Septembar 28, 2024, 12:15:42 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.300 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: POMOĆ hvala  (Pročitano 3779 puta)

Van mreže kajman

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
POMOĆ hvala
« poslato: Oktobar 12, 2009, 10:27:54 posle podne »
Imam 17 godina visok sam 196cm imam 109 kg prije 10 mjeseci tamo negdje oko nove godine imao sam 118 kg prvo sam krenuo u teretanu 2mjeseca sam isao i spao sam na 112 ovoga ljeta sam svaki dan trčao po 4km dnevni i skinuo dodatnih 5kg tj bio sam spao na oko 107 sad opet vidim da sam se počeo debljati sta da radim
svi mi uvijek govore smanji hranu jeli to jedini način dajte mi neki program ili neki link gdje ću naći tako nesto jer mi jednostavno treba neko reći kako
unaprijed zahvala

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: POMOĆ hvala
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 12, 2009, 11:48:55 posle podne »
Navedi svoju ishranu tokom dana(sedmice), svoj trening u teretani, cardio, i uopste svoju aktivnost...

Van mreže kajman

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: POMOĆ hvala
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 14, 2009, 07:25:11 posle podne »
normalna domaća prehrana jedem 2 -3 puta dnevno ujutro oko 11 i navečer oko 7  trenutno skoro nista ne treniram osim par serija sklekova
mene najviše zanima neki plan prehrane

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: POMOĆ hvala
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 14, 2009, 08:55:29 posle podne »
normalna domaća prehrana jedem 2 -3 puta dnevno ujutro oko 11 i navečer oko 7  trenutno skoro nista ne treniram osim par serija sklekova
mene najviše zanima neki plan prehrane


Prehrana koja se svodi na 2-3 obroka dnevno je prvenstveno katastrofa, najmanje bi trebao imati 5-6 kvalitetnih obroka tokom dana.Na forumu ima stvarno brdo sastavljenih programa prehrane i nije ih tesko naci.
Sto se tice treninga opet kazem da ima sve lijepo objasnjeno na forumu  a ako ti nesto nije jasno u vezi prehrane i treninga, samo pitaj.I da od sklekova neces imati nikakve koristi. ;)

Van mreže kajman

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: POMOĆ hvala
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 15, 2009, 08:06:52 posle podne »
normalna domaća prehrana jedem 2 -3 puta dnevno ujutro oko 11 i navečer oko 7  trenutno skoro nista ne treniram osim par serija sklekova
mene najviše zanima neki plan prehrane

tek sam sad skonto podforum sa prehranom tako da temu nisam ni trebao otvarati  hvala vam svima nemorate više mi odgovarati

Prehrana koja se svodi na 2-3 obroka dnevno je prvenstveno katastrofa, najmanje bi trebao imati 5-6 kvalitetnih obroka tokom dana.Na forumu ima stvarno brdo sastavljenih programa prehrane i nije ih tesko naci.
Sto se tice treninga opet kazem da ima sve lijepo objasnjeno na forumu  a ako ti nesto nije jasno u vezi prehrane i treninga, samo pitaj.I da od sklekova neces imati nikakve koristi. ;)

Van mreže filip93

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: POMOĆ hvala
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 25, 2009, 09:45:13 posle podne »
 u koliko hoces da smrsas najbitnije ti je da dovedes ishranu na visok nivo samim tim neces gladovati gubices samo mast a i mocices da imas vece koristi od treniranja...za mrsavljenje klasicno trcanje (najbolje ujutru na prazan stomak) trci 40 ak minuta stavi majicu duks suskavac pojas i istrci to onda u toku dana isplaniran kvalitetan plan ishrane i uvece teretana...posle odredjenog vremena, pa posle par nedelja, ce ti se videti rezultati..

Van mreže Вучко

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 480
  • Reci 8
Odg: POMOĆ hvala
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 25, 2009, 10:15:36 posle podne »
Већ је било речи да толико " утопљавање" није потребно .   :P

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: POMOĆ hvala
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 26, 2009, 05:56:49 pre podne »
Da, naprotiv, hladnoca je ta koja tjelo tjera da troshi dodatne kalorije.

Van mreže kajman

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: POMOĆ hvala
« Odgovor #8 poslato: Novembar 08, 2009, 03:49:23 pre podne »
Da, naprotiv, hladnoca je ta koja tjelo tjera da troshi dodatne kalorije.
svaku večer sam u teretani 1.5 - 2 h od toga pola radim kardio na  traci i orbitreku