Septembar 20, 2024, 01:27:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Trebam prgram za definiciju !  (Pročitano 1629 puta)

Van mreže MilanRugby

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Trebam prgram za definiciju !
« poslato: Februar 14, 2014, 12:06:04 posle podne »
Da li bi mogli da mi pomognete, imam 1.90cm i 95 kg bavim se ragbijem i imam 17 god. Trebam pomoć oko plana treninga u teretani. Želim izdefinisano tijelo, imao sam dosta masti u zadnju nedelju sam skinuo 5 kg ali treba mi uspješan program za definiciju, ishranu sam regulisao, hranim se isključivo povrćem voćem ribom i piletinom. Nikakve vrste tečnosti osim naravno vode nisam unosio zadnje dvije nedjelje, ponekad čaj ali rijetko. Bio bih zahvalan ako bi mi poslali neki program za teretanu i definiciju. Unaprijed hvala !

Van mreže pekipro

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Trebam prgram za definiciju !
« Odgovor #1 poslato: Februar 14, 2014, 12:37:37 posle podne »
Ima na forumu jedno 6000 puta pisano,ne postoji trening za masu i trening za definiciju..Ishrana sredjena treba da ti bude,imas teme o ishrani milion uzmi searchuj malo,bice ti zanimljivo :)

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Trebam prgram za definiciju !
« Odgovor #2 poslato: Februar 14, 2014, 01:18:04 posle podne »
5 kila si izgubio za nedelju dana?  ???

Ajde napisi kako si se do sada hranio...

Van mreže bane802

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 213
  • 200cm 132 kg
Odg: Trebam prgram za definiciju !
« Odgovor #3 poslato: Februar 14, 2014, 02:33:45 posle podne »
Po tvojoj konstituciji zakljucujem da igras prvu ili  drugu liniju u meleu. Ne vidim potrebu za definicijom u ragbiju ,obrati paznju na eksplozivnost , snagu i izdrzljivost ,a za definiciju ima vremena. ;)

Van mreže MilanRugby

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Trebam prgram za definiciju !
« Odgovor #4 poslato: Februar 14, 2014, 07:41:04 posle podne »
Hranio sam se tako što sam izbacio svu masnu hranu, znači smao povrće i voće piletina i riba, bez mlijeka, i minimalno UH.... igram treću liniju sedmicu i glavni sma obarač, treba mi eksplozivnost a za to da se malo izdefinišem..