Septembar 22, 2024, 09:15:58 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Novi zakon za vozace!  (Pročitano 31480 puta)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Novi zakon za vozace!
« Odgovor #45 poslato: Decembar 15, 2009, 08:26:22 posle podne »
bez obzira da li vozi auto,motor ili jase metlu

Pa, da si ovako napisao i tamo...ne bih ni reagovao...ali tamo mi zalici da je kurcenje bilo vezano samo za motorcikliste...jer si samo njih i spomenuo...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Novi zakon za vozace!
« Odgovor #46 poslato: Decembar 15, 2009, 08:48:43 posle podne »
Ma treba da se koriste upaljeni farovi na otvorenom putu,ali ne u gradu...To je totalna nebuloza!

sedi malo na motor pa da te cujem posle...

ili u neki autic sa zamagljenim staklima...

nisu ta svetla da bi ti nesto video

nego da bi tebe videli

Pa normalno da se pali da bi tebe videli,preko dana...Ali koji ce ti to ku.ac u gradu kad su ogranicenja 50 na sat...Na otvrenom putu je drugacije,nisi siguran kod preticanja da li auto koji je u suprotnoj traci stoji ili se krece,pa su upaljeni farovi u tom slucaju ok

A ovo sa zamagljenim staklima ti je vrh...na zalost tako je to kod nas
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Novi zakon za vozace!
« Odgovor #47 poslato: Decembar 15, 2009, 10:19:55 posle podne »
bez obzira da li vozi auto,motor ili jase metlu

Pa, da si ovako napisao i tamo...ne bih ni reagovao...ali tamo mi zalici da je kurcenje bilo vezano samo za motorcikliste...jer si samo njih i spomenuo...

ma on je napisao da na motoru ili kolima sa zamagljenim staklima ne vidi,pa sam zbog toga tako napisao inace nemam nista protiv motociklista,ako si to tako shvatio


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Novi zakon za vozace!
« Odgovor #48 poslato: Decembar 16, 2009, 12:00:35 pre podne »
ma on je napisao da na motoru ili kolima sa zamagljenim staklima ne vidi,pa sam zbog toga tako napisao inace nemam nista protiv motociklista,ako si to tako shvatio

Onda moja greska...sorry

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Novi zakon za vozace!
« Odgovor #49 poslato: Decembar 16, 2009, 01:16:53 pre podne »
Danas me je zaustavio milicajac, i ja sam regularno dao desni migavac, zaustavio se, otvorio prozor, nisam izlazio iz auta, bio sam vezan, svetleci prsluk mi je bio u kaseti, upaljeno kratko svetlo... znaci sve uredno...

Prva njegova recenica je bila posle ono Dobar dan... Napravili ste prekrsas u vrednosti od 5000 dinara...

Ja poce da se mislim gde sam pogresio a onda mi je on nakon 15-to minutne edukacije o tome sta sme i sta ne sme objasnio da kada se zaustavljam vozilom, posle desnog migavca moram da upalim sva cetiri.. :)

Kaznu mi nije naplatio ali me je upozorio da ce sledeci put to da uradi.. Tako da pazite se ljudi, nema zezanja sa ovima vise..

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Novi zakon za vozace!
« Odgovor #50 poslato: Decembar 16, 2009, 02:01:02 pre podne »
ccc,koji idiot kolko je to 5000 din,jel to oko 50-60 evra?ja jos ne vozim ali,za pola god polazem.?pa sta misle oni,.oces ti sa ta 4 migavca spasit nekom zivot,ili ubit nekog ako ih ne upalist pa neces>.to je tolika glupost da je ne vidjeno.jos 50-60 evra...znaju svaki kurac u zakonu doterat a u kakvoj je sranju drzava i bih i srbija.ne zna se koja je u dubljem i oni se hvataju 4 migavca a ima toliko sranja oko nas....mater im jebem...danas pao sneg 30-40 cm u mom gradu...ja u grad da kupim cipele ni jednu cestu niko nije cistio ni trotoar zivi haos,sve u haosu,nigde se ne moze proc i to sve jer se nisu dogovorili uz komunalnog sa vladom tj nisu potpisali ugovor mater im jebem ,,i to da se desi jednom gradu u kojem zivi oko 80000 stanovika...za to treba neko da odgovara jebo sam im mater celi dan...
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: Novi zakon za vozace!
« Odgovor #51 poslato: Decembar 16, 2009, 02:24:20 pre podne »
ccc,koji idiot kolko je to 5000 din,jel to oko 50-60 evra?ja jos ne vozim ali,za pola god polazem.?pa sta misle oni,.oces ti sa ta 4 migavca spasit nekom zivot,ili ubit nekog ako ih ne upalist pa neces>.to je tolika glupost da je ne vidjeno.jos 50-60 evra...znaju svaki kurac u zakonu doterat a u kakvoj je sranju drzava i bih i srbija.ne zna se koja je u dubljem i oni se hvataju 4 migavca a ima toliko sranja oko nas....mater im jebem...danas pao sneg 30-40 cm u mom gradu...ja u grad da kupim cipele ni jednu cestu niko nije cistio ni trotoar zivi haos,sve u haosu,nigde se ne moze proc i to sve jer se nisu dogovorili uz komunalnog sa vladom tj nisu potpisali ugovor mater im jebem ,,i to da se desi jednom gradu u kojem zivi oko 80000 stanovika...za to treba neko da odgovara jebo sam im mater celi dan...
Jeli se ovo moglo momak drugacije napisati???

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Novi zakon za vozace!
« Odgovor #52 poslato: Decembar 16, 2009, 02:28:35 pre podne »
sta ovde ne valja?tj.gde sam po tebi pogresio?
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Novi zakon za vozace!
« Odgovor #53 poslato: Decembar 16, 2009, 10:29:44 pre podne »
sta ovde ne valja?tj.gde sam po tebi pogresio?

jebo = .ebo, hebo...
kurac= ku.ac, .urac...

Malo bontona, koliko je moguće u pi.ku materinu (vidiš kako može )   ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: Novi zakon za vozace!
« Odgovor #54 poslato: Decembar 16, 2009, 10:43:30 pre podne »
Ne zezezajete coika bezze. :) U pravu je djecko. A psovke su izduvni ventil. :)

Jaooo pa da me tako zaustavi i da hoce da mi uzme 100 KM zbog toga... Ne znam da li bih sebe ili njega ubio. :/
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Novi zakon za vozace!
« Odgovor #55 poslato: Decembar 16, 2009, 10:46:05 pre podne »
Jedino komunalne rtrde u Banjaluci moze iznemnaditi snjeg u po decembra... ;D

Mislim eeeeee, chuj to, snjeg u decembru, a proshle godine ih je iznenadio u januaru...

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: Novi zakon za vozace!
« Odgovor #56 poslato: Decembar 16, 2009, 11:09:41 pre podne »
kazu da ce kazne tek  od janura da krenu..za sada samo daju upozorenja sta i kako treba raditi..najbolje covek peske da ide..kaznjava se sad svaka sitnica..

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Novi zakon za vozace!
« Odgovor #57 poslato: Decembar 16, 2009, 05:24:21 posle podne »
Pa i peske moras da pazis, ne smes da preseces ulicu, ne smes da predjes na crveno... Na primer kad predjes gde nije obelezen pesacki prelaz kazna je samo 5000, a ako nosis malo dete u rukama i predjes van pesackog prelaza onda je kazna 30000. (trideset hiljada)... Biciklisti ce morati uvece da imaju upaljeno zadnje i prednje svetlo i da nose svetleci prsluk. ne smeju da nose slusalice u oba uva...   Imaju ceo spisak na a4 i jedno 50 vrsta kazni u rasponu od 2000 do 30000 .... itd itd...

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Novi zakon za vozace!
« Odgovor #58 poslato: Decembar 16, 2009, 08:24:32 posle podne »
Jesam ja pospan pa sam lose razumeo ili ne sme pesak da slusa muziku dok prelazi ulicu???
WTF???????
Pa toga bre ni u Nemackoj nema.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Novi zakon za vozace!
« Odgovor #59 poslato: Decembar 16, 2009, 08:36:10 posle podne »
Kretenizam...