Septembar 19, 2024, 07:28:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Dilema  (Pročitano 1474 puta)

Van mreže nj0be

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Dilema
« poslato: Januar 02, 2010, 05:26:45 posle podne »
Treniram nekih 5-6 mjeseci i dosta sam zadovoljan svojim napredovanjem. Imam jedino problem sa grudima koje nikako nece da rastu i da se oblikuju. Do sada sam radio uvijek po 4 vjezbe (svaki trening sam kombinovao druge) po cetiri serije i 8 ponavljanja. Tako sam radio i ostale grupe misica. Dobio sam danas savjet od momka koji se sprema za takmicenje da prestenem sa tako malim brojem ponavljanja i da za sve grupe radim po 4 vjezbe, 5 serija i 15 ponavljanja ( grudi da radim prve 2 serije da se lagano penjem sa kilazom, trecu da probam sto vecu kilazu izbacitii i onda se opet vracam 2 serije sa 15 ponavljanja). Sada bih zelio da mi odgovorite kakva su vasa iskustva i da li da poslusam momka koji mi dao ovaj savjet ? Hvala unaprijed !
You are what you eat !

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Dilema
« Odgovor #1 poslato: Januar 02, 2010, 08:08:31 posle podne »
Kakav ti je tempo i forma izvodjenja,koje vezbe radis?
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže nj0be

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Dilema
« Odgovor #2 poslato: Januar 02, 2010, 09:01:31 posle podne »
Kakav ti je tempo i forma izvodjenja,koje vezbe radis?
[/quotTempo mi je dosta dobar (bar ja mislim) ne odmaram puno 60-90 sekundi, a vjezbe kombinujem od treninga do treninga. Radim ravni bench, kosi bench,razvlacanje bucicama, koso povlacanje bucicama, pulover, leptir i razlacenje sajlama.e]
You are what you eat !

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Dilema
« Odgovor #3 poslato: Januar 02, 2010, 09:52:48 posle podne »
Kakav ti je tempo i forma izvodjenja,koje vezbe radis?
[/quotTempo mi je dosta dobar (bar ja mislim) ne odmaram puno 60-90 sekundi, a vjezbe kombinujem od treninga do treninga. Radim ravni bench, kosi bench,razvlacanje bucicama, koso povlacanje bucicama, pulover, leptir i razlacenje sajlama.e]
Procitaj malo o tempu pa ces mi bolje odg na pitanje kakav ti je tempo  http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,13216.0.html
a za vjezbe pa mogao bi ubacit jos kontra kosi bench na smitu,propadanja te dve vezbe nemoras na istom treningu,potisak ili razvlacenje na kontra kosom,potisak bucicama na kosom i ravnom!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates