducoj boljoj komunikaciji na forumu.  :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ŽENE KAO KORISNICI HORMONA RASTA
« Odgovor #26 poslato: Januar 12, 2010, 06:47:08 pre podne »
Citat
uzimaju primo, T3 i anavar.

idealan nacin da si zasere zivot za sva vremena

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: ŽENE KAO KORISNICI HORMONA RASTA
« Odgovor #27 poslato: Januar 12, 2010, 09:33:50 pre podne »
Citat
jer imaju zavidnu mišićnu masu.

u odnosu na melisu detwiler DA
ali ja neznam dali si ti ikada video neku od tih devojaka LIVE?
to je dalkooooooo od zavidnemisicne mase..

da je sve na svom mestu...TO JE TACNO....
ali to nema veze sa misicnom masom o kojoj ti pretpostavljam razmisljas

Pa mislio sam zavidnu mišićnu masu za žene, sve preko BF po meni ne prija oku ni meni a verujem i 99,9% muškaraca.
Evo kad si pomenuo melisu detwiler, meni je to neka granica i ok za oko preko toga još nekih +10kg mišića nije.
Video sam live naše i jednu stranu Ređinu de Silvu, eto meni je npr to TOP granica do koje bi trebalo se ići za ženu.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ŽENE KAO KORISNICI HORMONA RASTA
« Odgovor #28 poslato: Januar 12, 2010, 10:12:49 pre podne »
Citat
Pa mislio sam zavidnu mišićnu masu za žene

opet hvatas sopstveni rep...
o kojoj misicnoj masi je rec?
ja ti ponavljam da ukolio je merilo melisa onda je to sranje u hemija
a ukoliko je u pitanju neka fitensa bejba sa 50 ak kg najvise onda tu nema govra o misicnoj masi neznam kakvoj vec o veoma niskom bf,ukompnovanim sa odlicnom genetikom,sjajnim proprocijama i vidljivom misicnom masom koja je postojeca a ne nadogradjena kao kod melise...

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: ŽENE KAO KORISNICI HORMONA RASTA
« Odgovor #29 poslato: Januar 12, 2010, 10:34:07 pre podne »
Citat
Pa mislio sam zavidnu mišićnu masu za žene

opet hvatas sopstveni rep...
o kojoj misicnoj masi je rec?
ja ti ponavljam da ukolio je merilo melisa onda je to sranje u hemija
a ukoliko je u pitanju neka fitensa bejba sa 50 ak kg najvise onda tu nema govra o misicnoj masi neznam kakvoj vec o veoma niskom bf,ukompnovanim sa odlicnom genetikom,sjajnim proprocijama i vidljivom misicnom masom koja je postojeca a ne nadogradjena kao kod melise...

Očigledno mi je teško da skapiram šta hoćeš reći...izvini.
Kratko i jasno po tvom mišljenju : melisu detwiler, Ređina De Silva koriste uz GH i AAS?
Ja sam bio pre ubeđen da koriste. Naravno kad je u pitanju ishrana i suplementacija tu se podrazumeva da je sve TIP-TOP.
Pain is temporary, Pride is forever