Septembar 23, 2024, 01:13:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Robertgauth
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc!!!  (Pročitano 1415 puta)

Van mreže Janna

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 33
Pomoc!!!
« poslato: Novembar 05, 2009, 02:03:16 pre podne »
Pozdrav svima!

Prvo da pohvalim forum! Odlican je!
Novi sam kolac ovdje, i ono sto sam uspjela procitati za sat vremena natjeralo me da se registrujem i porazim potrebne savjete za rjesenja mojih problema.
Unaprijed izvinjenje ako ponovim vec 54184785 puta vec postavljena pitanja  :)
Nadam se da cete naci malo vremena i odgovoriti MENI na ista. Narocito Tanja, jer koliko sam shvatila, bas se trudis, sve pohvale.

E, ovako, imam 24 godine, visoka sam 171cm, i teska 65-66 kg. Gradja- kruskasta ;) Znaci, ruke-kul, struk-extremno uzak, a bokovi (!!!) :o e, to je problem,..i pored toga sto vec 1,5 mjesec vjezbam (aerobic-kondicioni i kruzni,ponekad step, i teretana-traka, steper, presa za zadnju lozu i gluteus,adductori, abductori) ja i dalje stojim na istoj kilazi, i donekle, istom obliku… Istina, vizuelno sam kao malo mrsavija, tj. “cvrsci” su mi misici.
Dugo vec nesto pokusavam, ali sve je to kratkog daha, krenem, idem u gym sedmicu, dvije, pa stanem, jer,..nema rezultata, a ja nisam istrajna u tim pokusajima. Ali evo, sad se trudim, i  potrebni su mi vasi savjeti da bih izgurala do cilja, a to je -skinuti 8kg, “istopiti” salo na bokovima, i onda sve fino zategnuti.  ::)
Imam vremena da treniram 5-6 dana u sedmici, osim kad su “oni” dani, pa ne mogu 3–4 dana mrdnuti.  :-\
 U gym koji idem svaki dan je od 18h kondicioni-kruzni(vijaca, steper, bucice,skakanje,vreca…) do 18:30, pa onda trbusnjaci, do 19, zatim aerobik do 20h. Mada, jos uvijek ne mogu da uradim sve trbusnjake (1000 komada)   >:(
Moj glavni problem je ishrana. Jedem bas sve i svasta (veliki sam gurman,…njam), osim slatkisa, njih, sreca, ne volim, ali, paste,pite, lazanje, palacinke,pizze….ufff.
Da bih stigla do onog mog,gore pomenutog, cilja spremna sam promijeniti nacin ishrane, i odreci se svega toga. Pa vas molim da mi “sastavite” neki jelovnik.
-STA ,KAD I KOLIKO  da jedem?
-Kako da pripremim hranu?
-Sta da jedem prije treninga, sta poslije?
-Koje vjezbe da radim u teretani?
-Koliko da trcim na traci?
-S kolikim opterecenjem da radim (kg)?
-Da li treba da koristim neki burner?
Probala sam animal cuts, ali samo jednu kesicu pred trening, i cini mi se da sam nekako imala snage, da nisam mogla stati, pa sam i poslije treninga, kad sam dosla kuci skakala sat vremena  ;D E sad, da li je placebo ili je animal…  :)
I da, posto imam salce u predjelu donjeg stomaka, koje nikako da se istopi,…
-Da li je rjesenje onaj pojas za znojenje?

Unaprijed VELIKO HVALA!

J