Septembar 20, 2024, 01:25:56 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Sta od suplementacija uzeti ?  (Pročitano 10050 puta)

Van mreže Biagio Schiro

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Sta od suplementacija uzeti ?
« poslato: Oktobar 21, 2009, 07:57:52 posle podne »
Htio bih vase mislenje  :)
1.Whey pro xxl 2.27kg
2.Glutamine 500 gr
3.Crea micro 600 gr
4.Beta alanine 200 tabsa 750mg(kako se inace ovo pije koliko mi moze trajati pakovanje od 200tab.)
Tri stvari sa spiska sigurno uzimam,za cetvrto i nijesam toliko siguran.....

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 21, 2009, 11:20:20 posle podne »
odlicno imas sve sto ti treba,samo moras ISHRANU DA SREDIS!!!!suplemente si dobre uzeo
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spartak

  • Gost
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 22, 2009, 01:23:39 pre podne »
200tabs beta alanina ti moze trajati 50dana ako uzimas 4 tabs dnevno sto je doza od solidnih 3gr beta alanina

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 22, 2009, 11:08:28 pre podne »
kupi ribu i meso za te pare...
pa sta mu sada govoris za ribu i meso,postavio je pitanje za supse,dobija odgovore za supse kad bude postavio temu za hranu dobice odgovor za hranu;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 22, 2009, 11:12:58 pre podne »
Citat
pa sta mu sada govoris za ribu i meso,postavio je pitanje za supse,dobija odgovore za supse kad bude postavio temu za hranu dobice odgovor za hranu;)

po obicaju..kada se nema para onda idu takve recenice...
a zaboravio je pricu od pre mnogo....nije bitno....
samo da se zna da ja brisem takve kometare... ;) ;) ;)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 22, 2009, 11:47:35 pre podne »
nervira me to!!!
kad pita neki momak koje supse da pije, onda se javi NEKO i akze bolje rodjace da kupis ti 10kg belog..........pa nije pitao koje meso nego sta od supsa,kad bude pitao kad se jedu belanca necu mu reci e bato bolje ti kupi bland pa ga pij za dorucakmnego jedi bemanca za dorucak........pedja obrisi ovo slobodno
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 22, 2009, 01:35:42 posle podne »
nervira me to!!!
kad pita neki momak koje supse da pije, onda se javi NEKO i akze bolje rodjace da kupis ti 10kg belog..........pa nije pitao koje meso nego sta od supsa,kad bude pitao kad se jedu belanca necu mu reci e bato bolje ti kupi bland pa ga pij za dorucakmnego jedi bemanca za dorucak........pedja obrisi ovo slobodno

ovo treba da stoji i ostati ce....

Van mreže Biagio Schiro

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 22, 2009, 05:32:53 posle podne »
Inace trenirao sam i  prije trenutno prosla pauza od skoro 2 god visina 184 tezina 90 i obim ruke 39 pola godine je bilo kuci i pola teretana.....
Sto se tice ishrane to mislim nece biti problem  :) Mislim da sa 1kg oslica 5-7 belanaca moze ciniti posao sto se tice mesnih proteina  ;D
E ovako planirao sam da Whey pijem na dane treninga to jeste 4 puta nedeljno znaci u PWM 50gr i uvece 30gr u miksu sa bademom i vi mi jos nesto predlozite ne znam sto bi jos stavio da se to malo uspori cujem ljudi jedu ella sir ali toga kod mene nema  :-\  
Glutemin mi vi predlozite kako da ga pijem da mi traje nekih mjesec dana najmanje ? Za kreatin znam za beta alanina mi vi predlozite kad i koliko cujem da je 4 kom dovoljno,dali 2 prije i 2 posle treninga  (nesto mi logicnije djeluje tako)
c
odlicno imas sve sto ti treba,samo moras ISHRANU DA SREDIS!!!!suplemente si dobre uzeo
to za nekih desetak dana uzimam ali drago mi je sto cujem da je kobinacija dobra  ;)
200tabs beta alanina ti moze trajati 50dana ako uzimas 4 tabs dnevno sto je doza od solidnih 3gr beta alanina
Super  :) Znaci trajace  ;D



Inace predloziti i vi  dali trba nesto izmijeniti u izabranom  ::)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 22, 2009, 05:37:57 posle podne »
nadji neki sir koji ima 2%mm najvise i oko 3%uh najvise i oko 12% proteina na 100g sira,mora da ima neki takav sir(odakle si inace)e kad nadjes taj sir onda jedi samo njega pre spavanja ataj whey sto si planirao jedi sa ovsenima ujutru
glutamin oko 25g oko treninga mozes 10g pre treninga i 15g posle treninga sa whey,malto,dex
hrane imas dosta ali nemoj samo oslic i jaja,ubaci malo junetine,konjetine,piletine kontam ja da je oslic najeftiniji ali gledaj da jedes i ovo ostalo meso sto sam ti naveo
JA TU NISTA NE BI MENJAO;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Biagio Schiro

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 22, 2009, 06:48:07 posle podne »
Pokusacu da nadjem.Inaace sam iz PG crna gora,a trazio sam neki nemasan sir ali pokusacu u ovim Mega marketima mozda tamu imaju  :-\ A koliko da jedem grama,tj koliko je dovoljno(cuo sam 200gr mada nebi bilo lose nesto malo manje ) ?
Mogu da ubacim piletine svaki treci dan po 200gr. pa i junetine svaki treci dan isto tako 200gr. tj jednom nedeljno ili mozda nekad 2puta nedeljno.
A zbog cega kazes nemoj samo oslic i to je valjda meso tj. gradivna materija  ::)
A vidi sto se tice dexa dali je bolje jesti suvice i ili dex u PWM sta ima bolje dejstvo ? A kreatin planiram da pijem ujutro i posle treninga,a dane netreniranja ujutro a za drugi put nijesam siguran kad je najbolje dali uvece ili ...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 22, 2009, 06:55:18 posle podne »
ima dukat niskomasni sir u PG 250g sira bi bilo super pe spavanja
jeste oslic dobar ali moras da imas razne vrste proteina svaki dan;) npr ja jedem svaki dan,jaj,belo pilece,junetinu,sir,prasak(isolat,blend,tecne ak)
stavi dex i ne razmisljaj
za kreatin kad ne treniras 5g ujturu je dovoljno
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Biagio Schiro

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 22, 2009, 07:21:39 posle podne »
E super hvala ti ! potrzicu :)
A jesili ti iz PG :)
Hvala ti na savjetima !
200tabs beta alanina ti moze trajati 50dana ako uzimas 4 tabs dnevno sto je doza od solidnih 3gr beta alanina
Kad konzumirati ovo ?

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 23, 2009, 12:56:22 pre podne »
Podgorica znaci. Dobro.

Meso treba da jedes svaki dan, po mogucnosti vise puta.

U Volijevim marketima mozes naci Dukatov svjezi posni sir, dolazi svakih 10-14 dana pa kada ga uhvatis nalageruj se. Po sastavu slican je Elli koje nase kolege u Srbiji trose, sa tim da ti nebih preporucio da ga mjesas sa proteinom, vrlo je moguce da neces pojesti to sto si spremio, sto opet, koliko citam nije slucaj sa Elom. Takodje imas posni sir podgoricke mjekare, koji mozes kupiti u onoj maloj prodavnici na ulazu u samu Mljekaru, ovaj je nesto goreg sastava i bio je skuplji.

Beta alanin rasporedi prije i poslije treninga, recimo ukupno 3-4 grama. Isto tako kreatin 5-7 grama.. Whey koji planiras da uzmes u sebi vec ima maltoa, tako da mozes dodati malo dexa i to je to. Nemoj ga piti u drugi terminima, vec koristi cvrstu hranu, ili neki visekomponentni protein.

Glutamin oko treninga i prije spavanja u skladu sa mogucnostima sto vise to bolje. Ali preporuku koju si gore dobio je ok za start.

Izaberi dobar i dobro opremljen klub, Fantastic recimo. Tamo sam sa svojim treningom, ili nekim klijentima svakodnevno, pa se glasni.

Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Biagio Schiro

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 23, 2009, 08:23:27 pre podne »
Zvao sam te ja prije par dana (pregorio mi je bio racun  ;D ;D ;D )
Vjerujme sunce me pogledalo posle razgovora sa tobom  ::) a  pansport me slogira sa svojim cijenama,kako mogu davati takve cijene nije mi jasno nemogu ukapirat a pansportu u srbiji mnogo manje cijene  ??? A sad ko ih  je*e  ;D
Pa bio sam u fantastiko prije nekih 7-8 dana sve je odlicno, nema teretana je full !!!  SAmo me nervira sto ogranicavaju na 17 dana treninga jer vecina mjeseci izadje i 18 dana sa 4 puta nedeljno  :P e pa te politike  :D Ali dobro sad...


vrlo je moguce da neces pojesti to sto si spremio,

Kako to mislis ?


Tamo sam sa svojim treningom, ili nekim klijentima svakodnevno, pa se glasni.

Pozdrav
Nadam se i prije jer ce mi trebati ove stvarcice gore  ;)

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Sta od suplementacija uzeti ?
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 23, 2009, 10:18:25 pre podne »
200tabs beta alanina ti moze trajati 50dana ako uzimas 4 tabs dnevno sto je doza od solidnih 3gr beta alanina

da, ali Beta A. se uzim i prije i poslije treninga... a mislimda je malo po dvije kapsule i prije i poslije treninga uzimati. ?? !!

Kod interActive-ovog Beta(a moguce da je ovo bas taj) dodje 200caps (750mg beta a. po caps) i pise da se uzima 1-2 sedmica po 3 caps prije i poslije treninga, a 3-4 sedmica po 4 caps prije i poslije treninga. Onda bi ta kutija trajala taman mjesec dana...
Samo ne znam zasto povecavati dozu ? ? ? ..ja sam pio u prahu..ali konstantno sam uzimao istu gramazu.
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto