Septembar 19, 2024, 10:13:12 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Konacno uzeo gainer  (Pročitano 20638 puta)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #45 poslato: Decembar 22, 2009, 09:45:58 pre podne »
laki
ovo sve sto si gore naborjao je takdjer VELIKA MARKETNISKA KAMPANJA I PROPAGANDA...
ispadne da je jedan POSRANI GAINER u stvari BLEND vise vrsta proteina i naravno da bi bilo IDELANO DA JE TO TAKO
ali NIJE I NIKADA NECE BITI

SVI GAINERI SU SRANJE i od toga NIKO NEMA AMA BAS NIKAKVE KORISTI vec samo obicni calorisjki suficit i to 70% BEZVREDNIH KALORIJA...
da bi neki GAINER SADRZAVAO ISOLAT,HYDROLIZAT,KONCNETRAT,WAXYMISE i sve ostalo sto je gore naborjano U PRAVLINIM DOZAMA CENA TOGA GAINERA bi bila SKUPA tj onda to ne bi i bio GAINER VEC BI BIO BLEND koji je vec neka druga prica i SIGURNO BOLJA OPCIJA NEGO PSORANI GAINER..
ali.
kada se uzme u obzir da tu ima..2 gr koncetrat i isto toliko svega ostalog opet se dolazi do cifre gde je u jednoj merici takvog gainera 75% SRANJE I OBICAN SECER na ovaj ili onaj nacin te kao takav nista nije bolji ako ima 15 gr proteina koncentrata i 75 gr secera..ili ako ima  75 gr secera i 7 x 2 gr NECEGA STO NE IGRA NIKAKVU KLJUCNO ULOGU U TIM DOZAMA..
o tome se radi
ja neznam iz kog razloga ti prijes gainer kako kazes,ali JA ZNAM DA GA JA ZA OVIH 10 GODINA nikada nisam pio NITI GA IKOME PREPRUCUJEM..

 A ISTO KAO I TI PRODAJEM PREPARATE A IZMEDJU OSTALOG I GAINER...
pa tako..ukoliko me neko pita za savet ja cu drage volje da mu PREPURCIM NAJBOLJU OPCIJU I BEST BUY za nejgov novac..
ali ukoluko on inziistra na GAINERU ja cu isto drage volje da mu prodam jer nije moje da mu ja pored dobre volje pokusavam nametnuti nesto drugo ukoliko on "zna" sta radi....

i sigruno si u jednom u pravu a to je taj nejgov trener koji mu nije rekao da je HRANA bitna i shvatio bih da mu ej preprporucio neki blend kao ajd da kazem  "zamenu za obrok",ali GAINER TO NIJE I NE MOZE DA BUDE U NI JEDNOM JEDINOM SVOM ELEMENTU..

a gainer se moze napraviti kao nacin na koji si ga i ti brate preporuciovao dok nisi otvorio shop i to moras da priznas tj znas i sam da si zagovaro da je bolje uzeti whey i staviti u njega malto da je stvar logike da ces dobiti vise % proteina nego u nekom gaineru i znam da su me mnogi ljudi pitali za to od kuda lazicu da ideja da je gainer sranje tj mnogi su bili ljuti na tebe tada i naravno ja sam te podrzao u toj prici i pred tim ljudima DA SI U PRAVU.....

ta prica o tome kako se neko ne moze da ugoji...NEMA SANSE I NEMA TEORIJE..
upravo radim sa jednim rukometasom koji je na 197 cm visine jednva imao 78 kg!!!!!
naravno..NIJE MOGAO DA SE UGOJI MA STA DA JE RADIO..
narvno da je koristio GIANERE i naravno da se NIJE UGOJCIO..
nakon 29 dana rada,vaga je danas upavo pokazala 85,4kg !!!!!!! i momak ne moze da veruje..
ali nije pio GAINER.,vec je pio ONO ZA STA SE ZNA DA RADI I KAKO DELUJE...i ono sto je glavno...

SASTAVIO SAM MU JA JELOVNIK....a to je ono po cemu se slazemo.......

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #46 poslato: Decembar 22, 2009, 09:57:39 pre podne »
ultimate ima odlican gajner po sastavu,ali je i zato najskuplji odlican procenat proteina,nije kao svaki drugi gajner
necu da se svadjam(posto vec jednom jesam)ali cinjenice su da BRDO ljudi koristi gajnere...da su skoro svi ZADOVOLJNI,nemaju naravno takmicarsku formu,ALI SU ZADOVOLJNI STO JE NAJBITNIJE!!!ja u zivotu svom nisam popio gajner posto nemam potreebu za njim,ali opet se vracam na kuma mog koji ima 70kg 189cm,slabo jede itd njemu treba,eto i sam lazic kaze da i on uzme nekad gajner zato sto ne mozes da stigne da jede(ili ne moze da pojede toliko koliko mu treba)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #47 poslato: Decembar 22, 2009, 10:06:50 pre podne »
Citat
zato sto ne mozes da stigne da jede(ili ne moze da pojede toliko koliko mu treba)

mislim da je laki malo karikriao ali ja necu da pricam o njemu..

NEZNAM IZ KOG RAZLOGA BI NEKO U NEDOSTATKU CVRSTOG OBROKA PSOEGNUO ZA SECEROM?
gaineri kao gaineri su vecinom to..
ako vec nemozes da imas dobar obrok onda moze da postoji IDEALNA ZAMENA ZA OBROK DA TO JE KOMBINACIJA ILI WHEY SA CASEINOM ILI VEC TAKO NEKI SPREMAN BLEND UZ DODATAK ZDRAVIH MASNOCNA...

a ovo stvarno ne mogu da shvatim...ne mozes da pojedes 200 gr pilteine i 200 gr priinca pa ces da pojedes 100 gr ovgo i onog i zalijes sa gainerom?
pa gde je tu logika....

sve da i ima logike da konzmiras bilo sta uz ili posle svrstog obroka onda zar nije logocino da tu bude protein a ne mali % proteina i secer?/

pa jbt...
a tovj kum....tvoj kum verovatno je jedo 1 dnevno ili ni jednom i onda bilo kakv cal pomak kao njemu je "super"
sta je to super..
super je da je dobio 2 ili 3 kg i da ce na taj nacin da jos vise zaustavi stopu bazlanog metabilizma jer tvoj kum smatra da je taj prasak OBROK i sada ce se skroz posveiti njemu...
NECE I NE MOZE DA BUDE
ti koji nesto znas i zove oblasti je trebalo da ga savetujes da JEDE ako hoce da dobije kg i da koristi preprate koji ce mu koristi ako vec tako hoce..
a ne da tvom kumu bude slatko to sto je gainer od jagode i sto on umesto rucka uzme gainer i bog da ga polgeda...

a ti svi koji kazu da je gainer super i da im je dao rezulataet..dodvedi ih ovamo DA MI KAZU...KOJE I KAKVE REZULTET
EVO TEBE PITAM...
koji su to reuzlatati koji se mogu dobiti sa gainerom?

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #48 poslato: Decembar 22, 2009, 10:56:26 pre podne »
mislim nemoj o propagandi..ja sam uvek od svih bio najmanje agresivan po tom pitanju..
nema to veze sa prodavnicom, jednostavno pricao sam zato sto sam slepo citao ono sto je pisao neko poput tebe..jer nisam imao informacije..
kao sto smo pricali 100 gr dexa je ok za pwm, sada pricamo drugo..
ali posto sada mogu da vidim kutiju i sastav,da probam sve to, onda imam dovoljno mozga da kazem da to nije koncentrat i secer..
pa sam svaku vrstu proteina probao ponaosob, onda mogu uglavnom da prepoznam sta je sranje i sta ne.
ne razumem toliku pompu ako sam izneo svoje misljenje..
jbs komunikaciju ako ce svako na ovom forumu da mi kontrira, jer ne mislim poput njega
kao sto ti kazes nisi ga pio.ja sam ga pio i pijem i mnogima je pomoglo da rese problem sa telesnom tezinom u pocetku.meni je weiderow gainer 90 te pomogao da sa mojih 48 kg dodjem na 70kg iako sam jeo kao ala....itd.. iako sada znam da je to bilo tesko sranje
mislim postuj moje misljenje kao sto ja postujem tvoje pa makar ti mislio i bio ubedjen da ja gresim ili ja isto tako prema tebi..

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #49 poslato: Decembar 22, 2009, 11:10:37 pre podne »
naravno da savetujem kuma da jede,ali i to sto jede jedva jede i sta onda.......mislim svi piju gajner i svi su zadovoljni,kakav god da je rezultat NAJBTNIJE JE DA SU ONI ZADOVOLJNI;)ja znam barem 10 momaka koji piju gajner i ne mogu bez njega,jedi koliko mogu i cim prestanu sa njim smrsaju jbg takav im metabolizam
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #50 poslato: Decembar 22, 2009, 11:23:16 pre podne »
jbg ti sada bas ides daleko...ja nisam rekao TVOJA PROPAGANDA vec VELIKIH FIRMI...
saznanja o kolicini secera u pwm su tacna i to je na zalost ako bilo
saznanja o GAINERMA SU ISTA I TADA I DANAS..i to nema nikave veze sa kolicinom secera u pwm
ovo sada malo zvuci bas onako...jel si slepo citao sta ja pisem..
a ja kazem da sigruno NISTA POGRESNO NISI RADIO AKO SI CITAO ONO STA JA PISEM jer ja nisam LAGAO NISTA I NIKADA vec sam uvek iznosio svoje znanje
ja neznam dali ima veze ili nema sa prodavnciom samo ti kazem da je tako to bilo tada i da si sam bio svestan da su GAINERI SRANJE i da se ploca okrenula od kada si krenuo da se bavis sa tim sa cim se bavis i ja to mogu da razemm i nemam ama bas nista protiv toga jer je to stvar logike
nije svako kao ja da sam sebi skace u stomak ali ja sam tkav i kada je nesto sranje ja cu reci da je sranje pa makar i ja to sam prodvao kao i sto tvrdim da je 50% PRODUCTA OBICNO SMECE I SAMO MARKETINSKI PROIZOVOD I NISTA VISE  a to je i dokzano
a ja neznam kakve veze ima sada to sto ti sada vidis kutiju..pa i tada si mogao da vidis kutiju i sastav gainera na kojem jasno i glasno stoji sta ima.
i ja neznam kada si ti poceo da pijes gainer jer mi je to malo nelogicno ali ajde.I OVDE SADA POSTUJEM TO STO KAZES..kazem da neznam iz kog razloga ga pijes i kada ali dobro..ajde de...a i neznam kada si imao 48 kg...

a to sto si probao neku vrstu proteina pa to bi tek onda trebalo da znaci da znas o cemu se radi jer neko ko je probao sve ne moze da kaze nikako laki da je GAINER IDEALAN i da je potrebno da ga bilo ko uzima a pogtovo ne na neke nacine koji se ovde na ovom topicu navode.a to vec i papagaji znaju..

ja neznam zasto kazes da tebe bilo ko napada nego jednostavno ja kao i uvek i sada sam iskren i to nema nikave veze sa psotivanjem tvog misljenja vec ti kao da imas problem sa postivanjem mog.
a moje misljenje je DA SU GAINERI OBICNO SRANJE I BACANJE PARA a to mogu da dokazem i dokzao sam na milion nacina i milion puta..
jednsotavno VELIKA IGRA FIRMI KOJI NA MALI % PROTEINA DODAJU KOJESTARIJE I PRODAJU POD DEBELE PARE....jer jednostavno sastav ma koji da je ne moze da utice na KVALITET ISTOG jer onda ne bi bilo opravdanja za cenu....

kao sto rekoh...kao sto si ti probao svaku vrstu proteina aj da se ne osecas prozovanim pa cu ja reci da sam ja isto sigruno probao takodjer mnogo toga i za razliku od tebe sam i video kako se cela prica odvija u fabrikama i kako stvari stoje i onda slobodno mogu da kazem da IMAM MOZAK i da cu svima reci da je GAINER SRANJE i da od njega nece imati nikakve koristi..
korist od 2 ili 3 kg pa neka je i 10 so ej nemoguce od gainera nisu KILOGRAMI PREMA KOJIMA SVI TEZE.
OVDE JE CILJ IGRE CISTA MISICNA MASA KOJA CE DA NEKOME OSTANE I KOJA CE BITI STECENA KONTINUIRANIM RADOM,ISHRANOM I SUPLEMENTACIJIOM  a tu nikako GIANERI NEAMAJU MESTA iz prostog razoga sto su takvi kakvi jesi i povecanje TELESNE TEZINE se moze dobiti i pojcanim unosom cokolade.slanine i svega ostalog sto spada u i pod kategoriju POVECANJE TELESNE TEZINE...

ti znas da ja postujem tebe i mislim da nema razloga da pises da neko ima protiv tebe da izneses svoje mislejnje
tako sam i ja ovde izneo moje misljenj tj nije misljenje vec ZAKLJUCAK i sto mogu svakome i u svako vreme da veoma jednsotavno obrazlozim STA CE DA DOBIJE OD POSRANIH GAINERA..a pogtovo oni koji jedu 1 ili ni jednom dnevno i smatraju gainer svetim gralom i kako ces ih izvuci....

ja ne tvrdim ovde da neko nije dobio neki kg od gainera..cak sta vise..NA TOLIKU KOLICINU SECERA I NE DOBIO...i toliki broj bezvrednih calorija..
ali ja vode pricam o onome sto sam rekao gore a to je da sigurno od toga koristi dugorocne nece imati oni koji ne shvataju da sa gainerom ne moze da ima nikakvu msiicnu masu i obicno ciljana grupa prodavca su oni koji se u ovaj sport razumeju kao MARICA U KRIV Q..C...
e sada..sto neko ima moral pa kaze detetu da to tako ne ide kako je on cuo negde da je gainer majka maca....to je druga prica....a druga je onda da me boli tuki ako je neko baz zapenio sa njim pa hoce..evo ti brate pa se NABILDUJ....
ja nemam sta drugo da kazem...
i jos jednom..ja postujem tvoje misljenje i necu da ulazim u raspravu sa tobom oko nekih stvari,ali isto tako cu da ponovim kao i milion puta do sada DA JE TO OBICNO SRANJE I UZMANJE PARA i to je moje misljenje koje kao sto rekoh,dokazao sam vec mlion puta....
a to dali gresis ili ne..jbg....ja sa tim nemam nista...niti razmisljam u tom pravucu

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #51 poslato: Decembar 22, 2009, 11:28:32 pre podne »
naravno da savetujem kuma da jede,ali i to sto jede jedva jede i sta onda.......mislim svi piju gajner i svi su zadovoljni,kakav god da je rezultat NAJBTNIJE JE DA SU ONI ZADOVOLJNI;)ja znam barem 10 momaka koji piju gajner i ne mogu bez njega,jedi koliko mogu i cim prestanu sa njim smrsaju jbg takav im metabolizam

Citat
naravno da savetujem kuma da jede,ali i to sto jede jedva jede i sta onda.

pa ce sa gainerom da ostavi svoje SNOVE??....aman pobogu...pa to i jeste rpoblem...sto mu punis glavu da je za nejga GAINER jer ne jede..i jedino sto moze je samo to da JOS VISE NE JEDE i da zaustavi metabilziam od NE JELA i da dobije ne daj boze necu ni da govrim sta......jao

covece..jbt..pa jel ti vidis sta si napisao..
BITNO DA SU ONI ZADOVLJNI..
pa zadovljni su i narkomani kada imaju dozu a jos zadovljniji dileri jbt....
o cemu ti....
ja te pitam..KOJI SU TO REZULTATI....??

a ti o kojima ti pricas NE JEDU
mogu oni da seru koliko god hoce tebi ali ONI NE JEDU..
jel probaj sam logicki da zakljucis....
kilogrami koje dobijes sa unosom hrane....IZGUBE SE ZA 3 DANA JEL??
a kilogrami koje dobije sa gianerom...nestanu???/
pa jbt..gde je tu logika..
ako je dobio 10 kg...da je jeo kako treba onda bi sigurno bilo bar pola od hrane..I SIRGUNO IH NE BI SKUNIO KADA BI SE SKINUO SA GAINERA..

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jebote o cemu ja u opste pricam..ne mogu da verujem
o jebenim klipanima koji se bude u 14 ili 15 h posle podne...idu da spavaju u 5 ujutro....jedu jednovm dnevno neki burek i piju gainere i naravno idu u teratnu jer da bi bili najjaci gariji u bloku.....aman!!!!!!

znaci ne mogu da verujem o cemu ja u opste polemisem
cuj zadvoljni.....
« Poslednja izmena: Decembar 22, 2009, 11:30:36 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #52 poslato: Decembar 22, 2009, 11:43:10 pre podne »
sta nije jasno u tome da su oni zadovoljni?????
znaci ima 80kg na 193cm i uz upotrebu hrane,whey i gajnera je dosao do 100kg.....naravno da je dobio masti ali nije debeo,to mu je bio cilj,zadovoljan je bolje funkcionise,samopouzdanje mu je vece itd...ovo je samo jedan primer momka kojeg ja znam........
 nemoj da pricas tako samnom,ako ja lepo pricam sa VAMA(pedja) molio bi te da i ti samnom tako komuniciras;)ja nisam bio u fabrikama,ali sam pored ljudi koji piju gajnere i jednostavno su zadovoljni,nije to ne znam kakva graddja ali dovoljno da on bolje funkcionise...nemamo mi svi iste ciljeve.......
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #53 poslato: Decembar 22, 2009, 11:53:32 pre podne »
sta nije jasno u tome da su oni zadovoljni?????
znaci ima 80kg na 193cm i uz upotrebu hrane,whey i gajnera je dosao do 100kg.....naravno da je dobio masti ali nije debeo,to mu je bio cilj,zadovoljan je bolje funkcionise,samopouzdanje mu je vece itd...ovo je samo jedan primer momka kojeg ja znam........
 nemoj da pricas tako samnom,ako ja lepo pricam sa VAMA(pedja) molio bi te da i ti samnom tako komuniciras;)ja nisam bio u fabrikama,ali sam pored ljudi koji piju gajnere i jednostavno su zadovoljni,nije to ne znam kakva graddja ali dovoljno da on bolje funkcionise...nemamo mi svi iste ciljeve.......

hahhahahaha
cuj nemoj da pricam samonom..
pa pricati cu jebeno kako god hocu jer ti ponavljam da nemas pojma kada je ovo u pitanju
TI GA NISI PIO ali znas da valja!!
pricas gluposti i ja ti jos jednom kazem da je i dzanki zadovljan kada je nafikasn i on i njegov diler...
ja ti pricam da si i ti zadovljan kada onanises ali dali je to isto i kada h...s.....
jebote..po koji put moram da ti poanovim...
jebe mi se za to sa kim si te druzis ili ne..
ja sam ti dao primer i lepo objasnio da su GAINERI SRANJE.....i rekao sam i objasnio iz kog razloga...
to o ciljevima je glupost
jer ako je nekome cilj da dobije 5 kg a to mora uz pomoc gainera i njemu zahvaljaje...hahhahahahhahahah
onda je to tolika i notorna glupost da je bolesno pricati o tome..
cuj..nisu nam isiti ciljevi a i nije bog zna kakav izlged..
pa normalno da nije
a neznam sta je to bitno..BITI VELIKI hahhaha.pa umesto 90 kg imati 100...hahhahahhahahahahahhaha
o boze,..........samopouzdanje vece...ne mogu da verujem u ovo jbt.....
pa sta bi se desilo da on il takvi uzmu hemiju pa da izgleda kako treba i ima 110 kg??/
sta bi se onda desilo..isao pi po ulici u mlatio ljude..koje bi mogao....ili sta??
jbt..neverovanto...

ako je on zadovljan...ja sam jos zadovljniji;.......ali je to toliko smesno i zalosno razmislajnje da to boli....

Citat
nemoj da pricas tako samnom,ako ja lepo pricam sa VAMA(pedja) molio bi te da i ti samnom tako komuniciras;

 :D :D :D :D :D :D :D

Citat
pored ljudi koji piju gajnere i jednostavno su zadovoljni

blago nama trgovcima.... 8) 8) 8)
« Poslednja izmena: Decembar 22, 2009, 11:55:26 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #54 poslato: Decembar 22, 2009, 11:54:57 pre podne »
Najbolji gejner je svakako plazma torta!
Nesto malo proteina iz plazme puno secera i slicnih govanceta 8)
I jel ima neko da nije zadovoljan kad skrka jedno pola pleha???
Nema.
Plus ne izaziva zavisnost,plus nije placebo i na kraju koji je to gejner ispitan na vise prezadovoljnih
korisnika od plazma torte? ;D

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #55 poslato: Decembar 22, 2009, 12:00:46 posle podne »
Najbolji gejner je svakako plazma torta!
Nesto malo proteina iz plazme puno secera i slicnih govanceta 8)
I jel ima neko da nije zadovoljan kad skrka jedno pola pleha???
Nema.
Plus ne izaziva zavisnost,plus nije placebo i na kraju koji je to gejner ispitan na vise prezadovoljnih
korisnika od plazma torte? ;D

hahhahhaaha
pa nije bas tako...ali skoro...da ubacis jednu mericu isolata u fil od plazma torte dobijes isto....hahhahahahahahahahahahhaahahhahaahahah

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #56 poslato: Decembar 22, 2009, 12:08:21 posle podne »
ja ti nisam neki klinac da mozes tako da pricas samnom;)
o cemu ti pricas??narkomani,kanjedr.....nije mi jasno
nisam te vredjao,nisam psovao...to sto je to tvoj nacin govora mene NE ZANIMA;)kada pricas samnom pricaj NORMALNO,kao sto ja pricam sa tobom,ja ne gledam ravno kao pola ovde klinaca...ono sto kaze PEDJA tako je...naravno da slusam tvoje savete,ali nesto mi odgovara nesto ne normalno....
ali ovo za gajnere na ovom forumu mi je stvarno.....jeb... mi se za gajnere stvarno samo kazem ono sto vidim SLEP NISAM.
nemam nameru da se raspravljam sa tobom o gajnerima...rekao sam sta imam iskustva meni blizih ljudi,krivo mi sto nisam pio gajner pa da mogu da kazem sa sigurnoscu neke stvari kao za whey,blend,kazein,bcaa,gluta,tecne,multi,kreatin,NO,ZMA,tribulus,glukosami,omega3,coffein...........
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #57 poslato: Decembar 22, 2009, 12:16:27 posle podne »
ma puca mi kurac bre jel si klinac ili nisi klinac....apsolutno me ne zanima i pricati cu kako god ja hocu i znam i sa kim hocu!!!!!!

dakle....
sam si sebi a i drugima dao odgovr na celu temu...

Citat
whey,blend,kazein,bcaa,gluta,tecne,multi,kreatin,NO,ZMA,tribulus,glukosami,omega3,coffein.

od ovoga si ti takav kakav jesi i od ovoga si ti dobio 20 kg koje nikada neces izgubiti i od ovoga se moze imati cista misicna masa......

a ne od psornaih gainera....
i gledao sam sastav toga cega si ti naveo.....lepo sedi i pogledaj kada se to lepo logicki obrazloxi koliko cega dobijes na jednu jebenu mericu pa se onda mozemo cuti na pm da mi kazes sta imas...dobro pogledaj i pozabavi se malo matemtikom i mislim da ce sve biti jasno

i da
jebe mi se i za te tvoje koji imaju srecu toliku od gainera.
kao sto rekoh...blago nama trgovcima.....

a dazanki i te fore...jbg...ne mogu da crtam..zaboravi kao i da nista nisam napisao........

Van mreže IlijaGM

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #58 poslato: Decembar 22, 2009, 12:40:31 posle podne »
onda ga i razumem sto ti je to preporucio..

Sto mu je to preporucio.....gainer koji pretpostavljam da ima poprilicno prostog secera u sebi + sojino brasno, mleko u prahu...2x150gr na dan..koja je poenta ovoga? Da ga trener impresionira nazivom i sastavima i da mu izvlaci novce...pored pirinca, ovsenih, krompira, maltodextrina..i da ne navodim jos daleko kvalitetnijih izvora UH od gainera...

Da je preporucio za pocetak prvo jednu krvnu analizu bilo bi mnogo pametnije...

Ilija, ako si u potpunosti zdrav...sa tvojim merama jedini pravi put je ISPRAVNA I JAKA ishrana....kakvi gaineri...

ja sasm kupio ABB gainer od 2.8kg i trener mi je rekao da u to dodam josh i 2kg mleka u prahi i 1kg sojinog brashna i da to sve izmesham i da tu meshavinu pijem 2 x na dan po 150g.Jesi li me sad razumeo?

Van mreže IlijaGM

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #59 poslato: Decembar 22, 2009, 12:42:00 posle podne »
naravno da savetujem kuma da jede,ali i to sto jede jedva jede i sta onda.......mislim svi piju gajner i svi su zadovoljni,kakav god da je rezultat NAJBTNIJE JE DA SU ONI ZADOVOLJNI;)ja znam barem 10 momaka koji piju gajner i ne mogu bez njega,jedi koliko mogu i cim prestanu sa njim smrsaju jbg takav im metabolizam

Upravo je u tome moj slucaj