Oktobar 05, 2024, 11:59:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.335 poruka u 18.768 tema - 20.975 članova - Poslednji član: SlolskaNd
X3MShop banner

Autor Tema: Moja ishrana za Pedjinu dijetu sa rotacijom UH  (Pročitano 65369 puta)

Van mreže icanik88nis

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Moja ishrana za Pedjinu dijetu sa rotacijom UH
« Odgovor #150 poslato: Februar 22, 2011, 07:06:07 posle podne »
ok to mi je bilo bitno da znam, jer meni na 180 cm i 90 kg treba nekih 2500-2800 kcal dnevno a ako ja unosim recimo kao sto sam reko 180 g proteina i 0 uh i masti u tragovima, to je daleko ispod 2500-2800 kolko mi treba dnevno, pa sam mislio da treba da dopunim neki deo iz dobrih masnoca  :)

180 gr B i 0% UH...
sjajano
a koja je to vrsta dijete gde se unosi tako malo B a visak cal naravno po defautlu i nekim drugim forumima se nadonjadjuje sa mastima..?
ja ne razumem cemu uvek sarkazam, jer ja da sam 100 % siguran ne bih ni postavljao pitanje, za istu tu ishranu si na prvoj strani ove teme rekao da je ok i da cu imati rezultate, a ishrana se zasniva na tvom tekstu "1,2,3 trbusnjaci za leto su tu". Ja sam samo zbog toga sto se prva 3 dana ne unose UH, pitao da li se moraju unositi masti posto sam gledao jos necije ishrane na osnovu tvog teksta i video da su ljudi ubacili masnoce svakog dana, a samim tim sto unosim samo 180g B i 0% UH i masti u tragovima, to ispadne nekih 800-900 kcal, sto je za moju tezinu od 90 kg malo ili se varam ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja ishrana za Pedjinu dijetu sa rotacijom UH
« Odgovor #151 poslato: Februar 22, 2011, 07:28:38 posle podne »
neznam gde ti vidis sarkazam ali to i  nije bitno
bitno je DA NI JEDNU JEDINO RECENICU NI REC nisi razumeo ni sa jedne teme a kamoli sa mog texta
dakle...
ukoliko sam jedno 2 mil put aPONOVIO ali je ocigledno problem da se cita da na tu dijetu treba da ides vec i kada si spreman a to je posle DIJETE KOJA SE ZOVE ROTACIJA SA UH onda JA NE VIDIM OSIM TOGA DA SI TI SARKASTICAN i da odista mislis tj da nas sve skupa zaajebavas trazeci potvrdu necga sto je POTPUNO NELOGICNO ALI U SVE I JEDNOM ELEMETNU a kamoli da si citao ono sta sam ja napisao7
dakle
sarkazama sa moje strane nema
a ti da si citao..PONAVLJAM JOS JEDNOM sigurno ne bi rekao tako nesto dali je 900 cal dovljno tj da smatras da NIJE

naravno da nije I OKANI SE TE DIJETE DOK NE SREDIS NEKE OSNVONE PARAMTERE
a za ishranu na prvoj strani sam naveo primer ali ti si izlgeda citao samo prvu STRANU i nista vise
zar ne?

Van mreže icanik88nis

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Moja ishrana za Pedjinu dijetu sa rotacijom UH
« Odgovor #152 poslato: Februar 22, 2011, 08:50:18 posle podne »
neznam gde ti vidis sarkazam ali to i  nije bitno
bitno je DA NI JEDNU JEDINO RECENICU NI REC nisi razumeo ni sa jedne teme a kamoli sa mog texta
dakle...
ukoliko sam jedno 2 mil put aPONOVIO ali je ocigledno problem da se cita da na tu dijetu treba da ides vec i kada si spreman a to je posle DIJETE KOJA SE ZOVE ROTACIJA SA UH onda JA NE VIDIM OSIM TOGA DA SI TI SARKASTICAN i da odista mislis tj da nas sve skupa zaajebavas trazeci potvrdu necga sto je POTPUNO NELOGICNO ALI U SVE I JEDNOM ELEMETNU a kamoli da si citao ono sta sam ja napisao7
dakle
sarkazama sa moje strane nema
a ti da si citao..PONAVLJAM JOS JEDNOM sigurno ne bi rekao tako nesto dali je 900 cal dovljno tj da smatras da NIJE

naravno da nije I OKANI SE TE DIJETE DOK NE SREDIS NEKE OSNVONE PARAMTERE
a za ishranu na prvoj strani sam naveo primer ali ti si izlgeda citao samo prvu STRANU i nista vise
zar ne?
ja da sve znam, ne bih ni dolazio na forum, a posto ovde ima dosta onih koji znaju mnogo vise nego ja( mozda ja nemam pojma :D), cast mi je da posetim forum i da saznam sto vise informacija niti zelim da ikoga zajebavam i da trosim necije vreme uzalud, mozda nisam shvatio kako treba, ali me nije sramota da pitam i da priznam gresku !!!
Mislim, lako je tebi da ne razumes necije pitanje, jer ti to vec znas, pa ti je mozda cudno kad te neko pita .
a sto se tice citanja, nisam samo citao, nego sam i pisao, mozda nisam procitao svaku stranu od 89 u onom tekstu, ali vecinu jesam, nego sam u dilemi posto si mi rekao da je ok ishrana, i znam da je bilo price da se ne gledaju kalorije nego kvalitet onoga sto jedemo ...
to je to ukratko sto sam hteo da kazem, nadam se da nisam pogresno shvacen, covek se uci dok je ziv, jedino me to muci, taj mali broj kalorija prva 3 dana i morao sam da pitam da li je to ok ili moram da promenim nesto .

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja ishrana za Pedjinu dijetu sa rotacijom UH
« Odgovor #153 poslato: Februar 23, 2011, 05:32:43 pre podne »
ok
vidim da ne ide ovako
jel mozes npr da nadjes na toj temi deo gde sam govrio o VARIJACIJI SA UH u toku dana
npr

100-200-0-200-100-75-0
ilio bilo kojoj drugoj schemi?

ovo su varijacije sa UH i rekao sam da je mnogo bolja opcja da se sa sijetima ide progresvino tj o losije ka boljoj i zaard stresa na telu i zarad svega
nije toliki problem u racunjanju cal itd
vec je problem sto ces ti ostvaiti napredak kada izracunas svoj BMR i tu nema nikakvih dvojbi
ali
lada taj napredak bude evitenatan onda bi trebalo ponovo da racauns cal jer su tada paramteri prilicno poremecieni od tvog prvog racunanja sto ce dovesti do cinjenice da npr pored 500 cal u pocetnij fazi treba da kresnes jos 500 i onda ce biti zlo,katablozam i sve ostalo
iz ovog razloga sam rekao da sa veoma jednostavnom dijetom uradis maximum ioz nje pa da onda ides na low carb i kasnije ako nesto i ostane na cettonic

neznam dali se me sada rauzmeo?

Van mreže icanik88nis

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Moja ishrana za Pedjinu dijetu sa rotacijom UH
« Odgovor #154 poslato: Februar 23, 2011, 10:48:33 pre podne »
ok razumeo, da krenem sa varijacijama UH i da se ne opterecujem sa BMR-om i kalorijama nepotrebno, vec da gledam kolko dobrih proteina i uh unosiim  :D
mislim da smo se sad razumeli :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja ishrana za Pedjinu dijetu sa rotacijom UH
« Odgovor #155 poslato: Februar 23, 2011, 04:07:31 posle podne »
ok razumeo, da krenem sa varijacijama UH i da se ne opterecujem sa BMR-om i kalorijama nepotrebno, vec da gledam kolko dobrih proteina i uh unosiim  :D
mislim da smo se sad razumeli :D

pa ti unosi i dalje 180-200 gr B ali radi i npr ovaj sistem rotacija koje sam rekao pa ako ti se racuna ti slobodno izracunaj koliko je to cal ukupno npr u HIGH day od loading
i da
kada imas dan sa 0% Uh slobodno mozes da povecas B na 220-240 gr i tada da pojacas malo masnoce..TO NIJE PROBLEM ali da pojacavas masti do te cifre gde ce one da ti pokriju cal unos E TO BAS I NIJE PAMETNO jer to se moze tumaciti na mnogo nacina i svako na svoj

Van mreže icanik88nis

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Moja ishrana za Pedjinu dijetu sa rotacijom UH
« Odgovor #156 poslato: Februar 23, 2011, 06:32:21 posle podne »
moram da pitam ako ima slucajno nekog iz nisa, gde kupiti ella sir, znaci po 100 put ulazim u maxi i nemaju ella sira  >:(
jel su zajebali da ga dobijaju ili sta, stvarno mi nije jasno  ???

Van mreže nikola123456789

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Moja ishrana za Pedjinu dijetu sa rotacijom UH
« Odgovor #157 poslato: Februar 23, 2011, 06:51:37 posle podne »
Izvinite sto se ubacujem ali imam jednu nedoumicu

Kad radim varijaciju UH u danima kad imam 0 UH dal' tada treba da povecam masti ili B ili nista?

Van mreže deske1403

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 95
Odg: Moja ishrana za Pedjinu dijetu sa rotacijom UH
« Odgovor #158 poslato: Februar 23, 2011, 07:01:42 posle podne »
prvenstveno pojacas b a masti malo... reko je covek 2 posta iznad...

Van mreže Exsvmod

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Moja ishrana za Pedjinu dijetu sa rotacijom UH
« Odgovor #159 poslato: Februar 24, 2011, 12:23:19 pre podne »
moram da pitam ako ima slucajno nekog iz nisa, gde kupiti ella sir, znaci po 100 put ulazim u maxi i nemaju ella sira  >:(
jel su zajebali da ga dobijaju ili sta, stvarno mi nije jasno  ???
Imas ella sir u maxiu kod bolnice,imas ella sir u metrou,imas ga u merkatoru...necemo vise u off ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja ishrana za Pedjinu dijetu sa rotacijom UH
« Odgovor #160 poslato: Februar 24, 2011, 01:22:31 posle podne »
Izvinite sto se ubacujem ali imam jednu nedoumicu

Kad radim varijaciju UH u danima kad imam 0 UH dal' tada treba da povecam masti ili B ili nista?

NEKA BUDEA POLA-POLA

Van mreže nikola123456789

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Moja ishrana za Pedjinu dijetu sa rotacijom UH
« Odgovor #161 poslato: Februar 27, 2011, 06:35:34 posle podne »
imam 190cm i 105 kg i zelim da skinem masti sto je vise moguce ja sam planirao ovakvu ishranu pa me vi spravite ako negde gresim
Ponedeljak
1. 7 belanaca+70rg. rize
2. 8 belanaca + 70gr rize
3. 150 gr mesa(belo,junetina)
4. 150 gr mesa + salata(zelena,kupus)
5. 150 gr mesa
6.250 gr. ella
proteini: 170gr         UH:100   

Utorak
1. 7 belanaca+120gr. rize
2. 8 belanaca+120 gr rize
3. 150gr mesa+120gr rize
4.150gr mesa
5.150gr. mesa
6.250gr ella
proteini: 170gr            UH:250gr

sreda
1.10belanaca i 1 zumance
2.10 belanaca i 1 zumance
3.200 gr mesa + salata
4.150 rg mesa+salata
5.150gr mesa
6.250gr ella
proteini:200                 UH:0

Cetvrtak
1.7 belanaca+140gr riza
2. 8 belanaca+140gr riza
3.150gr mesa
4.150 gr mesa
5. 150 gr mesa
6. 250gr ella
proteini:170               UH:200

Petak
1.7 belanaca+70gr riza
2.8 belanaca+70gr riza
3.150grmesa
4.150 gr mesa+salata
5.150gr mesa
6.250gr ella
proteini:170gr      UH:100

Subota
1.7belanaca i 1-2 zumanceta+40 gr rize
2.8 belanaca i 1-2 zumanceta+40 gr rize
3.150gr mesa
4.150mesa +salata
5.150gr mesa
6.250gr ella
proteini:180-190        UH:50

Nedelja
1.10belanaca i 1 zumance
2.10belanaca i 1 zumance
3.200 gr mesa +salata
4.150gr mesa + salata
5.150gr mesa
6.250ella
proteini:200       UH:0

finansije mi ne dozvoljavaju neki whey za sada
ako je ovo ok ja sam mislio ovako gurati sve dok ima rezultata.......nakon ovoga bi presao na onu pedjinu dijetu 1,2,3trbusnjaci a nakon toga ako bude trebalo i na keto
ako moze neki komentar jel ovo ok,ako nije sta treba da menjam???
C

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Moja ishrana za Pedjinu dijetu sa rotacijom UH
« Odgovor #162 poslato: Februar 27, 2011, 09:46:47 posle podne »
uzimas li ti kakve masti??i u koje vrijeme treniras?? ja bih UH uzimao oko treninga a ne samo ujutro....

Van mreže nikola123456789

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Moja ishrana za Pedjinu dijetu sa rotacijom UH
« Odgovor #163 poslato: Februar 27, 2011, 10:05:21 posle podne »
treniram po jednu misicnu partiju po treningu,a trening mi je izmedju prva 2 obroka

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja ishrana za Pedjinu dijetu sa rotacijom UH
« Odgovor #164 poslato: Februar 28, 2011, 06:04:59 pre podne »
ciao
nadam se da ti je ovo prva dijeta pa bih ti onda kao i damir preporucio da tu negde uguras nekih 50ak gr badema ili lesnika i 2 ili 3 caps omega 3
ove UH koje jedes u dane kada imas UH bilo bi dobro oko treninga tj da posle treninga imas najveci obrok sacinjen od komplexnih UH i B
sve u svemu,veoma solaidan plan cak sta vise rekao bih odlican sa ovim malim korekcijima koje smo ti nabacili

BRAVO!!!