Jul 02, 2024, 10:38:11 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Misha  (Pročitano 6613 puta)

Van mreže jsmmisha

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Misha
« poslato: Oktobar 25, 2009, 07:51:05 posle podne »
POzz svima

ajde i ja da stavim koje slike... iako nije neki napredak,al ajde.. posluzice mi saveti od vas itetako...

prvo ja sam 92'godiste,kada sam poceo da treniram imao sa 59kg... nakon pet meseci sam dostigao do 70kg..

sad slede slike:

ovo su od februara






a ove od juna:







svaki savet je dobrodosao... a ponajvise mi treba saveta oko ishrane i oko nabijanja misicne mase pre svega grudi,posto su mi genetski slabe,pa hocu da prevazidjem to.. :)

Van mreže pirke

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Misha
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 25, 2009, 08:08:16 posle podne »
dobar napredak. napisi svoju ishranu,pa da vidimo. koje vjezbe radis za grudi pa slabo napreduju

Van mreže jsmmisha

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Misha
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 25, 2009, 08:22:26 posle podne »
ishranu sam zanemario od kako smo krenuli sad u skolu... ali do  pocetka skole sam pazio na ishranu tj. posvecivao vise vremena na ishrani..
ishrana je bila da za dorucak pojedem 4-5 jajeta i pola litre mleka. za rucak  nisam bas obracao paznju,sta mi spreme to jedem,posto sam poljoprivrednik,pa nema da se bira.. :) a za veceru sam uglavnom jeo nesto sporo varece kao npr testenine.... a pred samo spavanje obavezno litru kuvanog mleka i plazmu...
sto se tice vezba za grudi,radio sam ovako: ravni benc ,pa kontra kosi,kosi benc,razvlacenje i na kraju siroko propadanje. pa sledeci put kad radim grudi,ide:kosi benc,potisak,razvlacenje,potisak,ravni benc i siroko propadnje i sve to po 4 serije.....

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: Misha
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 25, 2009, 08:34:01 posle podne »
 Za ishranu ces morati prvo dobrog citanja foruma... A shto se tice tvog treninga opet ista geska kao i kod svih pocetnika... Znaci vise serija ne znaci bolje vec gore u tvom slucaju, a takodje smatram da i ostale misice tretiras kao i grudi sa mnogo vjezbi(serija). Ti ne treba nikako da radis vise od tri vjezbe sa po cetri serije za grudi, a ne 20 serija...  S.pozz

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: Misha
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 26, 2009, 02:41:50 pre podne »
ishranu sam zanemario od kako smo krenuli sad u skolu... ali do  pocetka skole sam pazio na ishranu tj. posvecivao vise vremena na ishrani..
ishrana je bila da za dorucak pojedem 4-5 jajeta i pola litre mleka. za rucak  nisam bas obracao paznju,sta mi spreme to jedem,posto sam poljoprivrednik,pa nema da se bira.. :) a za veceru sam uglavnom jeo nesto sporo varece kao npr testenine.... a pred samo spavanje obavezno litru kuvanog mleka i plazmu...
sto se tice vezba za grudi,radio sam ovako: ravni benc ,pa kontra kosi,kosi benc,razvlacenje i na kraju siroko propadanje. pa sledeci put kad radim grudi,ide:kosi benc,potisak,razvlacenje,potisak,ravni benc i siroko propadnje i sve to po 4 serije.....

Jesi se ovo dole zeznuo u zarezima ili si slucajno (valjda slucajno) 2x napisao potisak? :)
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže jsmmisha

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Misha
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 26, 2009, 05:45:50 posle podne »
ishranu sam zanemario od kako smo krenuli sad u skolu... ali do  pocetka skole sam pazio na ishranu tj. posvecivao vise vremena na ishrani..
ishrana je bila da za dorucak pojedem 4-5 jajeta i pola litre mleka. za rucak  nisam bas obracao paznju,sta mi spreme to jedem,posto sam poljoprivrednik,pa nema da se bira.. :) a za veceru sam uglavnom jeo nesto sporo varece kao npr testenine.... a pred samo spavanje obavezno litru kuvanog mleka i plazmu...
sto se tice vezba za grudi,radio sam ovako: ravni benc ,pa kontra kosi,kosi benc,razvlacenje i na kraju siroko propadanje. pa sledeci put kad radim grudi,ide:kosi benc,potisak,razvlacenje,potisak,ravni benc i siroko propadnje i sve to po 4 serije.....

Jesi se ovo dole zeznuo u zarezima ili si slucajno (valjda slucajno) 2x napisao potisak? :)
zeznuo sam se.. :)

Van mreže jsmmisha

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Misha
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 26, 2009, 05:49:16 posle podne »
Za ishranu ces morati prvo dobrog citanja foruma... A shto se tice tvog treninga opet ista geska kao i kod svih pocetnika... Znaci vise serija ne znaci bolje vec gore u tvom slucaju, a takodje smatram da i ostale misice tretiras kao i grudi sa mnogo vjezbi(serija). Ti ne treba nikako da radis vise od tri vjezbe sa po cetri serije za grudi, a ne 20 serija...  S.pozz
pa znam kako treba da izgleda ishrana moja,ali sta cu kad nemam bas puno vremena da mislim samo o tome,koliko god mogu ja je koristim dobro.... jer znas kako,skola,trening i onda mi ostane teretana u slobodnim danima kad  nemam trening.. i slabo stignem sve..
sto se tice nacina treniranja,nisam ja kriv :),tako mi pokazali u teretani.. :D

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Misha
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 27, 2009, 04:33:05 posle podne »
predzadnja slika je sampionska! koji si lik :D
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže baki0707

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Misha
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 29, 2009, 08:48:12 posle podne »
STO BI REKAO PEDJA 60% TI JE ISHRANA,30% TEGOVI A 10% SUPLEMENTI,JEDI KVALITETNO UREDNO TRENIRAJ ODMARAJ I REZULTATI CE DOCI..

Van mreže jsmmisha

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Misha
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 30, 2009, 12:13:10 pre podne »
STO BI REKAO PEDJA 60% TI JE ISHRANA,30% TEGOVI A 10% SUPLEMENTI,JEDI KVALITETNO UREDNO TRENIRAJ ODMARAJ I REZULTATI CE DOCI..
poslusacu tvoj savet.. hvala.. :)

Van mreže jsmmisha

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Misha
« Odgovor #10 poslato: Decembar 14, 2009, 11:40:04 posle podne »
Evo malo zezanja... nesto sto sam nasao sa aqua party kod druga na bazencicu.. :D

Ekipa je mutnija od dunava... :D

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: Misha
« Odgovor #11 poslato: Decembar 15, 2009, 12:28:02 pre podne »
 Fontana party ;D Koliko svi imate zajedno kila? ;D

Van mreže jsmmisha

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Misha
« Odgovor #12 poslato: Decembar 16, 2009, 12:08:56 pre podne »
pa negde oko 150-200...  :D   
skoro smo izasli iz ausvica.. jbg-a.. :DD

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Misha
« Odgovor #13 poslato: Decembar 16, 2009, 12:36:44 pre podne »
STO BI REKAO PEDJA 60% TI JE ISHRANA,30% TEGOVI A 10% SUPLEMENTI,JEDI KVALITETNO UREDNO TRENIRAJ ODMARAJ I REZULTATI CE DOCI..
poslusacu tvoj savet.. hvala.. :)

Greska druze..  Moram da te ispravim, a mislim i da ce pedja da se slozi sa mnom... :)

Ishrana (gde spadaju suplemetni) je 60%
Odmor je 30%
Trening odnosno tegovi su 10%

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Misha
« Odgovor #14 poslato: Decembar 16, 2009, 12:40:04 pre podne »
A sto se tice tebe Misho, nije lose ovo za 5 meseci.  Sa obzirom da ti je ishrana ocajna. Ako nemas novaca za suplemente, onda pokusaj da ti makar obicna ishrana bude mnogo bolja... Iscitaj ovaj forum i dosta ces nauciti o tome..