Septembar 20, 2024, 01:41:50 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko unutrasnjeg dela grudi  (Pročitano 19934 puta)

Van mreže wladinho

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Pomoc oko unutrasnjeg dela grudi
« poslato: Decembar 02, 2009, 11:03:45 posle podne »
Pre svega pozdrav svima!

Interesuje me koje su vezbe najbolje za unutrasnji deo grudi. Imam veliki razmak izmedju leve i desne strane pectoralisa, pa me zanima koja najbolje stimulise rast tog dela.

Hvala svima!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Pomoc oko unutrasnjeg dela grudi
« Odgovor #1 poslato: Decembar 02, 2009, 11:17:08 posle podne »
Pre svega pozdrav svima!

Interesuje me koje su vezbe najbolje za unutrasnji deo grudi. Imam veliki razmak izmedju leve i desne strane pectoralisa, pa me zanima koja najbolje stimulise rast tog dela.

Hvala svima!
ukrstanje sajlom je odlicno za unutrasnji deo grudi
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: Pomoc oko unutrasnjeg dela grudi
« Odgovor #2 poslato: Decembar 03, 2009, 09:49:14 pre podne »
razmak ne možeš da smanjiš ako je mišić tu gde jeste, ili samo želiš da kažeš da ti je taj deo slab?

u čemu je razlika između sajle i mašine koja je kao pek-dek ali se dlanovi spajaju ispred grudi, ne radi se podlakticom kao kod pek-deka?

p.s. evo 8 vežbi sa sajlom (video zapis): http://www.muscleandstrength.com/exercises/cable-crossovers-bent-over.html

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Pomoc oko unutrasnjeg dela grudi
« Odgovor #3 poslato: Decembar 03, 2009, 09:58:27 pre podne »
Pre svega pozdrav svima!

Interesuje me koje su vezbe najbolje za unutrasnji deo grudi. Imam veliki razmak izmedju leve i desne strane pectoralisa, pa me zanima koja najbolje stimulise rast tog dela.

Hvala svima!

ma rast ce i unutrasnji cim bude dovoljno mase na prsima..
Ja nikog nisam vidio da ima razvijeniji unutrasnji dio od vanjskog..obicno vanjski prvi/vise raste.
I kod mene je u pocetku bilo..ali dok su misici jos minijaturni tako je kako je - cast onima kojima ravnomjerno raste -
Ali cim sam nabacio ozbiljnije mase (ne ono pocetnicko iskakanje pectoralisa) i unutrasnja seperacija se stvorila ;)
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže wladinho

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Pomoc oko unutrasnjeg dela grudi
« Odgovor #4 poslato: Decembar 03, 2009, 01:18:09 posle podne »
Hvala na savetima. Ja sam i pretpostavljao da su to vezbe sa sajlama ali ipak da pitam iskusnije.

Van mreže Micronized

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Pomoc oko unutrasnjeg dela grudi
« Odgovor #5 poslato: Decembar 13, 2009, 04:33:12 pre podne »
I ja sam imao isti problem. Resio sam ga na sledeci nacin. Pre nego sto pocnes da radis bench odradi razvacenje bucicama, jer ti kod bencha kad se radi prvo dolazi do zamora prednjeg ramena i onda ono otkazuje snagu i tada ne mozes dovoljno dobro da pogodis grudi!
E sad kad uradis razvlacenje bucicama, bitan ti je hvat kod bencha ako zelis da das akcenat na unutrasnji deo uhvati sipku sa malo uzim hvatom recimo ne sire od sirine ramena.
Kad odradis bench odradi neku vezbu za donji deo grudi tipa kontra kosi bench ili propadanje, a posle toga se dokrajci na kosom benchu isto uzi hvat, mozes nekad da ubacis i pulower on ti je isto za taj rascep izmedju grudi.
Grudi ce doci same na svoje cim nabacis dovoljno mase  ;)
Da i bitno je da non stop rotiras vezbe i jedan trenig sipka drugi bucice, sve moguce kombinacije napravi.
« Poslednja izmena: Decembar 13, 2009, 04:38:32 pre podne x3MG »

Van mreže zokiSW

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Pomoc oko unutrasnjeg dela grudi
« Odgovor #6 poslato: Februar 11, 2014, 10:44:50 pre podne »
ja sam pre nekoliko meseci imao spojene grudi tj nisam imao razmak ali pre mesec i manje am poceo da otkidam propadanja pa sam napravio rupu uzmedju grudi i zanima me sta da radim savete plsss u dilemi sam :(
eo i slika kad imam razmak https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t34/1899048_599201620165962_921727771_n.jpg?oh=0c0e458b172c6613f16fed04e540a8cc&oe=52FBC1D0&__gda__=1392247038_012c0c610c10077500e143322535069c

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Pomoc oko unutrasnjeg dela grudi
« Odgovor #7 poslato: Februar 11, 2014, 12:16:44 posle podne »
Sta?

Normalne su ti grudi, kakva crna rupa?

Van mreže zokiSW

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Pomoc oko unutrasnjeg dela grudi
« Odgovor #8 poslato: Februar 11, 2014, 10:27:31 posle podne »
pa zar nije gano to sto ima rascep ili ja samo tripujem :P

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Pomoc oko unutrasnjeg dela grudi
« Odgovor #9 poslato: Februar 11, 2014, 11:56:05 posle podne »
tripujes...jedino na menjas anatomiju misica...cesto se ljudi tripuju za grudi,jbg nismo svi isti
toliko je gadno da si mogao da budes mr.olimpije pre 40god :)


Van mreže zokiSW

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Pomoc oko unutrasnjeg dela grudi
« Odgovor #10 poslato: Februar 13, 2014, 09:46:34 posle podne »
ahaa hvala na savetu ja cu raditi pa kako se namesti :D