Jul 05, 2024, 03:40:47 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Animal Cuts  (Pročitano 8074 puta)

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Animal Cuts
« Odgovor #15 poslato: Mart 29, 2010, 11:03:58 pre podne »
koliko znam nisam
nemam pojma ali nekako kad sam poceo sa sagorjevacem poceo sam cesce ici u wc

Pa brate ubrza ti se metabolizam, verovatno više paziš na obroke (više manjih) , + izbacuješ H2O... razmisli malo. Onoliko tableta u AC ko zna čega sve tu ima i zašto je delotvoran onako ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Niggaz

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Animal Cuts
« Odgovor #16 poslato: Februar 01, 2011, 01:32:57 posle podne »
Cuo sam da AC blokira neke funkcije tiroidne zlezde... Da li moze da poremeti rad iste?

Imam 1.87, 85kg za sada. Planiram da radim na masi do 89kg i onda uzmem AC i spustim na 87kg, ishrana mi je dobra, suplementi takodje kao i trening.

Samo mi se ne svidja to sto blokira funkcije tiroidne zlezde, pa ako nesto zna o tome, nek podeli sa nama...

POZZZZZZZ

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Animal Cuts
« Odgovor #17 poslato: Februar 01, 2011, 06:08:28 posle podne »
Cuo sam da AC blokira neke funkcije tiroidne zlezde... Da li moze da poremeti rad iste?

Imam 1.87, 85kg za sada. Planiram da radim na masi do 89kg i onda uzmem AC i spustim na 87kg, ishrana mi je dobra, suplementi takodje kao i trening.

Samo mi se ne svidja to sto blokira funkcije tiroidne zlezde, pa ako nesto zna o tome, nek podeli sa nama...

POZZZZZZZ

pricas o AC kao o svetom gralu u skidanju kg a on je daleko sada vec zaostao u tehnologiji za nekim drugim sagorevacima nvoije genercije
za tvoj info AC je izasaonegde 2001 god i od tada jedino sto je primenio je ambalaza i sada je ubacio majicu free
o tome da remeti rad BILO CEGA a pogtovo TIROIDE mogu samo da luperadju budaletine kojima ovaj brend ili smeta ili se u ovu tematiku razumeju kao marica u krivu onu stvar
dakle odgvor za tebe
NE NE REMETI NISTA
IMAS BOLJIH SAGOREVACA
A ono sto je najbitnije je da SREDIS ISHRANU..to je nacin da se skine kg

Van mreže Niggaz

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Animal Cuts
« Odgovor #18 poslato: Februar 01, 2011, 09:22:50 posle podne »
pricas o AC kao o svetom gralu u skidanju kg a on je daleko sada vec zaostao u tehnologiji za nekim drugim sagorevacima nvoije genercije
za tvoj info AC je izasaonegde 2001 god i od tada jedino sto je primenio je ambalaza i sada je ubacio majicu free
o tome da remeti rad BILO CEGA a pogtovo TIROIDE mogu samo da luperadju budaletine kojima ovaj brend ili smeta ili se u ovu tematiku razumeju kao marica u krivu onu stvar
dakle odgvor za tebe
NE NE REMETI NISTA
IMAS BOLJIH SAGOREVACA
A ono sto je najbitnije je da SREDIS ISHRANU..to je nacin da se skine kg
[/quote]

Hvala vam Pedja, to je kad svi vole da se prave pametni (pa me malerisu sa glupostima)... Samo sam hteo da se informisem kod ljudi koji su najbolji u tome(vama) :DD hvala pozzz

Van mreže sara0609

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 10
Odg: Animal Cuts
« Odgovor #19 poslato: Mart 14, 2011, 05:34:55 posle podne »
visoka sam 185,imam 87kg.. idem u teretanu oko 3god..imam dobre treninge,dosta sam napredovala.. smrsala sam 20kg za ove 3 god..  nisam gladovala drzala dijete..sve je u treniranju.. ishrana mi se sama sredila..treninzi su mi nametnuli zdravu xranu,jer telo trazi zdravije obroke da bi se brze oporavilo.. lose navike polako nestaju same,jos uvek :)   nisam nikad trenirala da bix smrsala,mozda u pocetku,al kad sam zbog toga trenirala nikad nisam trajno smrsala... treniram da bi se bolje osecala...sport je nesto neprocenjivo..

 cula sam za taj animal cuts da je najbolji,pocela bix da ga pijem,jer sam u fazi kad sam se ulenjila,smucio mi se zatvoren prostor..sve mi je monotono,pa cisto da malo zacinim trening da mi bude zanimljivije... samo se plasim da je previse jako..da ne sjebem jetru i to..? zanima me koja su negativna dejstva? i sta mi preporucujete,mozda neki drugi sagorevac? hvala:) <3
zivi i pusti druge da zive

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Animal Cuts
« Odgovor #20 poslato: Mart 14, 2011, 05:41:12 posle podne »
visoka sam 185,imam 87kg.. idem u teretanu oko 3god..imam dobre treninge,dosta sam napredovala.. smrsala sam 20kg za ove 3 god..  nisam gladovala drzala dijete..sve je u treniranju.. ishrana mi se sama sredila..treninzi su mi nametnuli zdravu xranu,jer telo trazi zdravije obroke da bi se brze oporavilo.. lose navike polako nestaju same,jos uvek :)   nisam nikad trenirala da bix smrsala,mozda u pocetku,al kad sam zbog toga trenirala nikad nisam trajno smrsala... treniram da bi se bolje osecala...sport je nesto neprocenjivo..

 cula sam za taj animal cuts da je najbolji,pocela bix da ga pijem,jer sam u fazi kad sam se ulenjila,smucio mi se zatvoren prostor..sve mi je monotono,pa cisto da malo zacinim trening da mi bude zanimljivije... samo se plasim da je previse jako..da ne sjebem jetru i to..? zanima me koja su negativna dejstva? i sta mi preporucujete,mozda neki drugi sagorevac? hvala:) <3

dobro dosla saro
ja bih krenuo od kraja
pa neznam od kuda ovaj recnik pretpostljvam jednoj mladoj dami (nisam ovde a nekoga ucim kulturi ili slicno ali iskreno nisam naivkao da u prvom postu neka devojka napise takve reci,cak sta vise-mada...LIKE):D
dalje
sto se tice AC veoma dobar sups ali sigurno tj defitivno si lose cula tj ono sta si trebala da cujes je to da i nije bas toliko superioran u donosu na neke koji se danas mogu naci jer ipak proslo je mnogo godina oz pojave AC  DRUGI SVE I DA SU SEDELI SKRSTENIH RUKU VEC BI URADILINESTO po tom pitanju
a da ne ulazimo u neke stvari tj neke supstance dozviljene naravno koje AC poseduje u sebi koje NE MORAJU ali je veoma moguce da dovedru do remecenja nekih zenskih procesa u telu tipa PMS (u negativnom smilsu ) ili nesto poput pa iz tog razloga za zene ipak postoje mnogo blazi oblici sagorevaca
ali pre svega kao i sto si na pocetku svog texta objasnila stvar je u ihsrani i fizickoj aktivnosti pa tek onda u nekim preparatima

Van mreže sara0609

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 10
Odg: Animal Cuts
« Odgovor #21 poslato: Mart 14, 2011, 05:50:59 posle podne »
izviiiiniiii... :)))) nisam ni primetila da sam to napisala i ja ne volim kad neko psuje i to.. :DDD 

i sta ti mislis da uzmem animal..? nekako meni je on izgledao kao najbolji i najstetniji na organizam..pa sam htela naravno da se posavetujem prvo sa nekim ko se razume.. 
zivi i pusti druge da zive

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Animal Cuts
« Odgovor #22 poslato: Mart 14, 2011, 06:05:06 posle podne »
izviiiiniiii... :)))) nisam ni primetila da sam to napisala i ja ne volim kad neko psuje i to.. :DDD 

i sta ti mislis da uzmem animal..? nekako meni je on izgledao kao najbolji i najstetniji na organizam..pa sam htela naravno da se posavetujem prvo sa nekim ko se razume.. 

ma ja volim kada se psuje samo se pretvaram....:D
a sto se tice sagorevaca za zene..
moja prepruka..

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30182

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30212