Septembar 24, 2024, 05:21:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: moon face  (Pročitano 4625 puta)

privremeni

  • Gost
moon face
« poslato: Decembar 26, 2009, 09:24:42 pre podne »
pozz

koji su nacini da se smanji otok lica za vreme ciklusa testosteronom

u predelu vrata, obraza zadrzava se voda i lice dobija debeljuskast zaobljen oblik



smanjen unos UH?

smanjen unos soli?

smanjiti ili povecati kalijum ?

diuretik neki?

anti-estrogen neki (tipa nolvadex ?)


kako resiti ili ublaziti taj problem?


Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: moon face
« Odgovor #1 poslato: Decembar 26, 2009, 10:06:18 pre podne »
smanjiti unos soli na max 3 gr dnevno jer bez Na NE SMES DA BUDES a opet veoma pridonosi tvom problemu tako da ga treba na taj nacin regulisati a NIKAKO IZBACITI..

NEMOJ DA SE IGRAS SA KALIJUMOM

MANI SE DIURETIKA

pametnije ti ej da uzmas pola ARIMIDEXA svaki drugi dan i to ce da ti resi probellm nego da se buijas sa citostaticima koji ce ti kasnije trebati u regulaciji estrgoena..

Spartak

  • Gost
Odg: moon face
« Odgovor #2 poslato: Decembar 26, 2009, 11:10:35 posle podne »
kao sto kaze Pedjos, previse solis :) naravno ne treba ni smanjiti potpuno

Van mreže ivanx3m

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: moon face
« Odgovor #3 poslato: Decembar 28, 2009, 11:58:45 pre podne »
Zašto ti toliko smeta da ti glava i vrat budu malo veći dok si na ciklusu?

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: moon face
« Odgovor #4 poslato: Decembar 28, 2009, 01:53:20 posle podne »
Zašto ti toliko smeta da ti glava i vrat budu malo veći dok si na ciklusu?
zato sto vecina zeli da ima manju vugla :D

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: moon face
« Odgovor #5 poslato: Decembar 28, 2009, 11:59:02 posle podne »
Meni taj problem resava proviron  :) :) :)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: moon face
« Odgovor #6 poslato: Decembar 29, 2009, 01:18:30 pre podne »
meni lasix (za pola sata)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: moon face
« Odgovor #7 poslato: Decembar 30, 2009, 11:49:33 pre podne »
Citat
da li je moguce  da  estrogen koji nastane aromatizacijom nagomila tu vodu/salo

tacno
a dalje..
ja neznam ko ti je rekao a sto iz kog razloga da unosis DODATNO KALIJUM..stvanro mi nije jasno da bi to neko mogao cak i da posavetuje
igra sa extra unosom kalijuma je veoma opasna iz mnogo razloga
jedan glavni i os osnovni je POREMECAJ ELOKTROLITA jer ukoliko nema potrebe za dodatnim unosom kalijuma A NEMA ukoliko ne uzimas diurteike a ti ih ne uzimas nego sada si poceo extra dotatni unos kalinujma moze da izazavoe ZASTOJ U RADU SRCANOG MISICA!!!...

diruteici su lekovi koji se uzimaju u u slucaju i ne daj boze nakupljanja VODE OKO SRCANOG MISICA I UNUTRSANIH ORGNA
to sto su BB eri ZLOUPOTREBILI efekat DIRUTEIKA to ne znaci cak sta vise ONI SU VEOMA STETNI
a stetni su na taj nacin sto kod ZDRAVE OSOBE a ti jesi taj oni nemaju ama bas nikakvu ulogu osim sto mogu da izazovu niz zdravstvenih problema
visak vode koji ti se nagomilao upotrebom aas mozes da resis na taj nacin KAKO SI TI URADIO...ali znaj da su sam sebi uradio medvedju ulogu na zalost
zasto
[pa zi razloga sto telu dajes signal da NE OBAVLJA SVOJE PRIRODNE PROCESE ZA IZBACINVJE VISKA vode,toxina,elektorilta ukoliko ih ima i svega ostalog putem noramalne funkcije bubrega,vec si ti uzeo LEK koji UMETNO IZAZAZIVA I TERA NA UBRAZN RAD ORGANA KOJI SU ZADUZENI ZA IZABAVINJE TECNOSTI USLED NJENOG NAGOMILAVANJA IZ BILO KOG RAZLOGA
isti ti je slucaj kao i kada se posle dobre pijanke probudis sav otecen i tada bi se isto moglo naci opravdanja da se uzme diuretik da se izbaci visak tecnosti koji se tu stovrio zbog TROVANJA TELA ALKOHOLOM I USLED NAGOMILAVANJA TOXINA..
ali naravno da ne treba vec treba telo pusiti da se sam izbori sa tim ali kako
PA SA DODATNIM UNOSOM TECNOSTI~!!!!!!!!

mozda ti glupo zvuci ali ja npr i ne samo ja vec mnogi drugi kada IZBACUJEMO VODU zadnjih godina NE UPOTREBLJAVAM DIURETIKAE U OPSTE vec to radim sa ogromnim KOLICNIMA VODE U prva 3 dana u nedlje i to je koicina od 12 littara ZELENOG CAJA DNEVNO!!!!
i onda smanjim na pola kao i zadnji dan ogranicim unos vode na 1 litar dnevno ali i dalje pisam kao i prvog dana u nedljeu..
mislim da ti je ovaj proces jasan jer sam jednostavno naterao telo da od tolike kolicine tecnosti mora da izabacuje i svoju...
naravno ovaj efkeat je veoam kratkoracn i traje mozda jedan dan...ali sam ti samo hteo skrenuti paznju kako telo reagira
inace...
lasix je poznat kao NJAGORI DIURETIK koji postoji i mislim da ga vise niko ne uzima..bas iz razloga sto poptuno ELIMINISE SVE VRSTE ELKTORILTA IZ TELA A DOVESTI IH NAZAD U BALANS JE VEOMA TESKO I OPASNA IGRA.
DOTATNI UNOS KALIJUMA NA RACUN NATRIJUMA ILI OBRATNO MOZE DA POSTANE SMRTONOSTA IGRA JER I NAJMANJA GRESKA SE SKUPO PLACA A TO JE NA ZALOST GRC SRCANOG MISICA USLED DISBALNASA ELEKTORILTA...

iz tog razloga se pokusava stvar srediti sa diruteicima koji stetde kalijujm na racun izbacenog natrijuma ali ni onda se ne reseava problem jer IZBACIVATI INTRACELULARNU VODU NIJE ZDRAVO NA DUZI VREMENSKI PERIOD....!!!!!
TO UPAMTI....
ono sto mi radimo pred i za takmicenje NIJE ZDRAVO i to se radi samo jednom ili dva puta....
pokusavati drzati DRY look sa DIURETICIMA JE VEOMA OPASNA IGRA ZA BUBREGE,koji ce kad tada jednosavno iz tog razloga jer si im dao signal da i ne treba da vrse svoju funkciju prestati da rade.
sve hoolivudkse zvezde stu zbog velike kolicine upotrebe alkohola u nocnim zurakma ujutro uzimale diuretike ali je isto tako veliki broj onih koji imaju strahovite bubrezene probleme...

malo sam se vise raspisao ali jbg..
nadam se da si shvatio ono sto sam hteo da kazem.
pusti telo da samo odradi ono sta treba da odradi a samo cu ti na kraju reci jos jedan primer
isto ti se desava u telu kao da hoces da budes a insulinu npr 20 nedlja..i onda se posle te kure pitas kada odes kod lekara...PA KAKO SAM DOBIO DIJABETES tipa 2

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: moon face
« Odgovor #8 poslato: Decembar 30, 2009, 12:25:51 posle podne »
diuretici se koriste ukoliko imas slabo srce da mozes da izbacis vodu iz tela... npr moj deda je pio lasiks...
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: moon face
« Odgovor #9 poslato: Januar 03, 2010, 12:55:18 posle podne »
diuretici se koriste ukoliko imas slabo srce da mozes da izbacis vodu iz tela... npr moj deda je pio lasiks...

nije pio lasix zato sto ima slabo srce i zbog toga nije mogao da pisa..jbg..nemoj da ulazis tamo gde ne poznjaes
uzimao je lasix jel mu se visak tencosti zadrzavao na zalost oko srcanog misica i postojala je mogucnost onog najgoreg....