Septembar 20, 2024, 12:34:15 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: promena programa - saveti  (Pročitano 13932 puta)

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: promena programa - saveti
« Odgovor #45 poslato: Novembar 05, 2009, 01:21:40 posle podne »
Ponedeljkom se vjezbaju prsa ? ? ? kakvo je ovo sranje Bogati

ledja i biceps ne idu zajedno ? ? ? a nisi cuo za podjelu treninga po singeristickim skupinama...

I kakve veze ima uopste broj postova sa ikakvim znanjem o bilo cemu...

Bezveze si upao i popljuvao ljude, a napisao si tolike gluposti u samo jednom postu da to nije normalno...
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: promena programa - saveti
« Odgovor #46 poslato: Novembar 05, 2009, 01:54:57 posle podne »
igore,

zašto ti meni pišeš da leđa i noge ne idu zajedno?
ili leđa i biceps?
gde sam pitao da želim da reorganizujem trening?

molim te za jasne i precizne odgovore.

svako malo se neko učlani na forum i krene da odgovara na sve aktivne teme....

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: promena programa - saveti
« Odgovor #47 poslato: Novembar 05, 2009, 01:59:08 posle podne »
Ponedeljkom se vjezbaju prsa ? ? ? kakvo je ovo sranje Bogati

ledja i biceps ne idu zajedno ? ? ? a nisi cuo za podjelu treninga po singeristickim skupinama...

I kakve veze ima uopste broj postova sa ikakv

Bezveze si upao i popljuvao ljude, a napisao si tolike gluposti u samo jednom postu da to nije normalno...

Kao prvo nisam UPAO i POPLJUVAO ljude odakle ti to ?????????????

Kao drugo procitaj bolje sta sam napisao, nisam napisao da se PONEDELJKOM  obavezno vezbaju grudi nego da ponedeljkom NE MORAJU OBAVEZNO DA SE VEZBAJU GRUDI  kao sto mnnogi po kliseu rade (mada je to nebitno) 8) 8)

Kao terce ne mislim da je bitan broj postova ali mislim da je bitnije da se procita ono sto te interesuje pre nego sto postavis pitanje jer mislim da je se o ovakvim stvarima vec pisalo  ;) ;)

Kao cetvrto sta sam ja to toliko nalupao i sta se to moj post toliko razlikuje od tvog gde spominjes promenu nacina treninga  :) :) :) :)




Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: promena programa - saveti
« Odgovor #48 poslato: Novembar 05, 2009, 02:05:25 posle podne »
''a neki ustvari jos uvek prosipaju iz supljeg u prazno.'' NA ovo sam mislio...

Ali se izvinjavam pogresno sam shvatio tvoj post vezano za prsa...

Ali i dalje stoji ono za ledja- biceps.

Mnogo njih dodje na forum, ne cita nista, otvori temu s pitanjima..a postuje na neke gluposti.. no nebitno!

I eto ujedno i odgovor na 4. pitanje... jedan dio je jednostavno bio nesporazum ... ;)
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: promena programa - saveti
« Odgovor #49 poslato: Novembar 05, 2009, 02:26:02 posle podne »
 "a neki ljudi i dalje prosipaju iz supljeg u prazno"
Ocigledno su se pogresni ljudi osetili prozvanim ovim sto sam na pisao ali sta da radim,net je takav nacin komunikacije, mnoge se stvari pogresno protumace 8) 8) 8)


Mnogo njih dodje na forum, ne cita nista, otvori temu s pitanjima..a postuje na neke gluposti.. no nebitno!
Na ovo sam i ja mislio  ;) ;) pozzzz

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: promena programa - saveti
« Odgovor #50 poslato: Novembar 05, 2009, 03:32:38 posle podne »
meni još nisi odgovorio na tri pitanja.

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: promena programa - saveti
« Odgovor #51 poslato: Novembar 05, 2009, 07:30:43 posle podne »
meni još nisi odgovorio na tri pitanja.

Pa evo da ti odgovorim

igore,

zašto ti meni pišeš da leđa i noge ne idu zajedno?
ili leđa i biceps?
gde sam pitao da želim da reorganizujem trening?

molim te za jasne i precizne odgovore.

svako malo se neko učlani na forum i krene da odgovara na sve aktivne teme....

Dali ti zaista mislis da bi trebao da radis noge i ledja zajedno i dali si uopste ikad odradio naprimer noge onako kako treba ???? Ja mislim da nisi, jer da jesi nebi me to ni pitao. :) :) :)
Kada vezbas noge onda ja to podrazumevam da ih odvezbas tako da gotovo posle treninga ne mozes vise da hodas a ne da posle njih radis ledja koja su ogromna misicna grupa i koja su takodje veoma zahtevna.Zar posle npr. 2-3 razlicite vezbe cucnjeva prese itd ti treba da predjes na veslanje, mrtvo dizanje itd...i dali bi uopste mogao ta ih odradis kako treba i kakav ce ti biti oporavak posle toga i cemu onda sve to ??? ??? ??? To su dve najvece misicne partije i zasto ih treba odvoiti.. ;) ;)

Zasto da ne radis ledja i bicepse zajedno??

Pa biceps je tu sekundarni misic koji itekako radi dok vezbas ledja, a ako zelis da ga odradis kvalitetno mislim da bi trebao da ga odvojis jer je i onako dosta zamoren tako da ga verovatno neces kvalitetno odraditi.Ako ga neko radi posle ledja onda to rade neki iskusniji koji znaju kako i zasto.Ja pokusao par puta da vezbam tako i sto se mene tice katastrofa :) :)

Za ovo trece sto si me pitao si do nekle upravu, nisi nigde konkretno pitao za reorganizaciju treninga ali iz razlicitih postova sam stekao utisak da se radi o tome radi a koliko vidim nisi uopste dao dovoljno informacija o tome kako vezbas pa da bi ti neko mogao dati konkretan savet nego ljudi treba da nagadjaju sta zapravo hoces  :) :) :)

I na kraju pogledaj malo bolje kad sam se ja uclanio na forum i ne pricaj onda o tome kako sam UPAO ovde danas ili juce, jednostavno vise citam nego sto diskutujem i to je to.Uzgred ovde imas i moje slike da ne bude kako sam anoniman 
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,13776.0.html

Pozdrav :) :) :)



Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: promena programa - saveti
« Odgovor #52 poslato: Novembar 05, 2009, 07:45:18 posle podne »
igore,

nisi mi odgovorio na pitanje: zašto ti to MENI pričaš?

kada i gde sam pominjao te gluposti za koje si se uhvatio?
zaista te još jednom molim da pogledaš celu temu ili barem moju prvu poruku, kao i moje pojašnjenje.

Van mreže ceburaska

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: promena programa - saveti
« Odgovor #53 poslato: Novembar 05, 2009, 10:33:53 posle podne »
sta mislite o ovom planu?
pon-grudi (ravni bench,kosi,kontra kosi i razvlacenje) po 4 serije,prva serija 12 pon,druga i treca po 10  i cetvrta 6
uto-biceps (ez sipka,skotova klupa i koncentracioni pregib) isto kao gore
srij-ramena (zadnji potisci,prednji ptisci,nautilus odrucenja i veslanja stojeci) I stomak odradim
cet-ledja (zadnja povlacenja na lat masini,uska povlacenja,veslanje sjedeci,veslanja u pretklonu i steganje ramenima bucicama) po 4 serije prva serija 12 pon,druga i treca po 10 i cetvrta 6 pon.
pet-triceps (potisci  sa cela,potisci na dolje na lat masini sipka,svaki drugi trening zamijenim sipku sa konopcem,i  ledjima okrenutim ka masini u pretklonu odradim isto,i bucicom odradim triceps opruzanja) i noge ( hek cucnjevi,nozna ekstenzija,pregibi potkoljenice i podizanje na prste) isto kao i gore/
sub-ODMOR
ned-ODMOR
popravite i posavjetujte kako sta da izmijenim i dje grijesim u programu.

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: promena programa - saveti
« Odgovor #54 poslato: Novembar 05, 2009, 11:48:53 posle podne »
@ alexandar77

Ok evo pregledao sam i vidim da nisam lepo procitao tvoje predposlednje pitanje upuceno meni,ucinilo mi se da si pitao zasto ne treba raditi noge i ledja u isto vreme itd  pa sam pokusao da objasnim,
moje izvinjenje  :) :) :)

Kao sto rekoh net nije bas najbolji vid komunikacije  ;D ;D ;D

Pozzz...


Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: promena programa - saveti
« Odgovor #55 poslato: Novembar 06, 2009, 08:47:42 pre podne »
e tako. :)
sad možemo od početka.

nadam se da ću za vikend uspeti da napravim nov program, pa ću da ga okačim, da zajedno prokomentarišemo.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: promena programa - saveti
« Odgovor #56 poslato: Novembar 06, 2009, 10:50:44 pre podne »
Citat
Zasto da ne radis ledja i bicepse zajedno??

zato jel je GLUPOST da se rade 2 msiica na jednom trenigu
jer sada bi ja tebe pitao dali si ti ikada odradio dobar trneing sa nekim u toj meri da se posle jednom misica maximalno mozes skoncetraisti na drugi???

Van mreže ceburaska

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: promena programa - saveti
« Odgovor #57 poslato: Novembar 06, 2009, 12:16:24 posle podne »
a je li moze neko da da komentar na moj program,da me ispravi?? unaprijed hvala

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: promena programa - saveti
« Odgovor #58 poslato: Novembar 06, 2009, 01:28:55 posle podne »
Citat
Zasto da ne radis ledja i bicepse zajedno??

zato jel je GLUPOST da se rade 2 msiica na jednom trenigu
jer sada bi ja tebe pitao dali si ti ikada odradio dobar trneing sa nekim u toj meri da se posle jednom misica maximalno mozes skoncetraisti na drugi???

Ne razumijem, ..zasto ?

Ja sam radio jedan period tako sto sam podjelio na sinergisticke skupine, i imao sam odlicnh rezultata.
Ali recimo nije mi isto izgledao trening ledja tad i kao kad ih radim sama na jednom treningu.
Kad su sama, onda mi je i stomak nakon toga tesko uraditi zbog mucnine..a ne nesto drugo..
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: promena programa - saveti
« Odgovor #59 poslato: Novembar 06, 2009, 04:24:07 posle podne »
Citat
Zasto da ne radis ledja i bicepse zajedno??

zato jel je GLUPOST da se rade 2 msiica na jednom trenigu
jer sada bi ja tebe pitao dali si ti ikada odradio dobar trneing sa nekim u toj meri da se posle jednom misica maximalno mozes skoncetraisti na drugi???

Pedja nadam se da ovo pitanje nije postavljeno meni jer vidim da si citat izvadio iz mog posta  ;D ;D ;D


@ vendetha

Ako sam dobro razumeo ti ces da odradis ledja slabije samo da bi posle toga mogao da vezbas biceps ? :) :) :)