Septembar 24, 2024, 01:18:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.311 poruka u 18.765 tema - 20.971 članova - Poslednji član: RobertbeP
X3MShop banner

Autor Tema: HELP !?  (Pročitano 3616 puta)

Van mreže NenadAp

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
HELP !?
« poslato: Decembar 03, 2009, 05:56:11 posle podne »
Jel kad krv izadje prilikom vadjenja sprica jel tad racunam da sam bacio tu dozu ili? Bodem se svaki dan, menjam gluteuse,mesta uboda,istisnem vazduh...sve po propisima.Kapiram da su mi izranjavani gluteusi,ovo mi j e 20. dan i da sam pogodio na pr mesto uboda od pre dva dana..ili nemam pojma.Nikad mi ranije nije izaslo ovoliko krvi,eventualno kapljica,mada nikad se nisam ubadao svaki dan.Pomoc molilm?(Koristim diamondov cut stack 1ml dnevno)

Van mreže NenadAp

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: HELP !?
« Odgovor #1 poslato: Decembar 03, 2009, 08:23:15 posle podne »
Mislim da li doza izadje sa tom krvi ili ne mora da znaci? Zna li ko?

Van mreže korde

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: HELP !?
« Odgovor #2 poslato: Decembar 04, 2009, 03:50:18 pre podne »
Zasto bi bacio dozu?
Nema potrebe.

Van mreže ivanx3m

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: HELP !?
« Odgovor #3 poslato: Decembar 04, 2009, 11:58:12 pre podne »
Jel kad krv izadje prilikom vadjenja sprica jel tad racunam da sam bacio tu dozu ili? Bodem se svaki dan, menjam gluteuse,mesta uboda,istisnem vazduh...sve po propisima.Kapiram da su mi izranjavani gluteusi,ovo mi j e 20. dan i da sam pogodio na pr mesto uboda od pre dva dana..ili nemam pojma.Nikad mi ranije nije izaslo ovoliko krvi,eventualno kapljica,mada nikad se nisam ubadao svaki dan.Pomoc molilm?(Koristim diamondov cut stack 1ml dnevno)

Od tvog stila pisanja bi se Vujaklija u grobu prevrnuo, a posle svega što je učinio za srpski narod, ima bar pravo da počiva u miru.
Kažeš "..kad krv izadje prilikom vađenja šprica..."  Hmm...
Probaj da ubadaš samo iglom i problem će biti manji. Špric ne ide u meso, samo igla! ;-)
I pored toga što se tako često bodeš, verujem da ti je guzica dovoljno velika da ne ubadaš na isto mesto posle 2 dana, a imaš i butine, koje su još praktičnije kad sam sebi daješ injekciju.

Van mreže NenadAp

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: HELP !?
« Odgovor #4 poslato: Decembar 04, 2009, 03:30:08 posle podne »
U butinu kazes..!

Zasto bi bacio dozu?
Nema potrebe.

Dozu sam ubrizgao,pa se pitam da li je zajedno sa krvlju izasla?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: HELP !?
« Odgovor #5 poslato: Decembar 04, 2009, 03:48:51 posle podne »
Sto nisi asprirao kod uboda da vidis jesi li pogodio sud?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže NenadAp

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: HELP !?
« Odgovor #6 poslato: Decembar 04, 2009, 06:52:41 posle podne »
Jbg ,jeste taj dan nisam proverio da li sam pogodio krvni sud,dan pre toga sam odradio ledja,pa mi je nezgodno da se okrecem toliko i zadrzavam u tom polozaju dugo.Moram da krenem u butinu..
Danas sam odradio sve kako treba u gluteus i sve je proslo cool.

Van mreže Danny

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: HELP !?
« Odgovor #7 poslato: Decembar 05, 2009, 06:03:16 pre podne »
e kad je več priča o tome, a šta bi bilo ako bi ubrizgao u taj krvni sud, i šta uđe u špricu ako ga ne pogodiš (znači ako ubodeš kako treba)?

Van mreže NenadAp

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: HELP !?
« Odgovor #8 poslato: Decembar 05, 2009, 11:15:16 pre podne »
Ubodes se ,izvuces malo spric,ako ti se pojavi baloncic nisi pogodio krvni sud i ubrizgavas se,
a ako ti se pojavi krv menjas iglu i mesto uboda. Ukoliko bi ubrizgao aas u pogodjen krvni sud napravio bi ti se limfni cvoric i bolelo bi te.

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: HELP !?
« Odgovor #9 poslato: Decembar 16, 2009, 07:45:48 posle podne »
a ako ti se pojavi krv menjas iglu i mesto uboda

Ne mora da se vadi i menja igla, kao ni mesto uboda...dovoljno je da se promeni pravac, sto se u medicini cesto koristi u ovakvim situacijama...Znaci igla se izvuce do pola, usmeri se ka drugom delu misica, ubode do kraja, aspirira i ako je sve OK - implicira lek.
« Poslednja izmena: Decembar 18, 2009, 11:51:29 pre podne The_Bulldog »