Jun 26, 2024, 11:27:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.237 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Treba mi preporuka, Koje suplemente da uzmem?  (Pročitano 1794 puta)

Van mreže ektomorf82

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Treba mi preporuka, Koje suplemente da uzmem?
« poslato: Novembar 19, 2009, 03:15:44 posle podne »
Vracam se u teretanu posle godinu dana pa sam malo ispao iz tokova. Ranije sam uzimao samo whey ali sada bih dodao jos neke suplemente pa mi preporucite koji proizvod daje trenutno najbolji odnos cena/kvalitet za:
- vitamine
- omega3 masti

Generalno uzeo bih neke kapsule za omega3, mada nije problem ni na kasicicu da pijem. A sto se tice vitamina uzeo bih neki multivitaminski proizvod pre nego svaki vitamin posebno.
Takodje uzeo bih cink jer imam problematicnu kozu sa aknama pa da li je dobar npr onaj od natural wealtha sto vidjam po apotekama?

Imam oko 190cm i 92kg, 15% BF ako to nesto znaci.


Van mreže TheDominick

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 107
Odg: Treba mi preporuka, Koje suplemente da uzmem?
« Odgovor #1 poslato: Novembar 19, 2009, 11:10:53 posle podne »
Znas sta ne bi bilo lose da napises i do koliko para si spreman da izdvojis za sve to kako bi se sto bolje uklopio, ukoliko ti novac nije problem onda je samo nebo granica!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Treba mi preporuka, Koje suplemente da uzmem?
« Odgovor #2 poslato: Novembar 20, 2009, 06:54:57 pre podne »

Van mreže onel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
  • Train hard, or go Home !
Odg: Treba mi preporuka, Koje suplemente da uzmem?
« Odgovor #3 poslato: Decembar 03, 2009, 03:52:52 posle podne »
Ja pijem od natural wealth-a omega3 i vitamine , bolje se osjecam nego npr kad sam pio od biotecha multivitamin mineral complex 1 na dan kao , 100 tableta , 9e ...
GO HARD , OR GO HOME !!!