Septembar 19, 2024, 10:13:18 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Konacno uzeo gainer  (Pročitano 20639 puta)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #30 poslato: Decembar 21, 2009, 08:27:08 posle podne »
Da si imalo citao ovaj forum procita bi da su gaineri VELIKO SRANJE!Citaj forum,sredi ishranu,uzmi kvalitetan visoko procentni protein !
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #31 poslato: Decembar 21, 2009, 08:37:58 posle podne »
onda ga i razumem sto ti je to preporucio..

Sto mu je to preporucio.....gainer koji pretpostavljam da ima poprilicno prostog secera u sebi + sojino brasno, mleko u prahu...2x150gr na dan..koja je poenta ovoga? Da ga trener impresionira nazivom i sastavima i da mu izvlaci novce...pored pirinca, ovsenih, krompira, maltodextrina..i da ne navodim jos daleko kvalitetnijih izvora UH od gainera...

Da je preporucio za pocetak prvo jednu krvnu analizu bilo bi mnogo pametnije...

Ilija, ako si u potpunosti zdrav...sa tvojim merama jedini pravi put je ISPRAVNA I JAKA ishrana....kakvi gaineri...

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #32 poslato: Decembar 21, 2009, 08:43:45 posle podne »
brate koliko ga placas?ne mogu da verujem,a da li ti je spomenuo vaznost ishrane ili ti je samo prosipa sranja o gaineru?
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #33 poslato: Decembar 21, 2009, 08:49:20 posle podne »
@buldog
neki ljudi ne mogu da pojedu onoliko koliko je potrebno da se ugoje..zato su i mrsavi zar ne..a pored toga metabolizam ako je haotican tu nista ne pomaze..
bas me zanima sta bi mu krvna analiza pokazala  ::)
na koji nacin ce ta osoba da obezbedi npr 2000 kalorija ako ne moze toliko da pojede
druga stvar izvukao si mi iz konteksta gde ja kasnije kazem
Citat
zameram mu sto ti nije stavio akcenat na hranu, i nije ti preporucio bolji gainer
nema sta da pretpostavljas odes i pogledas sta ima taj gainer..nema sojinog brasna niti mleka u prahu nije to made in serbia  ;D
http://www.bodybuilding.com/store/abb/xxl.html
on je jedan od neisplativijih ali dobro..


Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #34 poslato: Decembar 21, 2009, 08:57:46 posle podne »
@buldog
neki ljudi ne mogu da pojedu onoliko koliko je potrebno da se ugoje..zato su i mrsavi zar ne..a pored toga metabolizam ako je haotican tu nista ne pomaze..
bas me zanima sta bi mu krvna analiza pokazala  ::)
na koji nacin ce ta osoba da obezbedi npr 2000 kalorija ako ne moze toliko da pojede
druga stvar izvukao si mi iz konteksta gde ja kasnije kazem
Citat
zameram mu sto ti nije stavio akcenat na hranu, i nije ti preporucio bolji gainer
nema sta da pretpostavljas odes i pogledas sta ima taj gainer..nema sojinog brasna niti mleka u prahu nije to made in serbia  ;D
http://www.bodybuilding.com/store/abb/xxl.html
on je jedan od neisplativijih ali dobro..

Taj deo sto sam izuzeo iz tvoje poruke je na mestu i mogu samo da potvrdim.

Ne znam da li ti je promaklo, ali on je dobio od trenera savet da u taj gainer umuti i sojino brasno i mleko u prahu?? A svi znamo sojin uticaj na musku populaciju...i ne stoji konstatacija da su samo mrsavi oni koji ne mogu da pojedu dovoljno hrane..ako ja razumeh tvoje reci..ima i onih koji jedu, ali jednostavno se ne goje. Brz metabolizam, nedostatak enzima za varenje, pojacan rad tiroidne zlezde, poremecen rad gastro trakta i sl..su samo neki od mogucih razloga necije nemogucnosti da se ugoji...

Da bi znali da li moze ili ne da pojede, morao bi Ilija sam da nam kaze...a siguran sam, a i ti to znas da gainer nije prava zamena cvrste hrane...

A sto se tice pitanja sta bi to krvna slika mogla da pokaze..no comment

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #35 poslato: Decembar 21, 2009, 09:07:06 posle podne »
da li znate sa čime je u direktnoj vezi količina izlučenog insulina (izazvanog unosom prostih UH, recimo u gaineru)?

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #36 poslato: Decembar 21, 2009, 09:15:26 posle podne »
ti uopste ne citas sta ja pisem ili je tvoj odnos prema meni lican i postaje malo  naporan

ovo ti kazes
Citat
i ne stoji konstatacija da su samo mrsavi oni koji ne mogu da pojedu dovoljno hrane..ako ja razumeh tvoje reci..ima i onih koji jedu, ali jednostavno se ne goje. Brz metabolizam, nedostatak enzima za varenje, pojacan rad tiroidne zlezde, poremecen rad gastro trakta i sl..su samo neki od mogucih razloga necije nemogucnosti da se ugoji...
Citat
neki ljudi ne mogu da pojedu onoliko koliko je potrebno da se ugoje..zato su i mrsavi zar ne

a ovo ja kazem u par reci

Citat
a pored toga metabolizam ako je haotican tu nista ne pomaze..
tako da mi nije jasno sta tebi tu nije jasno  :o

Citat
a i ti to znas da gainer nije prava zamena cvrste hrane...
ko je to rekao..zasto pricas nesto sto ne kazem

Citat
A sto se tice pitanja sta bi to krvna slika mogla da pokaze..no comment
ja bih voleo da mi ti das comment, sta obicna krvna analiza moze da pokaze zasto neko nemoze da se ugoji..posto ja ocigledno ne znam nesto sto ti znas

« Poslednja izmena: Decembar 21, 2009, 10:15:15 posle podne LazicExyu »

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #37 poslato: Decembar 21, 2009, 10:14:18 posle podne »
Taj deo sto sam izuzeo iz tvoje poruke je na mestu i mogu samo da potvrdim.

..., nedostatak enzima za varenje, pojacan rad tiroidne zlezde, poremecen rad gastro trakta i sl..su samo neki od mogucih razloga necije nemogucnosti da se ugoji...

[/quote]

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #38 poslato: Decembar 21, 2009, 11:31:34 posle podne »
@ Lazicu

Meni se sve cini da si ti previse osetljiv..jer je ovo vec druga tema gde "rasprava" skrece sa prave teme...zato sto neko nesto kaze na tvoje reci...Nit' ja imam nesto protiv tebe, a ne bi trebao ni ti protiv mene, ali ajde..to je tvoja stvar...

Lepo te pitah..zasto je gainer+sojino brasno+mleko u prahu...2 puta dnevno po 150 gr nesto sto je resenje za ovog momka, ali ti pomenuo da neki ljudi ne mogu da pojedu 2000 kal i to je tvoj odgovor?

Ne zelim da momku kvarim temu, a verujem i da ti nemas razloga za tim...te posto sam ja svoje rekao momku, kao i ti..i kao i drugi...ostavimo njemu da se javi, pita ili sta god..ipak je ovo njegova tema...a dalje licno prepucavanje na ovoj ili bilo kojoj drugoj temi necu dozvoliti.

Mislim da je korektno..

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #39 poslato: Decembar 21, 2009, 11:41:38 posle podne »
Citat
Lepo te pitah..zasto je gainer+sojino brasno+mleko u prahu...2 puta dnevno po 150 gr nesto sto je resenje za ovog momka, ali ti pomenuo da neki ljudi ne mogu da pojedu 2000 kal i to je tvoj odgovor?
ko je to rekao i gde si me to pitao  ;D..zasto mi stavljas u usta nesto sto ne kazem,,ja sam mu lepo rekao da razumem sto mu je rekao da pije gainer,,
ja razumem sto je tako  i pored klope sigurno ce mu pomoci..moja zamerka , trebao je da izabere neki drugi sa vise proteina u jednoj dozi..
ps.
ja se drzim teme  ;)  i nisam osetljiv..samo mrzim nepravdu, dvostruke arsine itd..


Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #40 poslato: Decembar 21, 2009, 11:46:01 posle podne »
ja se drzim teme  ;)  i nisam osetljiv..

Ajde neka bude tako....nemam nit' zelju, nit' vremena za ovakvim stvarima...a i forumi nisu mesta za licna prepucavanja...

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #41 poslato: Decembar 21, 2009, 11:47:21 posle podne »
Kad si vec kupio taj gejner bolje u njega umesto mleka u prahu i sojinog brasna ubaci 1-2 kg whey proteina ili nekog caseinata..

Mislim da bi OBAVEZNO trebao da okacis tvoj nacin ishrane da bi mogli da vidimo dali i koliko gresis pa da korigujemo zajedno. :)



Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #42 poslato: Decembar 22, 2009, 12:21:55 pre podne »
 Momak evo ti jedna ideja: Lijepo reci svom treneru da se registruje ovdje na forum i neka odbrani svoje savjete za koje naplacuje ti, a ti cesh da vidish ko ti uzima pare...

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #43 poslato: Decembar 22, 2009, 12:59:50 pre podne »
Jbg sve je to lepo ali gejner je gejner 8)
Zar moras da bude vrsni strucnjak da bi citao
 sastav na poledjini pakovanja?
Licno sam na ovom forumu nebrojano puta procitao
od eminentnih usera kojima se nema razloga ne verovati
da ako vec volis gejner kupis Whey i onda dodas par " sranja "  8)
i napravio si gejner al em si prosao bolje finansijski,em nisi ispao glup u drustvu
em pravis sam svoju mesavinu itd...
Tako da mene kao realtivno srednje lose upucenog(dobro mozda sam skromniji no sto treba,he,heh)
a takvih nas je najvise samo moze da zbuni preporuka da ipak treba uzeti gejner
ali sa vecim procentom proteina...
...licno ja nemam nedoumice oko toga ali ovi mladji narastaji bojim se itekako...

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Konacno uzeo gainer
« Odgovor #44 poslato: Decembar 22, 2009, 07:36:52 pre podne »
to smo svi pricali pre dve godine kada si zeleo  da napravis hipermass koji  je odavno prevazidjen , ali npr ajde ti napravi ovaj
http://www.bodybuilding.com/store/cn/fast.html
Ingredients
Maltodextrin (From Low-Glycemic Waxy Maize), Fast-Mass Nitro Blend (Whey Protein Concentrate, Beef Protein, Whey Protein Hydrolysate, Calcium Caseinate, Egg White Albumin,

ili ovaj
http://www.bodybuilding.com/store/lab/mass.html
Ingredients:
LeanPro® Protein Blend (Whey Protein Concentrate, Hydrolyzed Whey Isolate, Milk Protein Isolate, Calcium Caseinate, Glutamine Peptides), Low D.E. Maltodextrin, Cocoa (Processed With Alkali), CreaLean™

ili ovaj
http://www.bodybuilding.com/store/bsn/true.html
Other Ingredients
A Sustained Release Ultra-Premium Protein & Amino Acid Matrix Comprised Of (Ultrafiltered Whey Protein Concentrate [Milk], (Which Contains Alpha-Lactalbumin), Microfiltered Whey Protein Isolate [Milk], (Which Contains Whey Isolate Peptide Fractions), Calcium Caseinate [Milk], Micellar Alpha And Beta Caseins And Caseinates [Milk], Milk Protein Isolate [Milk], Hydrolyzed Whey Protein [Milk], Egg Whites [Egg], Glutamine Peptides, Glutamine AKG, L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine), Maltodextrin,

da ne dodje do zabune.niti ih promovisem niti sta..iskreno briga me..i ja ih koristim, kada ne uspem da pojedem zadatu kolicinu hrane..ne jede ti se svaki dan 2 kg belog...da moze gainer da se pravi u srpskoj varijanti industrija bi propala..
i gainer je gainer..a whey i secer je smesa za pwm..
licno se uvek baziram na ishrani i moja zamerka ovom treneru je bila i bice sto mu nije stavio akcenat na klopu i kada mu je vec uvalio gainer, sto to nije bio neki sa vecim % proteina..
toliko :)
« Poslednja izmena: Decembar 22, 2009, 07:38:33 pre podne LazicExyu »