Septembar 27, 2024, 02:19:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Nađi Higl zlato na Svetskom kupu!  (Pročitano 4871 puta)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Nađi Higl zlato na Svetskom kupu!
« poslato: Novembar 12, 2009, 01:30:10 pre podne »
Nađi Higl zlato na Svetskom kupu!



Najbolja srpska plivačica Nađa Higl pobedila je u finalu Svetskug kupa u malim bazenima u Stokholmu u disciplini 200 metara prsno.

Svetska prvakinja iz Rima do zlatne medalje stigla je vremenom 2:18:54 minuta - što je i novi rekord Srbije, ispred Dankinje Rike-Meler Pedersen i Japanke Rije Kaneto.

Nađa Higl je prvih 50m isplivala kao peta, na 100m već je bila treća, dok je na 150m bila druga. Trku je završila kao najbrža – 19 stotinki iza nje stigla je Rike-Meler Pedersen, dok je Japanka Rie Kaneto, koja je bila najbrža u kvalifikacijama, do trećeg mesta stigla sa 2:18:80 minuta.


Izvor
B92

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Nađi Higl zlato na Svetskom kupu!
« Odgovor #1 poslato: Novembar 12, 2009, 02:02:03 pre podne »
Svaka cast!

Steta sto se ovom i slicnim pojedinacnim sportovima ne posvecuje dovoljna paznja od strane drzave,sponzora...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Nađi Higl zlato na Svetskom kupu!
« Odgovor #2 poslato: Novembar 12, 2009, 03:34:56 pre podne »
IMO - drzava ne treba nijedan sport da sponzorise na bilo koji nacin.
Sponzori - e to je vec druga stvar. Jbg, zasto ljudi vishe ne gledaju ovaj sport? Onda bi bila veca publika za sponzore i bilo bi vishe sponzora.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nađi Higl zlato na Svetskom kupu!
« Odgovor #3 poslato: Novembar 12, 2009, 06:57:14 pre podne »
Citat
drzava ne treba nijedan sport da sponzorise na bilo koji nacin.

zbog cega si ovo rekao??
sada ces vrevatno da kazes da se oni dovljno npr u kolektvnim sprotvima dokazuju u reprezentaciji pa da ih klubovi kupuju
necu da ulazim u sistem kolektivnog sporta jer je to veoma duboka i teksa tema
ali ja tebe pitam
zasto drzava ne bi bila sponzor nadji kao nekome u POJEDINACNOM SPORTU gde nema kluba niti astronomskih transfera???

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Nađi Higl zlato na Svetskom kupu!
« Odgovor #4 poslato: Novembar 12, 2009, 08:53:28 pre podne »
A zasto bi drzava sponzorisala nekoga ko radi nesto u cemu uziva?
To je po meni glupost i bezobrazluk. Taj novac bi mogao mnogo vishe pomoci ljudima koji nemaju sta da jedu, umesto jednoj osobi.
Vishe bazena, parkova i sta ja znam je druga stvar. Ali nekome dati bilo sta jer je imao uspeha u sportu - ne.

Znas li kako se sponzorise klizacki tim u USA?? Ne vladinim sredstvima... ne sponzorima - nego ljudi ga sponzorisu. Preko Comedy Central/Colbert Report-a. Ima njihov logo - ali sve su donacije ljudi.

A posebno se ne slazem sto ljudi koji su napravili nesto sto izmeni zivot, bilo naucnim ili drugim radom i dobili su QC od drzave... vecina se muci i na kraju nema nista. Sportisti rade nesto sto uzivaju pa treba da dobiju novac za to?? Ma...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Nađi Higl zlato na Svetskom kupu!
« Odgovor #5 poslato: Novembar 12, 2009, 10:16:25 pre podne »
A zasto bi drzava sponzorisala nekoga ko radi nesto u cemu uziva?
To je po meni glupost i bezobrazluk. Taj novac bi mogao mnogo vishe pomoci ljudima koji nemaju sta da jedu, umesto jednoj osobi.
Vishe bazena, parkova i sta ja znam je druga stvar. Ali nekome dati bilo sta jer je imao uspeha u sportu - ne.

Znas li kako se sponzorise klizacki tim u USA?? Ne vladinim sredstvima... ne sponzorima - nego ljudi ga sponzorisu. Preko Comedy Central/Colbert Report-a. Ima njihov logo - ali sve su donacije ljudi.

A posebno se ne slazem sto ljudi koji su napravili nesto sto izmeni zivot, bilo naucnim ili drugim radom i dobili su QC od drzave... vecina se muci i na kraju nema nista. Sportisti rade nesto sto uzivaju pa treba da dobiju novac za to?? Ma...
ne slazem se sa nijedno stavkom koju si rekao!!!!
a sportisti bas uzivaju da ustaju rano,treniraju po 5 sati dnevno,lezu rano,nemaju svoj privatan zivot,povrede,lepo je rekao MARKO PANTELIC u jednoj emisiji pa ja ne izdrzavam samo sebe nego 20 ljudi oko mene;)
sportisti uzivaju:):)pitaj ih kako im je? to sto ih vidis u dobrim koliko to traje 2 meseca i kraj onda 10 meseci karantin,pa 2000kd od kuce,nemaju prave prijatelje preko itd
sve u svemu nisi u pravu;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nađi Higl zlato na Svetskom kupu!
« Odgovor #6 poslato: Novembar 12, 2009, 10:24:02 pre podne »
Citat
A zasto bi drzava sponzorisala nekoga ko radi nesto u cemu uziva?

boze kakva je ovo BUDLASTINA na kubni metar!!
pa ti kao dete se bavis sa sportom JER UZIVAS U TOME
kada predje u PROFESINALIZAM ti mozda mislis da je to uzivanje iz rzloga JER NISTI SPOTISTA!!!!
profesinalni sport je sve samo uzivanje nije
sport kao oblik necega postoji hiljadamda godina u nazad i od uvek je DRZAVA jos od anticke grcke prepoznavala i nagradjivla vrhunske sprotiste JER TO NE MOZE HVALA BOGU DA BUDE BILO KO!!!
neko je rodjen da bude lekar i iz tog razloga uci skolu i na kraju u toj istoj posranoj americi koju ti sponjes lekar radi 14 sati ali zato ima i dobru platu  i radi ONO STA VOLI I ZA STA JE ISAO U SKOLU..

ja ti ponavljam da ovo nema veze sa kolektvnim sportom gde se sponozri pronalzae,peru novac pa tako mogu i da plate nekoga sa milionima..
govrim ti o PROFESINALNOM INDIVUDALNOM SPORTU gde sponozri nemaju INTERES kao u kolektvnim sprotivma tipa fudbal a drzava kao drzAVA NARVNO DA VIDI   INTERES U TOME JER JE NPR CAVIC DRZAVLJANIN SRBIJE I SRPSKA ZASTAVA SE VIJE KADA ON UZME MEDALJU A NEMAM SRECE I DA HIMNA SVIRA,ali doci ce i na to red...
preko sporta se povezuju mnoge stvari pa tako je moguce povezati i razne drzavne interese

tvoje razmisljanje je toliko glupo da to boli
jel po tvom SPORTA U OPSTE NE BI TREBALO NI DA BUDE tj onaj ko hoce da se bavi sa sprotom KO TE JEBE BRE,bavi se zato jel ga volis

neznam u kojoj ti firmi radis al bas bih voleo da vidim da ti diretkor kaze E SADA RADIS ZA DZ ZATO JER SI ISAO U SKOLU DA TO ZAVRSISI I ZATO JER TO VOLIS

mene kao prof sportistu VREDJAS jer ja od ovoga zivim i imam pravo isto kao i ti da zivim i da imam prihode.
ja sam zavrsio pravo ali nikada nisam radio u struci...
sprot sam zavoleo i on MI JE POSTAO PROFESIJA kao i tebi da ceo dan drkas po kompu...
KAO STO REKOH....JA OD OVOGA ZIVIM ISTO KAO I TI OD NECEGA DRUGOG

Citat
Taj novac bi mogao mnogo vishe pomoci ljudima koji nemaju sta da jedu, umesto jednoj osobi

zasto ti onda ne uzmes samo jednu osobu koja nema da jedes i da pola svoje plate dajes njemu!!!!!??...kada si toliko pametan..

Citat
klizacki tim u USA?

REC AMATERSKI VEROVATNO TEBI NISTA NE ZNACI....AMATERSKI KLIZACKI TIM POSRANE USA..

Citat
A posebno se ne slazem sto ljudi koji su napravili nesto sto izmeni zivot, bilo naucnim ili drugim radom i dobili su QC od drzave

bas neznam da je lose ljudima koji su nesto uradili na bilo kom polu napolju a da za njih drzava ne brine...

to sto ljudi odlaze od nas je zzalosno ali o tome i govrim da drzava ne poznae INDIVIDUALNI RAD
ti si se uhvatio nadje,ali ona je u MANJINI..
isto tako sigurno postoji NEKO ko se bavi naucinim radom i ko JAKO DOBRO ZIVI OD OVE DRZAVE..

Citat
Sportisti rade nesto sto uzivaju pa treba da dobiju novac za to??

JA TI PONAVLJAM....

NEMOJ DA VREDJAS JER SE U SPORT RAZUMES KAO MARA U KRIV KURAC!!!!


Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: Nađi Higl zlato na Svetskom kupu!
« Odgovor #7 poslato: Novembar 12, 2009, 11:07:31 pre podne »
A zasto bi drzava sponzorisala nekoga ko radi nesto u cemu uziva?
To je po meni glupost i bezobrazluk. ...

 :D :D :D
Zasto bi drzava ista radila,nasa drzava ili bilo koja,podjednako interesantnu teoriju
imaju i mali Djokica i svi u njegovom razredu 8) 8) 8) ili Deja kakav mu je vec nadimak,he,heh...
Elem, nije tesko staviti prst na celo pa shvatiti.
Drzava, na primer nasa, treba svakako da sponzorise vrhunske sportiste u individualnim sportovima!!!
Zasto?Afirmacija i reklama zemlje u inostranstvu,edukacija populacije u smislu da se mlad narastaj usmerava
u pravcu sporta,pokusavanje stvaranja zdravije nacije kroz omasovljavanje bavljenja sportom itd,itd...
Ako neko uziva u sportu "good for him" :D drzava ima svoj interes u tome sto radi
to je jedna lepa i decenijski opste prihvacena stvar na svim meridijanima...
I dok je tako dobro je da je tako :D


Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Nađi Higl zlato na Svetskom kupu!
« Odgovor #8 poslato: Novembar 12, 2009, 11:55:29 pre podne »
Novak Djokovic osvojio (valjda) US Open prosle godine.. dodje kod jay Leno-a (najgledaniji show u Americi)... posle toga pitaju publiku ko je bio "nisu znali ni ko je ni sta je, samo da je bio neko ko nije iz USA". Mnogo nam znacilo..

Ja ne vredjam Pedja, ti vredjas.. ja iznosim svoje misljenje. A vidim da brises sve sto ti se ne svidja na forumu, pa samo cekam kad ce i ovo...

Ne pricam ni ja o fudbalu ili bilo cemu vec o bilo kom sportu... ja se ne slazem da drzava nagradjuje cak, a kamoli izdrzava. Ako ne mogu sami da nadju sponzore - neka promene "zanimanje"! Ako im je tesko.. neka nadju nesto drugo.. Imaj ti prihode naravno ali NE od drzave! Budi lice neke firme, maneken, otvori prestavnistvo strane firme... to je OK! To je posao.. ali zato sto si osvojio zlato/srebro/wtf?
Koliko ljudi bre gleda plivanje??? Kad smo primetili plivanje dok nismo videli Nadju i Cavica da uzimaju medalje! Sta tu ima drzava??? Koliko smo mi primetili to plivanje toliko ce i drugi kad njihovu ne budu pobedjivali :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nađi Higl zlato na Svetskom kupu!
« Odgovor #9 poslato: Novembar 12, 2009, 12:34:06 posle podne »
pa problek i jeste u ljudima kao sto si TI..
koje bas boli kurac i koji se sportom bave samo preko interenta!!!!

sta tebe boli kurac sta ja brisems a foruma ili ne>
ove i ovakve buldastine NARAVNO DA NECU DA BRISEM JER JE OVO DOKAZ KAKVI LJUDI ZIVE MEDJU NAMA

ti se hvatas djokovica ili ti da se hvatas bilo KOGA KO SE BAVI SPORTOM a da niko ziv od 9ooo ljudi na ovom forumu nezna kako izlgedas..

TREBA DA TE JE SRAMOTA sto u opste uzimas u usta ime bilo kog SPORTISTE a ne nekih ljudi koji se zagrnu srpskom zastavom posle bilo koje pobede....

kakav si ti.....znaci ne mogu da verujem u ove BUDALSTINE KOJE SI NAPISAO...

kako te nije samo sramota da ti MENI NPR KAZES DA PROMENIM PROFESIJU..

PA PROMENI JE TI......
ZASTO BI TEBI GAZDA PLACAO SOCIJALNO I PENIZONO..
KO TE JEBE,,KADA SE RAZLOBLIS AKO IMAS PARA PLATI AKO NEMAS CRKNI......!!!!!

ZBOG TAKVIH KAO STO SI TI SPORT U OVOJ EMLJI I JE TU GDE JESTE

Citat
ja iznosim svoje misljenje

SREM TI SE NA MISLJENJE

VEROVATNO BI TEBI DRZAVA DA DAJE VISE NOVCA TJ TEBI I TAKVIMA KAO STO SI TI KOJI STE TRULEZ I PARAZITI OVE ZEMLJE...I ZIVETE NA RACUN DRZAVE I SKOLUJTE SE DO 37 I ONDA VAM SVAMO KRIV

i jos nesto
ti kada budes hranio SVOJU PORODICU OD BILO KOG POSLA onda treba o necemu da pricas
DOK GOD ZIVIS NA TATINOJ I MAMINOJ GRBACI NEMAS PRAVO DA SERES BILO KOME O BILO KOJOJ PROFESIJI a pogtovo ne MENI koji sam zdravlje ostavio zbog sprota i onda da se neki balavac ovde najde pametan i da mi kaze DA MENJAM PROFESIJU!!!!!

kao sto rekoh.....kada rpodjes neke stvai u zivotu u kada budes gladan i zedan sto ne verujem da hoces mada bi sada kda citam sta pises voelo da to probas i onda da nekome kazes bilo sta.....


Citat
Sta tu ima drzava???

i drzava neka ima samo to da taj isti cavic ili da zbog njega bar 5 oro dece ode da vezbaju plivanje i nisu na ulici da ne kradu,ne drogirau se i sl..DRZAVA JE URADILO SVOJE KAO I CAVIC...
ali mozda tebi nije u intersu da deca nisu na ulici i da se ne rokaju ha?/
znam da nemas dece i da te boli kurac za nas koji imamo....smao me bas zanima sta tebi smeta sto je NEKO DETE TALENTIORANO ZA SPORT ZA RALZIKU OD TEBE i sto to DETE BI MOZDA JEDNOG DANA MOZDA MOGLO DA HRANI JOS 2 DECE I SUPRUGU i mozda i to dovje dece imaju taletna za sprort  NE DA SE DROGIRAJU NA ULICI.....ZASTO DRZAVA NE BI TO PODRZALA..ili ako sto rekoh..mozda je bolje da placaju dozivotne sutdnete
« Poslednja izmena: Novembar 12, 2009, 12:51:47 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Nađi Higl zlato na Svetskom kupu!
« Odgovor #10 poslato: Novembar 12, 2009, 01:02:01 posle podne »
Pedja.. vidim da nemas pojma o meni.
Ja radim, ne studiram do 37. Drzava mi nista nije dala po pitanju studija - sve sto sam imao na faxu je bilo beskorisno bukvalno za moju profesiju. I gde pa drzava izdrzava studente kod nas??? Jesi li ti svestan koliko malo ljudi danas ne placa fax, a niko ko se izlezava do 37 - u stvari ni do 24 a kamoli 37!
Stoli me bojko i za njih.. ako ne zelis da se potrudis to je tvoj problem. Ako se nadjes u profesiji u kojoj nema posla, pa sta tu ima da se prica? Menjaj profesiju.. u Nemackoj moras.
Seres mi se na misljenje? A ja tvoje treba da cenim jer... zasto???

Ako hoces da ti nesto bude profesija, treba da imas i poslodavca koji ce od toga da zaradi i tako te plati. A dobro znamo kako stoji i plivanje i skoro svaki sport i kod nas a i vani nije daleko. Znas to kad pocnes time da se bavis, prihvati. Ako nisi znao - jbg, to je kao da u Sibiru studiras "Hladjenje prostorija". (ne ti konkretno, nego bilo ko ko posle misli da drzava treba da ga izdrzava jer "to treba tako")
Nijedan razlog nema da drzava izdrzava sportiste... ili je uzivanje (onda sam vec rekao sta mislim) ili je posao kao sto ti kazes - e pa nema mesta na birou!

Ne slazem se da im se plati kao sto kazem jer taj novac drugim ljudima mnogo vishe znaci.. (mada, kod nas, qc bi ga dobili :()

Sto se tice tvoje izjave da ja sa svojom platom to radim, menjas temu.

Ne slazes se sa mnom? Nisam ni ocekivao da ces se sloziti. Ali ako se ti meni seres na misljenje, dovoljno mi to kaze.

Ti si se potrudio, radis nesto... a ne sport radi zarade. To mi smeta... ja mislim da je to placanje za uzivanje.
« Poslednja izmena: Novembar 12, 2009, 01:05:59 posle podne Deja »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nađi Higl zlato na Svetskom kupu!
« Odgovor #11 poslato: Novembar 12, 2009, 01:12:54 posle podne »
Citat
Ja radim, ne studiram do 37. Drzava mi nista nije dala po pitanju studija - sve sto sam imao na faxu je bilo beskorisno bukvalno za moju profesiju.

super onda si 1 god mladji od mene ali izlgeda da smo stdiurali u razlitim zemljama i razlictim vremenskom zonama jer TIH GODINA STUDIRANJE JE BILO NA RACUN DRZAVE i 90% stvari je bilo besplatno pa od tuda i ljudi koji su studirali po 10 godina jel ih boleo kurac....
dalje..

Citat
Ako hoces da ti nesto bude profesija, treba da imas i poslodavca koji ce od toga da zaradi i tako te plati

zar ti ne citas..
zar drzavi nije dovljno samo to sto ce MILIONI dece da ne pominjem bilo koju drzavu da ODU SA ULICE i ne bave se kriminalonom ,i sto ce 70% od on ih koji su posli da se bave sprotom zavrsiti kao ti u nekoj firmi npr i sto ce kao i sto ti placas porez i sve ostalo sto se placa drzavi...zar to nije dobro za drzavu umesto da ih drzava placa dok leze u zatovrima ili ih leci od narkomanije?
iz kog ti razloga nisi postao narkoman>
iz kog razloga nisam  ja?
iz kog razloga 5000 dece nisu narkomani....
ako bas hoces mozemo i ovako....
ja od drzave nemam nista jer su mi rekali da moj sport nije olimpjiski da ne mislis da ja nesto imam...
dali si ti svetan da je npr zbog mene sigurno bar 100 dece u ovom sportu??
a da ne pominjem npr jednog djokovica koji od kada je prvi put osvojio turnir povukao za sobom ARMIJU DECE koji su krenuli da igraju tenis.
naravno da od njih nece biti nista jer je tenis neka druga politika...ali je mnogo bilja opcija da se nadaju da ce jdnog dana biti novak djokovic a u mdjeuvremenu ce zavrsisti skolu i plcati porez ovoj drzavi i nece joj biti na teretu....

zar drzava ne bi trebalo da bude poslodavac?
a ja te poonovo pita,,,
zasto bi tebi poslodavac placao socijlano i penizono??
sta on ima od toga??
ima od toga sto ti radis i neka te plati za to..zasto bi on placao da se ti lecis...
to ti treba da zhavalis drzavi...a zasto joj ne bi zahvalio i ja?

Citat
Nijedan razlog nema da drzava izdrzava sportiste... ili je uzivanje

ja sam ti gore naveo samo jedan....a da ne idem dalje...

Citat
Sto se tice tvoje izjave da ja sa svojom platom to radim, menjas temu.

ne manjeam temu vec ti kazem
ukoliko ti je stalo do tih sto su gladni i zedni,zasto ti ne dajes pola svoje plate i zasto hoces onda od drzave da to radi?
ja znam da ti imas pravo kada kazes drzava..ali zasto onda ti ne dajes sovje pola plate??


Citat
Ne slazes se sa mnom? Nisam ni ocekivao da ces se sloziti

NIKADA!!!
JA TI POANVLJAM...JA SAM SPORITSA I OSTAVIO SAM ZDRAVLJE U SPORTU..
i da mi dodje neko ko nema veze sa sportom i da kaze da je bezobrazuk da drzava daje nekom sprotisti 100 ili 200 eu mesecno E TO JE BEZOBRAZULK I TO SA TVOJE STRANE...I VREDJANJE..

i z kraj

Citat
Pedja.. vidim da nemas pojma o meni.

pa jbg..znas da od mene uzimas robu...parodn...od ovog momenta si "verovatno uzimao"  :D :D,tako da jbg..kako ne bih znao o tebi...
« Poslednja izmena: Novembar 12, 2009, 01:14:25 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže TheDominick

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 107
Odg: Nađi Higl zlato na Svetskom kupu!
« Odgovor #12 poslato: Novembar 12, 2009, 01:26:30 posle podne »
Novak Djokovic osvojio (valjda) US Open prosle godine.. dodje kod jay Leno-a (najgledaniji show u Americi)... posle toga pitaju publiku ko je bio "nisu znali ni ko je ni sta je, samo da je bio neko ko nije iz USA". Mnogo nam znacilo..

Pre svega ti uporedjujes USA i ostatak sveta a negde u tom ostatku sveta nalazis nas male i premale da se uporedimo sa jednom Spanijom ili Velikom Britanijom a kamo li sa USA? Jesi li ti svestan koju si glupost odvalio? New York City ima duplo vise stanovnika nego Srbija cela, jedan LA ima povrsinu kao cela Vojvodina, jel ti imas pojima o kolikoj zemlji govoris, i jos nas uporedjujes! USA ima 250 MIL stanovnika, i vise ko zna koliko imaju ilegalaca, i sada svaki radno sposobni gradjanin negde oko 100MIL neka za klizacki savez izdvoji po $0.5(50c) GODISNjE ili ti 31 dinar po danasnjem kursu, to ti je 4.2c MESECNO, njihov savez ce imati budzet od $50MIL godisnje!!!

Sad jedno filozofsko pitanje da li ministarstvo za prosvetu i sport raspolaze sa budzetom od $50MIL i to za period od 3 godine?

O marketingu, reklamama, sponzorima i ostaloj konglomeratskoj masineriji zvanoj USA ne vredi ni pricati mi to nikad necemo moci da shvatimo, to koliko si u zabludi vidis i sam posto dzaba pricas na internetu sa prvacima i sampionima u jednom sportu, jel znas kad bi za dzabe pricao sa bilo kojim poznatijim BB-erom iz USA? N I K A D!
« Poslednja izmena: Novembar 12, 2009, 01:29:01 posle podne TheDominick »

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Nađi Higl zlato na Svetskom kupu!
« Odgovor #13 poslato: Novembar 12, 2009, 01:44:12 posle podne »
Stvarno...ali stvarno DEJO razmišljaš IZUZETNO, IZUZETNO...nije mi namera da vređam ali ... ma neću ništa da kažem, jednostavno _______________ (upišite šta Vam odgovara), no coment
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nađi Higl zlato na Svetskom kupu!
« Odgovor #14 poslato: Novembar 12, 2009, 01:50:22 posle podne »
nema smilsa jbg.mnogo daleko ide..ovo ce mo deja i ja na PM da resimo  :-* :-* :-*

sjebasmo temu bez veze
SVAKA CAST MALOJ i to je to....
kamo srece da ih ima vsie..

LOCK