Jul 04, 2024, 04:56:43 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: M-1 Global ponudilo besplatnu borbu Fedor vs. Lesnar u Starom Oskolu  (Pročitano 2032 puta)

Van mreže sibirskivuk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 180
M-1 Global ponudilo besplatnu borbu Fedor vs. Lesnar u Starom Oskolu
« poslato: Novembar 24, 2009, 12:55:23 pre podne »
M-1 Globa SAD podpredsjednik, Jerry Millen, je dao „uradi, ili začepi“ ultimatum UFC-ovom predsjedniku, Dana White-u, ponudivši borbu između Fedora Emelianenka i Brock Lesnara u Rusiji, bez novčane nadoknade, kako bi se jednom za sva vremena vidjelo ko je bolji borac.

Govoreći za MMAJunkie.com, Millen je izjavio:

„Kada bi ti ljudi u UFC-u stvarno željeli da se bore protiv Fedora, našli bi način. Dođite u njegov trening kamp. Dođite u Stary Oskol i odradit ćemo tu tri petominutne runde u ringu, ili kavezu. Odradit ćemo to za zabavu.

„Ako se stvarno želi boriti sa njim radi poređenja, a ne radi novca, onda recite Brock-u da svoju guzicu smjesti u avion, onda uzme voz i dođe u Stary Oskol. Ako se ti ljudi stvarno žele boriti sa Fedorom, onda neka dođu u Stary Oskol i odradit ćemo to bez novčane nadoknade.“

„Emelianenko voli borbu. On se voli takmičiti, i borit će se sa bilo kim. Zato kada čujem te idiote kako kažu da izbjegava UFC, kako se boji Brock Lesnara, ili što kaže Frank Mir da se boji njih, me jako naljuti. Ma dajte molim vas. To je najveće s*anje koje sam ikada čuo. Fedor se ne boji nikoga.“

„Muka mi je više od izjava tipa da se on boji. To je najveća gomila s*anja koju sam ikada čuo. Emelianenko je sportista. On se ne boji da ga neko namlati. Stalno ga udaraju u lice. Čega bi se bojao? Poraza? Ne boji se poraza. Pomirio se sa tom mogućnošću. To je sve s*anje.“

„Dana će govoriti gluposti. Brock Lesnar, Frank Mir, svi oni pokušavaju da se uližu njemu. Ali iskreno, Emelianenka to uopšte ne dira. Ne utiče na njega. On samo radi ono što radi i ako se žele boriti sa njim, hajde. Borit će se protiv vas. Dođite.“

Millen je onda nastavio govoriti o razlozima zašto Fedor nije potpisao za UFC, govoreći o tom ugovoru, kao o ugovoru kojim prodajete svoju dušu:

„To mora biti dobar dogovor. Kada se potpisuje sa UFC-om, većina momaka prodaju svoju dušu. Fedor nema potrebu da proda svoju dušu. On je na vrhuncu i ide mu jako dobro bez potpisa sa UFC-om. Tako da nema potreba da proda svoju dušu. On je vrsta čovjeka koji neće prodati svoju dušu. Ako ikada vidite Fedora u UFC-u, ako se to ikada dogodi, to će biti fer dogovor.“

Iako vjerovatno svi znamo kakav će biti odgovor na ovaj poziv, činjenica je da je M-1 Global počeo vrlo žestoko odgovarati na napade UFC-a, posebno Dana White-a.
izvor: http://www.martialarts.ba/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: M-1 Global ponudilo besplatnu borbu Fedor vs. Lesnar u Starom Oskolu
« Odgovor #1 poslato: Novembar 24, 2009, 12:31:35 posle podne »
Brock je jednodimenzionalni borac koji i pored snage i velicine tesko da moze napravi problem Fedoru.

Frank Mir u top formi bi bio dobar protivnik, mada uvijek i sa svima je Fedor favorit iz 1 u 1.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Urlacher

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: M-1 Global ponudilo besplatnu borbu Fedor vs. Lesnar u Starom Oskolu
« Odgovor #2 poslato: Novembar 24, 2009, 06:40:40 posle podne »
jooooj sto bi voleo ovo da vidim uh!!

Stood strong troughout the years

Van mreže sibirskivuk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 180
Odg: M-1 Global ponudilo besplatnu borbu Fedor vs. Lesnar u Starom Oskolu
« Odgovor #3 poslato: Novembar 25, 2009, 11:02:14 pre podne »
D.White o Fedoru: Pokušavam dobiti tog malog, debelog ćelavca

MMA svijet je praktički nezamisliv ukoliko Dana White svaki dan ne da jedan intervju, snimi neki tv prilog ili barem pošalje svijetu neku poruku preko Twitter servisa. Rekapitulirajući 106. turnir svoje organizacije, direktor UFC-a rekao je nekoliko riječi i o svim bitnijim temama koje trenutačno muče MMA svijet.

Novinare je očekivano zanimalo imali nekih novosti oko oporavka Brocka Lesnara.
" Stvarno je bolestan i nisam siguran gdje je trenutačno. Uskoro će se podvrgnuti dodatnim testovima, a ukoliko se procijeni da se neće moći natjecati tako skoro, vjerojatno ćemo organizirati borbu za privremenog prvaka", odgovorio je White.
 
Još se jednom izvuklo pitanje prelaska Fjodora Jemelijanenka u redove najjače svjetske MMA organizacije.
"Pokušavao sam dovesti Fjodora, no uvijek je potrebno dvoje da bi se došlo do dogovora. Ponudili smo mu fine uvjete kako bi došao u UFC i dokazao da je stvarno najbolji borac današnjice. Suprotstavio bih mu svakog od naših najboljih teškaša. Nema sumnje da bih htio što prije dovesti tog malog, debelog ćelavca u UFC. Sada će svi njegovi fanovi poludjeti", u svom je stilu objasnio White.
Bilo je govora i o Kari Parisyanu koji je nastup na UFC-u 106. otkazao samo jedan dan prije službenog vaganja.
"Budućnost mu nije dobra. Karo ima puno problema, kako mentalnih, tako i emotivnih, odnosno fizičkih. Ima toliko problema da ih ja trenutačno ne mogu sve niti pobrojati. Zapravo niti ne želim. Najprije treba riješiti svoj osobni život prije nego što se odluči na povratak. Posljednje tri borbe ponio se vrlo neprofesionalno, smiješno i neoprostivo."
 
Prema Whiteovim riječima vrlo bi se lako moglo dogoditi da se u UFC-ov oktogon vrate dva velikana, Quinton Rampage Jackson i Chuck Liddell.
"Chuck ima još jedan dogovoreni nastup na "Plesu sa zvijezdama", a nakon toga ćemo razgovarati o njegovoj budućnosti. Kad se govori o Quintonu, mislim da će se suprotstaviti pobjedniku borbe Rashad Evans i Thiago Silva."