Septembar 20, 2024, 01:24:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Suplimenti pocetak?  (Pročitano 17733 puta)

Van mreže belgrado

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Suplimenti pocetak?
« Odgovor #45 poslato: Januar 06, 2010, 05:22:26 posle podne »
hvala ti puno matori!!

Van mreže belgrado

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Suplimenti pocetak?
« Odgovor #46 poslato: Januar 08, 2010, 06:37:48 posle podne »
e ljudi postoji li varijanta da mi bude muka od necega?   protein, kreatin, dex?  posto danas u pola treninga mi se nesto slosilo kad nisam peglu bacio ali nisam se dao i nastavio sam da treniram, a juce ujutru sam se probudio sa mucninom i bacio peglu mada to vezujem hranu posto sam ceo dan jeo bas dosta svega pa mozda od toga a danas vezujem za veoma tezak trening....  ali za svaki slucaj da proverim ima li varijante da mi je lose od necega gore navedenog?

Pozdrav

Van mreže Слободан®

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: Suplimenti pocetak?
« Odgovor #47 poslato: Januar 08, 2010, 10:40:05 posle podne »
Jesi pravio pauzu u treninzima? Hoce od naglog gubitka energije. Znam po prijateljima koji ne treniraju pa udju u teretanu i prvi trening ravni bench pa dok ne dodju do tezine u tegovima koju mogu jednom da podignu ne staju a pre toga ziveli na pljeskavicama.

Van mreže belgrado

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Suplimenti pocetak?
« Odgovor #48 poslato: Januar 09, 2010, 12:13:39 pre podne »
Jesi pravio pauzu u treninzima? Hoce od naglog gubitka energije. Znam po prijateljima koji ne treniraju pa udju u teretanu i prvi trening ravni bench pa dok ne dodju do tezine u tegovima koju mogu jednom da podignu ne staju a pre toga ziveli na pljeskavicama.

verovatno je onda to to ;)

nisam trenirao vise od 6 meseci i bas se lose hranio i lose spavao i sve naopako...

predpostavio sam da je od toga ali reko da proverim da li je moguce i od nekih supsa da mi bude muka...

Hvala

Van mreže belgrado

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Suplimenti pocetak?
« Odgovor #49 poslato: Januar 11, 2010, 01:02:50 pre podne »
Jesi pravio pauzu u treninzima? Hoce od naglog gubitka energije. Znam po prijateljima koji ne treniraju pa udju u teretanu i prvi trening ravni bench pa dok ne dodju do tezine u tegovima koju mogu jednom da podignu ne staju a pre toga ziveli na pljeskavicama.

tacno je to bilo hvala matori!!

Van mreže xxxxxxx

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Suplimenti pocetak?
« Odgovor #50 poslato: Januar 20, 2010, 09:21:01 pre podne »
pozz..nov sam sto se tice ovih stvari i imam jedan mali problem!   NE LINKUJ KA DRUGIM SAJTOVIMA-hvala
e sad problem je u tome sto po preporuci to treba da se pije 4 dozirne merice sa 3 šolje obranog mleka (oko 7 dl) ili 2 šolje (oko 5 dl) e a meni je to puno tacnije
ne bude mi bas najbolje kad popijem tu kolicinu! pa me zanima da li je moguce piti na neki drugi nacin u manjim dozama i kako?!
« Poslednja izmena: Januar 20, 2010, 10:04:04 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Suplimenti pocetak?
« Odgovor #51 poslato: Januar 20, 2010, 10:04:30 pre podne »
pozz..nov sam sto se tice ovih stvari i imam jedan mali problem!   NE LINKUJ KA DRUGIM SAJTOVIMA-hvala
e sad problem je u tome sto po preporuci to treba da se pije 4 dozirne merice sa 3 šolje obranog mleka (oko 7 dl) ili 2 šolje (oko 5 dl) e a meni je to puno tacnije
ne bude mi bas najbolje kad popijem tu kolicinu! pa me zanima da li je moguce piti na neki drugi nacin u manjim dozama i kako?!

nemoj da pijes sa mlekom i resio si problem

Van mreže xxxxxxx

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Suplimenti pocetak?
« Odgovor #52 poslato: Januar 20, 2010, 10:11:35 pre podne »
hvala!!  :)

Van mreže belgrado

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Suplimenti pocetak?
« Odgovor #53 poslato: Maj 24, 2010, 01:28:59 pre podne »
Drugari da ne otvaram novu temu i to hteo bih da pitam o NxLabs Methyl Test posto sam cuo da je brutalan pa reko da vidim ima li ko sta da mi kaze??


Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Suplimenti pocetak?
« Odgovor #54 poslato: Maj 24, 2010, 01:51:33 pre podne »
Odlicni proizvodi za ljude koji se skidaju sa hemije, za one koje iz bilo kog razloga imaju nize nivoe testa - pretreniranost, umor, bolest... Starije puske koje bi da se "podmlade."

Trenutno u CG ih imam na "brutalnom" snizenju.

Vecini klinaca kojima su hormoni u punom jeku prije bih preporucio jako dobar protein 100% isolat ISO XP od iste firme - jako dobra cijena ako ste u Srbiji. 
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže belgrado

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Suplimenti pocetak?
« Odgovor #55 poslato: Maj 24, 2010, 02:13:48 pre podne »
Odlicni proizvodi za ljude koji se skidaju sa hemije, za one koje iz bilo kog razloga imaju nize nivoe testa - pretreniranost, umor, bolest... Starije puske koje bi da se "podmlade."

Trenutno u CG ih imam na "brutalnom" snizenju.

Vecini klinaca kojima su hormoni u punom jeku prije bih preporucio jako dobar protein 100% isolat ISO XP od iste firme - jako dobra cijena ako ste u Srbiji. 

ma i ovde nije neka cifra za methyl test, a sto se tice ovog izolata gde ima da se uzme u Bg-u?

i zanima me kako u ustini utice na cuku methyl test posto mi je to bitno nemam ja neke probleme sa cukom ali mi kafa smeta jezivo a koliko sam procitao 2 kapsule sadrze kao soljica kafe kofeina?

Hvala puno!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Suplimenti pocetak?
« Odgovor #56 poslato: Maj 24, 2010, 06:34:49 pre podne »