Jun 21, 2024, 07:17:42 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.205 poruka u 18.757 tema - 20.950 članova - Poslednji član: ptmetSaund
X3MShop banner

Autor Tema: Noge????  (Pročitano 2281 puta)

Van mreže tristan

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Noge????
« poslato: Mart 09, 2007, 08:55:37 pre podne »
Zbog program koji radim noge radim posle ledja.
e sad,treniram tekvondo sto mi je primarno,pa me zanima kako da radim noge a da se ne usporim,
a i razgibanost da se ne smanji
zanima me br. serija i ponavljanja i kako da izvodim vezbe(brze-sporije)
U teretani mogu da radim cucanj,imamo kick mashinu,masinu za zadnju lozu, kontra cucanj i spravu za  listovi
Unapred Hvala!!
 :lol:

Van mreže SteX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
    • SZR "GAGA"
Odg: Noge????
« Odgovor #1 poslato: Mart 11, 2007, 12:40:46 posle podne »
ne mozes noge i ledja na jednom treningu,to su dve najvece misicne partije na telu..

Feel the fear... and do it anyway - Bruce Lee

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: Noge????
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 23, 2009, 06:46:18 posle podne »
zzz....jel moze neko da mi kaze kako da SMANJIM malo butine....meni su butine mnogo velike....ja bih teo malo da ih smanjim ali da ne izgubim na gornjem delu...
ishrana je sredjena nema masno nema slatko....da li neko moze da mi kaze koje vezbe da radim koliko ponavljanaj i to...

ja sam poceo sad da radim na treningu za noge

Sutiranje odradim 12 po 12 ponavljanja,,,,
odradim hek cuchanj 5 serija po 12 pon..
i list...

da li neshto da promenim ili da cepam owako,,,:___??:):):):)

Van mreže filip93

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Noge????
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 25, 2009, 09:39:45 posle podne »
 tristan i ja isti problem imam posto sam fubaler pa mi treba brzina nogu elasticnost nogu i snaga u nogama...meni je instruktor rekao da slobodno radim noge, ali da ih ne opterecujem mnogo tj da ih radim 1 nedeljno i da ne radim sa velikim kilazama...dok, jedan kondicijoni trener inace diplomirani profesor fizickog i strucnjak za rad u teretani kad radi noge dobro ih optereti ali sutra radi trcanje eksplozivnost...tako da ako ne dobijes neki pravi savet bolje zadrzi eksplozivnost nego da to sto ti je bog da menjas za snagu koja ti u tekvondou nije toliko bitna....