Septembar 19, 2024, 05:12:48 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Izdrzljivost  (Pročitano 1958 puta)

Van mreže duki_sr

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Izdrzljivost
« poslato: Jun 03, 2006, 06:38:31 posle podne »
Voleo bih da se bavim trietlonom. Potrebna mi je velika izdrzljivost:
1) kako se hraniti za takve sportove?
2) kakve treninge raditi u teretani, koliko serija i ponavljanja?
3) gde da nadjem dobre snimke ili slike sa plivackim tehnikama?

Temu sam otvorio samo za iskusne vezbace ili trenere!!

Ja imam neke trkacke i plivacke treninge i hocu da ih podelim sa svima ako ima zainteresovanih...

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Izdrzljivost
« Odgovor #1 poslato: Jun 04, 2006, 09:04:41 pre podne »
pa treba ti dosta ugljenih hidrata posto se trosis mnogo i dosta proteina , znaci od ovih ishrana koje koriste bodibilderi a samo povecaj unos ugljenih hidrata

posto veci broj ponavljanja povecava broj mitohondrija a i prokrvljenost misica ja ti savetujem da jedan trening radis low reps(6-8) a drugi high reps(20-30)  a trening radi ili za celo telo tri puta nedeljno ili podeli na gornji i donji deo tela i radi 4 puta nedeljno , mogu ti poslati neke na mail samo mi ga posalji na PM

a za tehnike plivanja ne znam

Van mreže duki_sr

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Re: Izdrzljivost
« Odgovor #2 poslato: Jun 04, 2006, 09:21:30 pre podne »
Ja sam skinuo neki program za teretanu i sastoji se u treninzima po stanicama ako se to tako zove... radim 5x10 za grudi, pa onda za ramena, biceps, triceps i na kraju gornja ledja... Ovo kao lici na kruzni tr.

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Izdrzljivost
« Odgovor #3 poslato: Jun 04, 2006, 09:23:25 pre podne »
Citat: templar
Ja sam skinuo neki program za teretanu i sastoji se u treninzima po stanicama ako se to tako zove... radim 5x10 za grudi, pa onda za ramena, biceps, triceps i na kraju gornja ledja... Ovo kao lici na kruzni tr.
daj link