Septembar 24, 2024, 06:22:09 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.311 poruka u 18.765 tema - 20.971 članova - Poslednji član: RobertbeP
X3MShop banner

Autor Tema: Ivan Strugar vs Drazenko Ninic  (Pročitano 11011 puta)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Ivan Strugar vs Drazenko Ninic
« poslato: Maj 23, 2006, 10:40:07 posle podne »
mec za profesionalnog prvaka svijeta u kickboxu

2.juna 2006. u dvorani SPENSa
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Re: Ivan Strugar vs Drazenko Ninic
« Odgovor #1 poslato: Maj 24, 2006, 09:44:30 posle podne »
Da WAKO federacija ako se ne varam, Strugar je nedavno dobio prvi mec sa Ninicem koji je odrzan u Banjaluci, gdje Ninic zivi i takmici se zadnjih 5-6 godina, prije prvog meca je dogovoreno da se odrade 2 meca u Banjaluci i NS, a ako bude nerjeseno da se sve razrijesi u Podgorici u eventualnom trecem mecu...

To je bio povratak Strugara poslije dosta problema sa povredama, dok je Ninic imao veliku podrsku u RS, tako da je taj mec zaista bio za prilike na Balkanu organizovan kao ni jedan prije, navodno je u organizaciju ulozeno preko 50.000 eura...

Ne ocekujem nista novo u NS, bez mozda jos ubjedljiviju Ivanovu pobjedu... a potom, nadam se, Frederique Belloni u PG i Ivanov revans za poraz u julu prosle godine na turniru u Parizu...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Ivan Strugar vs Drazenko Ninic
« Odgovor #2 poslato: Maj 25, 2006, 11:32:09 pre podne »
da WAKO federacija, 12 rundi po 2min.
uvodni mechevi izmedju reprezentacija SCG i CRO
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Ivan Strugar vs Drazenko Ninic
« Odgovor #3 poslato: Jun 02, 2006, 11:49:55 posle podne »
e danas sam imo naporan dan al ovo me razveselilo,dobio je Strugar na poene , svo troje sudija su glasali za njega. :wav:  :wav:  borba je bila i vishe nego jebena.
 draza me je iznenadio u pozitivnom smislu, a chinilo mi se da je imo pobjedu na tacni ali silno iskustvo je na strugarovoj strani. sjevalo je i jednome i drugome sa svih strana no ga je bogami strugar napunio u 12 rundi samo tako. znaci fenomenalna borba!!!
 uvodni mechevi su dobri bili, nashi su nalemali sve goste sa strane.
bilo je malih propusta u organizaciji, zakasnjenje od pola sata i klizav pod u zavrsnom mechu, sto je mozda i  dobro doslo kod boraca da malo predaha uzmu u tim silnim zastojima.
 nije mi jasno zasto se strugar borio odje u NS a ne u PG kod svoje publike? skoro cijela dvorana je za drazu navijala. strugar je bio u opremi sa natpisom yugoslavia i izasao je pod trobojkom pa ne mogu da shvatim skandiranje publike 'jebo vas milo' itd.

evo nekih slicica sto sam shkljocnuo, ove su jos i dobre kakve su ostale :)



matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Veko

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Re: Ivan Strugar vs Drazenko Ninic
« Odgovor #4 poslato: Jun 03, 2006, 01:38:29 pre podne »
Evo i ja sam sada dosao iz Ns sa meca,mec je bio odlican mada me je ono malo nerviralo sto si prekidali svaki minut da obrisu pod! A borili su se ovde zato sto je morao da bude neutralan teren,mada je publika navijala vise za Drazenka,a to je sigurno zbog toga sto je se CG odvojila pa sada vise vole RS!!! A i ja sam navijao za Drazenka i krivo mi je sto nije dobio.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Ivan Strugar vs Drazenko Ninic
« Odgovor #5 poslato: Jun 03, 2006, 10:06:40 pre podne »
Drago mi je da je Strugar dobio :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Ivan Strugar vs Drazenko Ninic
« Odgovor #6 poslato: Jun 03, 2006, 10:50:17 pre podne »
Citat: sasacg
Drago mi je da je Strugar dobio :D

i meni jos draze  :hello1:  :hello1:

Citat: Veko
Evo i ja sam sada dosao iz Ns sa meca,mec je bio odlican mada me je ono malo nerviralo sto si prekidali svaki minut da obrisu pod! A borili su se ovde zato sto je morao da bude neutralan teren,mada je publika navijala vise za Drazenka,a to je sigurno zbog toga sto je se CG odvojila pa sada vise vole RS!!! A i ja sam navijao za Drazenka i krivo mi je sto nije dobio.

a onaj sto je glumio chistachicu ko da je iz ludnice nedje uteko.dje ga nadjose samo.
a ok to za neutralni teren, vidjeo sam sad sto je Vladar gore napiso.
malo mi se chini da je publika pobrkala neke loncice.ko da se draza borio sa naser oricem... kakve veze strugar ima s tim sto se cg odvojila a on izadje sa trbojkom i u YUG opremi? sad je kao draza toboz veci srbin od njega?
mislim da bi dobro bilo da se uz ulaznicu djelila kakva opsirnija broshura sa pojasnjenjem politicke situacije u cg ...
e izvinjavam se sto sam se tako politike.  

sad ne znam kakva su pravila, jel draza moze ponovo da izaziva ako je izgubio oba dva mecha? definitvno bi dobro dosla treca borba!
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Re: Ivan Strugar vs Drazenko Ninic
« Odgovor #7 poslato: Jun 03, 2006, 11:16:05 pre podne »
Ne vjerujem da ce biti trece (odnosno cetvrte borbe!) jer je Strugar ukupno u karijeri 3 puta porazio Ninica, naime 2001. u finalu amaterskog prvenstva je takodje bio bolji Ivan, Ninic je tada branio boje RS!

Inace Strugar stalno izlazi na ring u svom srecnom sortsu sa natpisom YU, e sada evo, posto ste se takli jos nekih tema Strugar je i pred ovaj mec dobio pomoc od drzavnih institucija, a znam da je i ranije bio podrzan, naravno ne sigurno onoliko koliko i zasluzuje, ali opet mnogo vise nego neki drugi borci iz CG.

I pored njegove politicke "nepodobnosti" nasla su se sredstva da mu se barem na neki nacin pomogne, nadam se da ce to biti slucaj i u buduce gdje ce rezultati ipak biti vazniji od politickih aktivnosti pojedinih sportista..

Takodje sam cuo da je veliki broj ljudi doputovao iz RS da bodre Ninica, koji je sportska ikona u RS pa vjerovatno i zbog toga veca podrska za njega...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Ivan Strugar vs Drazenko Ninic
« Odgovor #8 poslato: Jun 03, 2006, 01:21:24 posle podne »
samo nek su oni nama zivi i zdravi.
zelim puno srece i jednome i drugome.
matere mi matere,
kupicu ti dimije