Jul 05, 2024, 06:47:48 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???  (Pročitano 13415 puta)

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 04, 2007, 10:50:43 pre podne »
ima to su mi radili kad sam poslednji put bila na pregledu,znaci pre 4 meseca,ta vaga ej pokazala da imam 10% masti,a kad su me bockali...ako tako mogu da kazem,ono sto je pedja rekao da nije tacno sa naborima,tu mi je pokazalo 9%...ne bih o tome...alo pre smo rascistili tu temu...
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #46 poslato: Oktobar 04, 2007, 12:36:27 posle podne »
Ako se merite pre borbi, 2 kg mozes da skines aerobno ili saunom,kako hoces,neposredno,pre merenja.

Ali, zato, posle merenja moras polako tj postepeno ,po malo ,da pijes vodu  ,da ne poremetis elektrolite!

Imaj to u vidu ,ako se odlucis na tu varijantu
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 04, 2007, 12:40:32 posle podne »

Ako se merite pre borbi, 2 kg mozes da skines aerobno ili saunom,kako hoces,neposredno,pre merenja.

Ali, zato, posle merenja moras polako tj postepeno ,po malo ,da pijes vodu  ,da ne poremetis elektrolite!

Imaj to u vidu ,ako se odlucis na tu varijantu

Hvala...putujem za Baku,u putu moram bar malo vode da pijem..mislim da se merimo dan pre cim stignemo tamo...a tamo ne mogu u saunu,jedino pre puta da odem...
sutra mi je merenje oko 15 za kup srbije mislim da imam oko 1.5 vise nisam sigurna...
moracu pre merenja u saunu definitivno,a danas na trcanjeee.....
kao sto je pedja rekao suskavac,3 duksa....:(
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 04, 2007, 12:55:12 posle podne »
Ok,ustajem jako rano,imam nekih 6 oboka dnevno..za dorucak proteinsa zitna kasa ili zasiceni omlet,ako imam jutarnji trening onda smuckam sejk pola priptremljenog sejkia pre a pola posle treninga,prepodnevna uzina mi je oko 10,tu jedem voce,sir...ili poneka tunu,vocni jogurt....sldeci odbok u 12h.jedem nesto kuvano sto sadrzi dosta proteina uglavnom jedem piletinu i neko povrce...popodnevna uzina mi je oko 15 h sir/orasi,npr uzmem ponekad i proteinsku plocicu (koja sadrzi oko 30g uh a 20g proteina...eledci obrok oko 18h tu jedem uglavnom nesto lakse,neku salaticu ili sl...i kad stignem poslednji obrok je u 21h...ali to retko zato sto tad imam trening proteinski puding ili pomesam sir sa jagodama i ohladim...

1 OBROK....savim ok..

2.shake..nikada nemoj da pijes a da stoji duze os 5 minuta..!!!!
posto ti ja preprucujem da sada izbacis taj shake..bilo bi dobro da umesto njega ides sa onom varijatnom sto sam ti rekao..sa bcaa+glm..pre i posle treninga....u soku bez secera...

3OBROK OKO 10h...izbaci voce i sir..drzi se tune i vocnog jogruta....prvise zaisenih manoca u siru,a mnogo nepotrbnog secera u vocu

4..obrok u podne..ODLICNO!!!!..

5...orasi..ok....ja ti prerpucujem da umesto sira..opet tu ubacis recimo 4-5 belanca jajaeta...a protein barove zoabidji..to je q..c na biciklu....razlog ovoga sto sam ti rekao oko belanaca i orasa je idlean odnos masnih kisleina iz orasa i belanciveina iz jaja...

5 OBROK U 18...salata je ok...ali bih opet nabacio bar neki protein u vidu malo tune ili belance..ali ako mozes da izdrzis samo na saalati..onda ok..samo da nije vocna..

obrok u 21...uzmi ella sir voce zaobidji u kasni vecernjim satima....piding takojder..mnogo secra ti en treba u toku noci.....


Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #49 poslato: Oktobar 04, 2007, 12:57:57 posle podne »
ok menjam sve to...zvala sam ove iz pansporta,dobicu sve sto si mi rekao u nedelju tako da mogu u pon da pocnem sa uzimanjem tih preparata
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #50 poslato: Oktobar 04, 2007, 12:58:46 posle podne »
ok menjam sve to...zvala sam ove iz pansporta,dobicu sve sto si mi rekao u nedelju tako da mogu u pon da pocnem sa uzimanjem tih preparata

sjajno..

ja stojim iza ovoga sto sam rekao....i ako se budes drzala cele price..4 kg neces ni osetiti...


Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #51 poslato: Oktobar 04, 2007, 12:59:54 posle podne »
naravno....vredi..sve ima logike sto si mi do sad rekao tako da ne sumnjam ,,znas znanje
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #52 poslato: Oktobar 04, 2007, 01:00:17 posle podne »
naravno....vredi..sve ima logike sto si mi do sad rekao tako da ne sumnjam ,,znas znanje

trudim se mala...trudim se...

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #53 poslato: Oktobar 04, 2007, 01:01:17 posle podne »
ide ti dobro,naravno kazacu ti rezulatate....nadam se da ce biti .....:):):):):) savrseni
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #54 poslato: Oktobar 04, 2007, 01:02:44 posle podne »
ide ti dobro,naravno kazacu ti rezulatate....nadam se da ce biti .....:):):):):) savrseni

4 nedlje moze biti dug a moze biti veoma kratak dead line...

ali..ne sumnjam u tebe ni malo..tako da ockrujem recimo izvestaj svakog ponedljka....to bi bilo lepo od tebe.

nova tema...update..i to je to

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #55 poslato: Oktobar 04, 2007, 01:03:47 posle podne »
ok...naravno...bices obavesten svakog ponedeljka...sve za tebe...:)
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #56 poslato: Oktobar 08, 2007, 11:27:09 pre podne »
Ej pedjooo,stigli su mi preparati idem malo kasnije da iz preuzmem...pisacuuu
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #57 poslato: Oktobar 08, 2007, 12:02:56 posle podne »
Ej pedjooo,stigli su mi preparati idem malo kasnije da iz preuzmem...pisacuuu

bravo!