Septembar 19, 2024, 04:09:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: povratak u teretanu nakon prehlade i povrede!  (Pročitano 2549 puta)

Van mreže BuKi_pit

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 701
povratak u teretanu nakon prehlade i povrede!
« poslato: Novembar 21, 2009, 03:09:01 posle podne »
Da li postepeno da krenem sa treningom ili odma hardcore, jer nisam se bio 100% oporavio i krenem u teretanu pa se opet razbolim sad necu da pravim istu gresku oproavit cu se i sacekati jos malo samo ne znam kojim intenzitetom treninga da krenem ? vasa misljenja bi mi puno pomogla i dali da pocnem sa suplementacijom odma ili dok se opet malo uhodam?
The pain you feel today will be the strength you feel tomorow !!!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: povratak u teretanu nakon prehlade i povrede!
« Odgovor #1 poslato: Novembar 21, 2009, 03:47:30 posle podne »
Da li postepeno da krenem sa treningom ili odma hardcore, jer nisam se bio 100% oporavio i krenem u teretanu pa se opet razbolim sad necu da pravim istu gresku oproavit cu se i sacekati jos malo samo ne znam kojim intenzitetom treninga da krenem ? vasa misljenja bi mi puno pomogla i dali da pocnem sa suplementacijom odma ili dok se opet malo uhodam?
postepeno;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: povratak u teretanu nakon prehlade i povrede!
« Odgovor #2 poslato: Novembar 21, 2009, 05:03:28 posle podne »
uhodaj se postepeno..bio sam na antibioticima proslu zimu jedno 15-tak dana jedva docekau u teretanu i odradio trening sto jace sam mogao i nisam ga mogao do kraja zavrsiti,,muka mi bila nije bilo normalno sedeo u svlacionici 15 min da dodjem sebi!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: povratak u teretanu nakon prehlade i povrede!
« Odgovor #3 poslato: Novembar 21, 2009, 07:12:18 posle podne »
Pridruzujem se misljenjima da je postepen povratak pametan izbor...

Van mreže BuKi_pit

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 701
Odg: povratak u teretanu nakon prehlade i povrede!
« Odgovor #4 poslato: Novembar 22, 2009, 02:10:01 pre podne »
hvala vam od pomoci ste mi i ja sam na antibioticima i jedva cekam opet u teretanu ono bas ludjacki ali ipak cu se kontrolisati kad krenem opet, jer bio sam ozdravio malo i odma navalio u teretanu i opet se razbolim tako da cu sad ispostovati sve sto je ljekar rekao. hvala momci  ;)
The pain you feel today will be the strength you feel tomorow !!!