Septembar 20, 2024, 01:38:04 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Sta od suplementacija uzeti ?  (Pročitano 10056 puta)

Van mreže Biagio Schiro

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 23, 2009, 10:49:26 pre podne »
Pa Vendetha ako se pije prije i posle treninga a u mojem slucaju to je 17 puta mjesecno (4 puta nedeljno) nemozes potrositi cijelo pakovanje neces valjda svaki dan trenirati a koliko sam primijetio ti ides u teretanu 4 puta nedeljno  ??? Malo mi pojasni nije mi nesto jasno  ::)
I da u pitanju je interActive o kojem ti pricas.

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 23, 2009, 11:00:18 pre podne »
pa beta s pije i kad ne treniras..znci ipak svaki dan po dva puta. Kad treniras prije  poslije treninga. Kad ne treniras pijes ujutru..a drugu dozu nakon 6-8 sati.
Tako da to dodje tacno 28 dana (196 cap)..ostanu ti 4 viska.. :D :D
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Biagio Schiro

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 23, 2009, 11:44:09 pre podne »
pa beta s pije i kad ne treniras..znci ipak svaki dan po dva puta. Kad treniras prije  poslije treninga. Kad ne treniras pijes ujutru..a drugu dozu nakon 6-8 sati.
Tako da to dodje tacno 28 dana (196 cap)..ostanu ti 4 viska.. :D :D


TAko znaci,pa dobro nije mnogo skup da bi ga sad listio na duzi period  ::)
A vidi sto kaze SSZG,zaboravio sam pitati kad bi najjbolje bilo da pijem vitamine&minerale i u kojoj kolicini i ja bih kupovao u apoteci 2,60e pakovane 10 vitamina 10 minerala sastojak je inace ono pakovanje od 10 sumecih tab. :)

« Poslednja izmena: Oktobar 23, 2009, 11:46:55 pre podne Biagio Schiro »

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 23, 2009, 11:54:22 pre podne »
ujutru ili uvece...ja pijem i ujutru uz dorucak, i uvece prije spavanja...

pa dobro nije mnogo skup da bi ga sad listio na duzi period  ::)


pa... kad uporedjuem sa cijenama drugih brandova, jest skup. A od 28 dana koristenja beta alanina nemas apsolutno nista...
To i jest fora, stavi se tacno za mjesec (ili cak manje) pa da moras uzimati vise puta. Al kao sto rekoh, ima i dosta jeftinijih varijanti.
« Poslednja izmena: Oktobar 23, 2009, 11:57:15 pre podne Vendetha »
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Biagio Schiro

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 23, 2009, 01:13:46 posle podne »
ujutru ili uvece...ja pijem i ujutru uz dorucak, i uvece prije spavanja...

pa dobro nije mnogo skup da bi ga sad listio na duzi period  ::)


pa... kad uporedjuem sa cijenama drugih brandova, jest skup. A od 28 dana koristenja beta alanina nemas apsolutno nista...
To i jest fora, stavi se tacno za mjesec (ili cak manje) pa da moras uzimati vise puta. Al kao sto rekoh, ima i dosta jeftinijih varijanti.
Pa kazi sta bi ti to promijenio  :)

sumece u apoteci su preslabe sto se tice sastava...

kupi u istoj radnji gde uzimas whey
koja im je cijena ?

-SSZGO- sad gledao tvoje slike prije nego si poceo vjezbati i mogu ti reci kao da gledam moje slike pre nego sam i ja poceo trenirati inace sad je prosla pauza skoro dvije godine imao sam staza 6mj kuci i 6mj u teretana.Ti si stvarno napredovao  :o Dok sam se i ja izmijenio ali ne brate toliko kao ti  ;D I ja sam imao tu konstrukciju koja me nervirala usak gore sirok dolje  ::) Inace sam 21 god visok 184 imam 90 kg  obim ruke 39.
Koliko dugo vremena si trenirao kao natural ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 23, 2009, 01:45:06 posle podne »
Citat
Koliko dugo vremena si trenirao kao natural ?

I queas never  ;D ;D ;D

oma u glavu..

sszgo je to..nas brat.. ;) ;) ;)

Van mreže Biagio Schiro

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 23, 2009, 02:28:56 posle podne »
Stvarno si dobar nema price...... A sto se tice mene koliko god postignem bicu zadovoljan,videces i moje slike samo se nadam da cu imati one prije teretane....
« Poslednja izmena: Oktobar 23, 2009, 02:30:47 posle podne Biagio Schiro »

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 23, 2009, 05:54:24 posle podne »


vrlo je moguce da neces pojesti to sto si spremio,

Kako to mislis ?


Izuzev mene, ne znam ni jednog koji je progutao posni Dukatov i proetin, znaci mnogo drugacija prica nego li Ela koju konzumiraju nasi drugari iz Srbije, naravno ne mislim nista lose o tome, probaj ali manju koliicinu. Alternativa ti je naravno malo vise posnog uvece, a ovu drugu dozu proteina mozes uzeti sa ovsenim ujutro kao sto su ti vec rekli.

Ovsene koje nama valjaju mozes naci opet u Voliju, Hahne, plavo bijela vrecica, ostalo sto ces naci u PG, zajedno sa prodavnicama "zdrave hrane" zaobidji u sirokom luku. 

Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Biagio Schiro

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 23, 2009, 06:12:14 posle podne »
Koliko kosta inace taj posni sir ako ti nije mrzno da mi odgovoris i koliko je pakovanje  ::) Izvini sto malo smaram.....





Izuzev mene, ne znam ni jednog koji je progutao posni Dukatov i proetin, znaci mnogo drugacija prica nego li Ela koju konzumiraju nasi drugari iz Srbije, naravno ne mislim nista lose o tome, probaj ali manju koliicinu. Alternativa ti je naravno malo vise posnog uvece, a ovu drugu dozu proteina mozes uzeti sa ovsenim ujutro kao sto su ti vec rekli.

Ovsene koje nama valjaju mozes naci opet u Voliju, Hahne, plavo bijela vrecica, ostalo sto ces naci u PG, zajedno sa prodavnicama "zdrave hrane" zaobidji u sirokom luku. 

Pozdrav
Nemoj sad bas tako i ja drzim neku "radnjicu zdrave hrane"  :D :D :D

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 23, 2009, 07:30:27 posle podne »
500 grama 2.85 eura.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 23, 2009, 07:53:21 posle podne »
500 grama 2.85 eura.
Jbt koliko je skup kod nas u R.Srpskoj je 0.5kg oko 1eura... Inace je rijec o drugom proizvodjacu, a sastav( 1gr m.m- oko 4gr uh i 12gr bjelancevina na 100gr sira)...

Van mreže Biagio Schiro

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 23, 2009, 08:08:35 posle podne »
500 grama 2.85 eura.
Jbt koliko je skup kod nas u R.Srpskoj je 0.5kg oko 1eura... Inace je rijec o drugom proizvodjacu, a sastav( 1gr m.m- oko 4gr uh i 12gr bjelancevina na 100gr sira)...
E ako ti recem da je kg obicnog sira kod nas 6 eura ovo mu ga izadje isto ::)

500 grama 2.85 eura.
Vladar hvala na odgovoru  :)

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 23, 2009, 09:47:46 posle podne »


pa... kad uporedjuem sa cijenama drugih brandova, jest skup. A od 28 dana koristenja beta alanina nemas apsolutno nista...
To i jest fora, stavi se tacno za mjesec (ili cak manje) pa da moras uzimati vise puta. Al kao sto rekoh, ima i dosta jeftinijih varijanti.
Pa kazi sta bi ti to promijenio  :)



@Biagio Schiro odgovorio sam ti na PM
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 24, 2009, 11:19:51 pre podne »
U Tempu u Banjaluci je 1.75 sir latea...koji ja konzumiram...da je gadan, jeste, ali sta ces. ;D

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 24, 2009, 03:06:16 posle podne »
U Tempu u Banjaluci je 1.75 sir latea...koji ja konzumiram...da je gadan, jeste, ali sta ces. ;D
To je taj sir koji sam naveo na predhodnoj srani 500gr oko 1e... Meni je sasvim ok.   U Tempu je sve jeftino kod nas u Banja luci...