Jul 04, 2024, 02:17:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Par Infosa  (Pročitano 8920 puta)

Van mreže Saninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Par Infosa
« Odgovor #15 poslato: Novembar 21, 2009, 11:33:36 posle podne »
heh...vidis...i to sto kazes, nisam ni obracao paznju... koji bi bio razlog da se kompletan spektar AK ne bi racunao u dnevni unos P

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Par Infosa
« Odgovor #16 poslato: Novembar 22, 2009, 12:29:31 pre podne »
sta pricas ti UNOS AMINOKISELINA SE NE RACUNA U DNEVNOM UNOSU PROTEINA????
X2

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Par Infosa
« Odgovor #17 poslato: Novembar 22, 2009, 10:13:30 pre podne »
ja npr ne racunam BCAA,GLUTAMIN I KREATIN u dnevno unosu proteina,ali whey i tecne amino ili tablete amino...........
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Par Infosa
« Odgovor #18 poslato: Novembar 22, 2009, 11:29:27 pre podne »
pa naravno jer nisu kompletne..inace bi se i zobene racunale...i svake druge biljnog porijekla

a za kreatin se podrazumjeva svakako ;)
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Par Infosa
« Odgovor #19 poslato: Novembar 22, 2009, 11:31:17 pre podne »
pa naravno jer nisu kompletne..inace bi se i zobene racunale...i svake druge biljnog porijekla

a za kreatin se podrazumjeva svakako ;)
VERUJ mi da ima dosta pocetnika koji racunaju to npr ja sam prvi pre jedno 3godine racunao bcaa i gluta;)tako da bolje da sam ovo sad napisao da pocetnici znaju na cemu su;)
a vidis da ima i onih koji ne racunaju aminokiseline u dnevnom unosu proteina:):)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Par Infosa
« Odgovor #20 poslato: Novembar 22, 2009, 11:44:09 pre podne »

VERUJ mi da ima dosta pocetnika koji racunaju to npr ja sam prvi pre jedno 3godine racunao bcaa i gluta;)

pa zato sto niko naucen ne ulazi u ovaj sport.. i ja sam isto tako to racunao, pa cak i proteine npr iz zobenih i sl.


a ovo za amino...svasta ce covjek cuti...odnosno procitati.
Ali znam ja zasto mnogi tako misle..jer su i meni dosta puta rekli dok sam ih ispijao u toku treninga. NAVODNO se one odma trose i od njih nema koristi.. LOL ...'' odma se trose'' ... ''od njih nema koristi'' ...
Pa ni whey u PWM ne ceka..nego se odma ''trosi''... al ok...
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Par Infosa
« Odgovor #21 poslato: Novembar 22, 2009, 12:30:55 posle podne »
Citat
.jer su i meni dosta puta rekli dok sam ih ispijao u toku treninga.

neverovatno da se ljudi koji nemaju OSNVONOG ELEMETARNOG ZNANJA I BOLO CEMU A KAMOLI O OVIOJ MATREIJI UPUSTUJU U PRICO O OVOME..
na zalost sada se budalastine mogu da nadju i cak po casopisima ali to nije kriva ni drzava niti bilo kog jer nema mogucnosti da se tako nesto spreci,vec bi EDUKACIJOM ljudi trebali da filtriraju gluposti i da znaju sta i citaju,gledaju i slusaju
jer budala i krvih drva ce uvek biti

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Par Infosa
« Odgovor #22 poslato: Novembar 22, 2009, 12:45:28 posle podne »
apsolutno se slazem... dobio ja novi katalog iz muscletech-a ...brate, pa recimo da sam puki pocetnik i da nista ne znam..ma iste minute bii se zaletio tamo i pokupovao supse njihove... nevjerovatno. A objasnjenje o supsima je za SVAKO isto..samo je redosljed recenica promjenjen.
a tek o djelovanju sta je ispsano..300,500 ili cak 700% jace od ''obicnih'' preparata... I sta da neko pomisli kad to cita (ko ne zna o tome)...ili ce reci mazajeb to, to je hemija itd...ili ce uzeti kesh i nakupovati redom preparate
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Par Infosa
« Odgovor #23 poslato: Novembar 22, 2009, 02:55:30 posle podne »
ma drugo je reklama...
to je asmo agresivna reklama i ok
ali ja sam hteo da kazem kako danas mozes da nadjes caspops u kojem pisu obicne budale koji pojma nemaju ni o cemu niti ono sto pisu znaju o cemu pisu......itd itd itd..a govre uopsteno...
ma...tema je mnogo slozena...ali na zalost istinita

Van mreže Urlacher

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: Par Infosa
« Odgovor #24 poslato: Novembar 22, 2009, 05:27:18 posle podne »
ovako, ja se na ovom forumu vise trudim da citam, i upijam sto vise korisnih infosa, jer se zna ko je ovde merodavan da napise nesto pametno.. a vodim se time da ne racunam unos AK, (a tu sam prevashodno mislio na BCAA) u unos proteina, sto vise to bolje  ;D to je neko moje razmisljanje... koje je po mom misljenju korisno @ naturalac_belanac  ;)

Saninjo mozda sam malo pogresno razumeo tvoj post i pitanje, i bez veze reagovao, stoga se izvinjavam..
nista ti nisam zamerao na ishrani, samo sam rekao da se valja uvek truditi da bude sto bolje..

no hard feelings and all best wishes  :)
« Poslednja izmena: Novembar 22, 2009, 05:31:26 posle podne Urlacher »
Stood strong troughout the years

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Par Infosa
« Odgovor #25 poslato: Novembar 22, 2009, 07:49:20 posle podne »
ovako, ja se na ovom forumu vise trudim da citam, i upijam sto vise korisnih infosa, jer se zna ko je ovde merodavan da napise nesto pametno.. a vodim se time da ne racunam unos AK, (a tu sam prevashodno mislio na BCAA) u unos proteina, sto vise to bolje  ;D to je neko moje razmisljanje... koje je po mom misljenju korisno @ naturalac_belanac  ;)

Saninjo mozda sam malo pogresno razumeo tvoj post i pitanje, i bez veze reagovao, stoga se izvinjavam..
nista ti nisam zamerao na ishrani, samo sam rekao da se valja uvek truditi da bude sto bolje..

no hard feelings and all best wishes  :)

opet nisi upravu STO VISE TO BOLJE,AKO SI MISLIO NA UNOS PROTEINA STO VISE TO BOLJE,PO MENI NISI U PRAVU;)
ako si mislio na BCAA onda napisi BCAA;)
onda po tebi samo PEDJA,SASA,POLOMAC,VLADAR,SPARTAK trebaju da pisu a mi sta?????
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Urlacher

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: Par Infosa
« Odgovor #26 poslato: Novembar 22, 2009, 09:36:08 posle podne »
mislio sam na bcaa, jbg, sorry :D

brate ja imam 2 m 110 kg i nemam finansijsku situaciju da to ishranim koliko treba pa se zato vodim time, sto vise to bolje  ;D

i rekao sam, zna se ko je merodavan da napise nesto PAMETNO. ja sam prvi glupavo postupio sa onim prevrtanjem ocima itd, umesto da sam lepo rekao sta sam hteo.. a i to se ispostavilo da nisam dobro procitao itd itd... blaaa


inace, odradio sam trening za noge, naravno ne onoliko monstruozno kao pedja, nego po mojim mogucnostima, i eo me sa upalom haos!!

topla preporuka svima!!
Stood strong troughout the years

Van mreže Saninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Par Infosa
« Odgovor #27 poslato: Novembar 22, 2009, 10:50:49 posle podne »
ma sve ok...malo si prenaglio i jebga.. drago mi je d si to uvidio.. pozz ;)

Van mreže Saninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Par Infosa
« Odgovor #28 poslato: Decembar 01, 2009, 05:49:33 posle podne »
Evo planiram da odradim sad trening ruka po ovom sistemu... i s obzirom da ce mi to biti prvi takav trening treba mi pomoc.
Ja sam skombinirao vjezbe..i napsacu kako sam ja to zamislio pa da mi kaze te dal je OK..

Jer trebace mi malo pomoci u prvim treninzima, vec cu ja poslije viditi dal mi je to malo ili puno itd..

radio bi ono naizmjenicno biceps i triceps...

evo kako sam ja to zamislio..


pregib ravnom sipkom stojeci siroki hvat
uski bench
pregib ez-sipkom na skot klupi uski hvat
potisak na lat masini
pregib buckama stojeci
triceps potisak bucicom iznad glave

i ovo da odradim u tri kruga... ? ? ? da li ce to biti dovoljno.
odmor izmejdu krugova, s obzirom da mi je i prvi put, nastojao bi da bude od minute do maksimalno minut ipo..


i evo odma i za prsa..

potisak buckama na kosom benchu..
kontra kosi bench sipkom
potisak buckama na ravnom benchu
razvlacenje buckama na kosom benchu...

i ovo isto tako u tri kruga... eh sad stupate vi na scenu..dal je malo vjezbi, malo krugova...dal mi je poredak vjezbi ok, il da izbacim jos jedan potisak a ubacim jos jednu izolacijsku...ili da u sve ovo u sredinu ubacim jos jednu izolacijsku...

eto...

Van mreže Urlacher

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: Par Infosa
« Odgovor #29 poslato: Decembar 01, 2009, 06:01:44 posle podne »
ok deluje kombinacija, za sve, ja kontam da je najbolji savet da sam skontas po sebi i mogucnostima koje imas u teretani sta i kako raditi...
ja sam radio posebno biceps a posebno triceps recimo, jer sam i pre video kako drugi rade slicno nesto, a i odgovara mi, super je..
obrati paznju da na vrhu pokreta stisnes misic koji pogadjas, koliko mozes..
Stood strong troughout the years