Septembar 30, 2024, 05:33:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: RASKIDANJE  (Pročitano 33856 puta)

Van mreže natasa

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 413
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #90 poslato: Jun 11, 2006, 03:56:24 posle podne »
Placaju se u naturi... :twisted:  :oops:
Work like you don't need the money ...

Dance like there's no one watching ...

Live like there's no tomorrow ...

Love like you've never been hurt ...

Van mreže dulse

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 640
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #91 poslato: Jun 11, 2006, 03:58:43 posle podne »
pa ne znam u kojoj naturi obzirom na vrstu casova :)
Vrnula se, ah avaj ne bas zdrava

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #92 poslato: Jun 11, 2006, 10:03:34 posle podne »
Citat: dulse
Pedjosu jel se placaju te lekcije?? :D
..noup..to radim pro bono 8)  8)  8)

Van mreže LDusan

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #93 poslato: Jun 11, 2006, 11:18:18 posle podne »
Citat: witch
Auuu kakva tema .. ;) o njoj bi se bas moglo svasta napricati hehehehe.
Meni se ponekad javljaju upitnici iznad glave, zbog ponasanja odredjenog momka, pa se onda preispitujem da nisam mozda ja nesto rekla, uradila ... Evo konkretnog primera, bas mi se to desava zadnjih par dana, pa da vidim da li i vi mislite ono sto i ja ;)
Neko vreme gledali smo se neki tip i ja, no kako nikog nisam znala ko ga poznaje, mislila sam da nema sanse da se ikad upoznamo a kamoli sto drugo, no decko me je jednom prilikom iznenadio. Prolazila sam kraj radnje gde radi, video me je, usla sam u obliznji Cmarket, i nakon kupovine, vidim njega kako stoji ispred ulaza. No, otkud znam koga ceka ... Krenem svojim putem, i nakon par sekundi cujem glas: ja se izvinjavam, blablabla, mozemo li se upoznati ...? Decko se okurazio, "napao" hahhaha, ali vrlo kul, i pristojno. Otpratio me kuci, razmenili brojeve ... ma bas super :) Nije odmah nazvao, da ne bih ja (valjda) pomislila da on trci za mnom, ko ce ga znati, ali i to je ok. Da skratim pricu, videli se jednom, dvaput, sve ide ka tome da zapocnemu vezu, vidi se da mu se bas svidjam ... Odjednom, ne javlja se. Hahahhahahaha. I sta da cura pomisli? Ok, mozda ima obaveza. No, i kad se ima obaveza, moze se nazvati, poslati sms ... Ili se desilo to, da cim sam pokazala interesovanje, prestala sam biti "nedodirljiva" pa vise kao "lovina" nisam zanimljiva?? Decko ima 30 godina, dakle nije dete definitivno.
Malo mi jeste glupo sto ovako otvoreno o tome pricam, no bas me interesuje sta vi mislite o gospodinu xy :)



Suvise malo informacija da bi se analiziralo.


Mozda mu je bilo dovoljno da vidi povratnu emociju od tebe, naduvao malo sebi ego, iskalkulisao i to je to.


Cime se bavi btw?

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #94 poslato: Jun 12, 2006, 08:26:13 pre podne »
Ma sve je moguce ... i da je naduvao sebi malo ego, i da me je previse idealizovao, sto u principu svi mi cinimo u periodu "gledanja", no nismo mi bili dovoljno vremena zajedno da bi on imao priliku da se kao nesto razocara tj da shvati da slika o meni koju je imao u glavi dok je mastao, nije realna ... i bas zato mi jeste sve ovo malo cudno i istovremeno dosta smesno :)
U principu, sto se mene tice, on je svoju sansu imao, i njegov je problem sto je nije iskoristio. I naravno, "bukvica" ce mu se ocitati ;) nezno, ali da ipak shvati neke stvari u zivotu hehehehe. No, nije to sad bitno uopste. Htela sam sa vama da podelim ovo svoje iskustvo (posto nemam cega da se stidim, nikakvu gresku nisam napravila), da vidim kako vi na to gledate, i da vidim tako koliko sam ja realna kad mi se javlja "sesto culo" ;)

Van mreže dulse

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 640
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #95 poslato: Jun 12, 2006, 08:38:46 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: dulse
Pedjosu jel se placaju te lekcije?? :D
..noup..to radim pro bono 8)  8)  8)

jel tu cast imaju samo clanice foruma ili ti to tako djuture???  :twisted:
Vrnula se, ah avaj ne bas zdrava

Van mreže dulse

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 640
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #96 poslato: Jun 12, 2006, 08:51:25 pre podne »
witch.... iskreno mislim da su ti u 30tim najgori... jer konataju ako bude bilo bilo sta vise od sexa odmah se `morati` da se zene... imala sam i ja isti problem... znaci frajer 30 godina.. ganjao me godinama.. ( ali ja bila `zauzeta` ) i kao kada se to sredilo ja izadjem sa njim.. i pocnemo mi tako lepo sve .... i sve super... i onda posle par meseci se ne javlja pa sve nesto preko k*****... i ja kao ajd bre reci ako ima nesto sto treba da znam da se razilazimo k`o ljudi .. i on meni kao opusti se malo....( prepao se budala a meni ni na kraj pameti da se udsajem i sl )  i raskinemo mi ipak i nebitno.. i posle par meseci on mene ponovo cima... pa posle 6 meseci ponovo... i posle godinu dana ja ponovo pristanem da se vidim sa njim.. i sada smo u vezi... sve super.. odlicno funkcionise... zasto?? zato sto ga ja kuliram najstrasnije.. boli me briga da li ce da mi se javi.. da li cu mu se javiti... da li cemo se videti ili ne.. i sada on trci...sada on mene cima... e ja ovo stvarno ne mogu da razumem.... samo sto sam ja sada pametnija... i sto znam da sa njim necu nista ozbiljno.. samo trenutno...  MENE SAMO ZANIMA ZASTO FRAJERI MISLE DA JE DEVOJKAMA NAJBITNIJA STVAR U ZIVOTU DA SE UDAJU A NJIMA DA ZENIDBU `KAO` STO VISE ODUZE????
Vrnula se, ah avaj ne bas zdrava

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #97 poslato: Jun 12, 2006, 09:23:30 pre podne »
A ti sa 20 uhvatila Boga za m***, pa kud ti mrdnes on slusa. 8O
Bolje da cutim, pametniji sam.

P.S. Ne moj se uvrediti, ovo se ne odnosi samo na tebe, neke stvari kod mladih cura se nikad nece promeniti. Pozzz
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #98 poslato: Jun 12, 2006, 09:26:28 pre podne »
zato sto je to genetski uprogramirano u nas. Devojkama jeste najbitnija stvar u zivotu da se udaju jer im to pruza neki osecaj sigurnosti. A mi razvlacimo..ne znam za ostale al ja razvlacim zato da bi plesao sa sto vise devojaka ispod pokrivaca dok se ne smirim :twisted:

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #99 poslato: Jun 12, 2006, 09:30:24 pre podne »
Hahahha, da .. znam ... i to se desava, Dulse ... Izvini sto se smejem, smejem se zapravo tom nacinu razmisljanja, ne tebi.
Ali meni stvarno nesto ne ide u glavu nikako ... Momak te gleda, i gleda, i gleda.... napokon ti pridje, i ti mu to dozvolis .. znaci, trebao bi biti na neki nacin sretan sto ga cura koju mu se svidja nije otkacila .. izadjete jednom ili dvaput, sve je divno, super, bas kako treba da bude... zelja mu se (ocito) ostvaruje .. i umesto da se nastavi dalje, on nestane. Pa jel' bio zainteresovan ili nije, k vragu? ;) Sto je onda uopste skupljao hrabrost da pridje toliko dana/sedmica? Za igranje decjih igrica tako nesto nije potrebno, ako mu je bilo do igrica i podizanja ega :)

A sto se tice toga da je devojkama najbitnija stvar u zivotu da se udaju, dragi Doktore ;) ne trpaj sve devojke u isti kos ... Da to jeste tako, udala bih se ja prva jos davno, mozda mi cak ne bi bilo bitno za koga, bilo bi mi dovoljno da je decko simpatican i da mi nije neprijatno biti sa njim u krevetu ;)

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #100 poslato: Jun 12, 2006, 09:34:20 pre podne »
Dobro ajde da se ispravim. Velikoj vecini je to najbitnija stvar u zivotu :)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #101 poslato: Jun 12, 2006, 09:39:48 pre podne »
a vidji witch brate, da se nisi slucajno najela mozda pasulja ili bijelog luka prije nego sto si izasla sa tim momkom??
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže natasa

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 413
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #102 poslato: Jun 12, 2006, 09:49:04 pre podne »
Citat: H2SO4
a vidji witch brate, da se nisi slucajno najela mozda pasulja ili bijelog luka prije nego sto si izasla sa tim momkom??

 :roll:  :roll:  :roll: Dajte ljudi,ili je dizao sebi ego,ili(sto je po meni verovatnije)je ozenjen pa nije hteo(smeo :twisted: )da ide dalje od flerta.U svakom slucaju nije vredan rasprave.
Work like you don't need the money ...

Dance like there's no one watching ...

Live like there's no tomorrow ...

Love like you've never been hurt ...

Van mreže LDusan

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #103 poslato: Jun 12, 2006, 10:02:08 pre podne »
Citat: witch
Sto je onda uopste skupljao hrabrost da pridje toliko dana/sedmica?



Ne bih hteo da budem dosadan, ali ko kaze da je skupljao hrabrost? Mozda postoji 5 drugih devojaka u njegovom zivotu sa kojima se slicno ponasao u istom periodu. Mozda se samo nalazio u tvojoj blizini i vezbao govor tela da bi ti njemu prisla.


Najiskrenije i devojke cesto preanaliziranje odvede u fantaziranje, no hf.

Van mreže dulse

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 640
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #104 poslato: Jun 12, 2006, 10:12:13 pre podne »
au Rapidu al si pltak.. izvini ali.... nisam ja nikoga hvatala  za pomenutu stvar.. samo sam ispricala kako stvari stoje sada..... nemam ja razloga da lazem.. brate nit me znas ni te znam.... => rekacija je potpuno nepotrebna...
  ja nemam potrebu nikoga da dresiram... jer sama to isto ne dopustam...

a mili doktore.. :)  ja bih VEOMA zelela da se udam jednog dana.... i da to bude to... i da imam porodicu kakvu sam i sama imala i kakvu su mi moji roditelji podarili... i zato se necu udati da bih se udala... i zato to i tako ozbiljno shvatam...  ali isto tako ako ne nadjem nekoga po mojm kriterijumima nece biti tragedija iako se ne udam... kada ja ovo pricam mojoj mami ( koja ti je btw verovatno jedan od profesora na faxu ) ona ludi.. i ne moze da veruje da njena mila Sanja moze tako da razmislja...

samo mi pojasni... sigurnost u kom smislu????
Vrnula se, ah avaj ne bas zdrava