Septembar 19, 2024, 06:06:46 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Lekcija o suplementima danas kod doktora!  (Pročitano 14355 puta)

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Lekcija o suplementima danas kod doktora!
« Odgovor #30 poslato: Novembar 29, 2009, 02:15:16 posle podne »
xD

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: Lekcija o suplementima danas kod doktora!
« Odgovor #31 poslato: Novembar 29, 2009, 02:20:05 posle podne »

Imao je da ispuni upitnik,milion stvari-a izmedju ostalog naglaseno i to-da li se pije nesto iz bb sveta

ne znam, ja sam pre 10ak dana po treci put davao krv i formular je uvek bio isti ali nikad nije bilo takvih pitanja, mislio sam da su ti upitnici svima isti.

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: Lekcija o suplementima danas kod doktora!
« Odgovor #32 poslato: Novembar 29, 2009, 06:05:43 posle podne »
kako nije mogao..rekao im je ja pijem glutamin i bcaa i oni mu rekli ne moze..
Ma cist debilizam-kao sto kazes
zeni i stog dana trebala krv,troje ljudi je bilo potrebno,njega odbili zbog bca i glutamina,
drugaricu zbog niskog pritiska i citava strka i zbrka nastala da se nadju novi davaoci,
cela situacija se desila pre pet dana-ma strasno,jos sam u neverici

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: Lekcija o suplementima danas kod doktora!
« Odgovor #33 poslato: Novembar 30, 2009, 12:01:16 pre podne »
ja samo ne mogu da verujem da posle toliko godina ucenja, skole i fax-a, je`eni doktori ne znaju nista...somine glupe...

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Lekcija o suplementima danas kod doktora!
« Odgovor #34 poslato: Novembar 30, 2009, 12:17:21 pre podne »
Znaci, proteini iz voca........verujem da si dobro cuo, ali brate..........pa to u rangu onih klipova sa ciganima na jutjubu (garnisera i kompanija).....
Jbte........da, zavrse fax, bole ih uvo za to sto su upisali, odu na budzet i lezi lebi da te jedem, jos ako su zgodne sestrice, uuuuuu uzivanjima nikad kraja!

Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: Lekcija o suplementima danas kod doktora!
« Odgovor #35 poslato: Novembar 30, 2009, 12:19:05 posle podne »
Kao i u svakoj drugoj profesiji i ovde ima i dobrih i losih (i sam studiram medicinu pa znam kolika je razlika kada nam predavanja/praksu/vezbe drzi neko ko se razume i koga zanima i neko ko je naucio to sto je naucio pre 20 godina i ne obnavlja svoje znanje), kao sto ste vec rekli nekima je ovo jednostavno posao kojim zaradjuju za zivot i znaju samo osnovne stvari i potpuno ih ne interesuje da nauce nesto novo, dok ima i onih drugih ;)

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Lekcija o suplementima danas kod doktora!
« Odgovor #36 poslato: Novembar 30, 2009, 12:38:03 posle podne »
Kao i u svakoj drugoj profesiji i ovde ima i dobrih i losih (i sam studiram medicinu pa znam kolika je razlika kada nam predavanja/praksu/vezbe drzi neko ko se razume i koga zanima i neko ko je naucio to sto je naucio pre 20 godina i ne obnavlja svoje znanje), kao sto ste vec rekli nekima je ovo jednostavno posao kojim zaradjuju za zivot i znaju samo osnovne stvari i potpuno ih ne interesuje da nauce nesto novo, dok ima i onih drugih ;)

Jeste brate samo što je poenta ta ovaj lik koji "uzima proteine iz voća" nezna ni NAJOSNOVNIJE :)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže D-man

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
  • no brain no pain
Odg: Lekcija o suplementima danas kod doktora!
« Odgovor #37 poslato: Novembar 30, 2009, 11:20:09 posle podne »
Nekim tzv.doktorima je prevashodno neophodna lobotomija, pa resetovanje i download novih informacija.
Strasno,jos malo pa cemo za zubobolju kod vulkanizera.

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: Lekcija o suplementima danas kod doktora!
« Odgovor #38 poslato: Decembar 01, 2009, 11:47:10 pre podne »
danas, tj malopre dok sam se vracao sa faxa, cuo sam izjavu jos jednog genija za doticnu oblast...moj kolega je objasnjavao drugom kolegi zasto nisu dobri dodaci ishrani, citiram "posto je srce misic kao i svi ostali, ako se koriste dodaci ishrani, i srce pocinje da raste...e tu vec nastaju komplikacije"
naravno morao sam da se ubacim i tu se vodila rasprava nekih 15-20 min, u kojoj sam saznao da kolega toliko nema pojma da mi je poceo objasnjavati kako proteini ajd jos i nisu toliko stetni al zato aminokiseline jesu! e tu sam ga poklopio i onda je saznao da su proteini gradjeni od aminokiselina i malo se smirio heheheh!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Lekcija o suplementima danas kod doktora!
« Odgovor #39 poslato: Decembar 01, 2009, 12:06:47 posle podne »
danas, tj malopre dok sam se vracao sa faxa, cuo sam izjavu jos jednog genija za doticnu oblast...moj kolega je objasnjavao drugom kolegi zasto nisu dobri dodaci ishrani, citiram "posto je srce misic kao i svi ostali, ako se koriste dodaci ishrani, i srce pocinje da raste...e tu vec nastaju komplikacije"
naravno morao sam da se ubacim i tu se vodila rasprava nekih 15-20 min, u kojoj sam saznao da kolega toliko nema pojma da mi je poceo objasnjavati kako proteini ajd jos i nisu toliko stetni al zato aminokiseline jesu! e tu sam ga poklopio i onda je saznao da su proteini gradjeni od aminokiselina i malo se smirio heheheh!

Sta reci...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Lekcija o suplementima danas kod doktora!
« Odgovor #40 poslato: Decembar 01, 2009, 12:08:36 posle podne »
Ne je*em ja to nishta, ja cu drage volje objasniti nekome ako nekoga interesuje, ali da meni neka seljachina soli pamet o tome, e to nece ici...

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: Lekcija o suplementima danas kod doktora!
« Odgovor #41 poslato: Decembar 01, 2009, 12:09:16 posle podne »
"posto je srce misic kao i svi ostali,

osim što za početak uopšte nije kao i svi ostali. :)

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: Lekcija o suplementima danas kod doktora!
« Odgovor #42 poslato: Decembar 01, 2009, 12:23:38 posle podne »
Ne je*em ja to nishta, ja cu drage volje objasniti nekome ako nekoga interesuje, ali da meni neka seljachina soli pamet o tome, e to nece ici...

i ja u vecini slucajeva precutim ali ponekad, kao u ovom slucaju, morao sam da se ubacim posto je bilo bas extremno :D

Van mreže IlijaGM

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Lekcija o suplementima danas kod doktora!
« Odgovor #43 poslato: Decembar 02, 2009, 10:04:25 pre podne »
Citajuci ovu temu ,slushajuci vas i doktorre ne znam vishe u shta da verujem.Sve ono moje znajenje,koje sam stekao od kad sam poceo da idem u tretanu,koje sam dobio od svog intruktora,koje sma procitao ovde na forumu,i na drugim forumima,poljuljalo je mishljenje jednog poznatog lekara u GM-u(necu da imenujem kog),kada mi je rakao da protein i kreatin unoce neke smetnje u organizmu,da se deshavaju srcane aritmije,otkazuju bibrezi i sl.Kada sam otihsao kod jednog drugog lekara,pitao sam ga da li mogu da uzimam suplemente(konkretno,protein i kreatin),odgovorio mi je da meni sad ne treba kreatin(,nije mi rekao da ne valja,niti da je shtetan samo mi je rekao da mi to sada ne treba(iako sam posle saznao da on kupuje suplemente za fudbalere).Kasnije sam sreo jednog diplomiranog hemicara koji mi je rekako da ta sredstva,izazuvaju rak,ne odmash nego posle pitaj racq koliko godina,i da su krajnje shtetna.Najgorer od svega shto je to sve doselo da mojih roditelja,po mi ono sad ne daju da koristim bilo shta od suplemenata.Pomozite jednom krajnje zbunjenom clanu

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Lekcija o suplementima danas kod doktora!
« Odgovor #44 poslato: Decembar 02, 2009, 10:15:44 pre podne »
Citajuci ovu temu ,slushajuci vas i doktorre ne znam vishe u shta da verujem.Sve ono moje znajenje,koje sam stekao od kad sam poceo da idem u tretanu,koje sam dobio od svog intruktora,koje sma procitao ovde na forumu,i na drugim forumima,poljuljalo je mishljenje jednog poznatog lekara u GM-u(necu da imenujem kog),kada mi je rakao da protein i kreatin unoce neke smetnje u organizmu,da se deshavaju srcane aritmije,otkazuju bibrezi i sl.Kada sam otihsao kod jednog drugog lekara,pitao sam ga da li mogu da uzimam suplemente(konkretno,protein i kreatin),odgovorio mi je da meni sad ne treba kreatin(,nije mi rekao da ne valja,niti da je shtetan samo mi je rekao da mi to sada ne treba(iako sam posle saznao da on kupuje suplemente za fudbalere).Kasnije sam sreo jednog diplomiranog hemicara koji mi je rekako da ta sredstva,izazuvaju rak,ne odmash nego posle pitaj racq koliko godina,i da su krajnje shtetna.Najgorer od svega shto je to sve doselo da mojih roditelja,po mi ono sad ne daju da koristim bilo shta od suplemenata.Pomozite jednom krajnje zbunjenom clanu

evo ja cu da ti pokusam pomoci
ti svi sa kojima si pricao su otrodoxni kreteni i NEZNALICE i trebalo bi da se stide posla koji rade!!!!
ali na zalost to je srbija i kako su ti i tkavi zavrsavali skole takva nam je i drzava...
stvarno nemam reci na kometnare tog tipa...NEVEROVATNO!!!!!!!!!!!!!!!