Septembar 20, 2024, 05:48:45 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: caoos momci  (Pročitano 4040 puta)

Van mreže nidza

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
caoos momci
« poslato: Oktobar 20, 2009, 12:38:23 pre podne »
idem u teretanu 1-2 meseca imam 72-3 kg visok sam 177 pa bih vas zamolio da mi kazete da li da uzimam gejnere ili proteine ??? "znam da ce sad neko reci sine gejneri su ti za masu a protein je drugo" pa bas zbog toga vas pitam npr biceps mi je 34cm....tnx :)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: caoos momci
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 20, 2009, 12:42:57 pre podne »
Svakako da je izbor protein...kada malo udjes u materiju oko ishrane shvatices i sam da su gejneri bacanje para...

Van mreže nidza

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: caoos momci
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 20, 2009, 12:59:30 pre podne »
a koji mi ti preporucujes???? nesto da me ukupno izadje do 4000-4500...

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: caoos momci
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 20, 2009, 01:13:26 pre podne »
a koji mi ti preporucujes???? nesto da me ukupno izadje do 4000-4500...

Recimo http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,4383.0.html

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: caoos momci
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 20, 2009, 02:58:14 pre podne »
The Amino Whey na primer :)
Najbolje resenj za te pare


A gejneri su za masu koja nema veze sa misicnom ...
For me , life is continously being hungry.

Van mreže CABAHA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: caoos momci
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 20, 2009, 03:19:06 posle podne »
Brate nemoj na hardkor forumu da zapocinjes temu sa "caooos momci" mnogo gej zvuci...

Van mreže nidza

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: caoos momci
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 22, 2009, 11:55:54 posle podne »
@CABAHA sta sam trebao da napisem cao drugari :P to je sasvim ne bitno ja sam pitao nesto drugo a ti mi odg nesto totalno glupo al ok..


u teretani su mi rekli da uz protein valja tj treba uzeti jos neke preparate uz proteine da pijem i neke koliko se secam anabolke ili tako nesto slab sam s tim. jer ne valja piti samo protein.... pa me zanima da li bi trebao da i to uzmem ili sta kako??? pozz za ekipu sa foruma

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: caoos momci
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 23, 2009, 01:03:49 pre podne »
Uz proteine mozes uzeti kreatin, glutamin, vitamine i minerale... Brdo dobre i kvalitetne hrane rasporedjene tokom dana, a te "anabolike" zaobidji posto ces samo uzurpirati svoje zdravlje i u ovom trenutku sigurno nijesu za tebe sta god ti neka napucana faca iz teretane govorila..

Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže nidza

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: caoos momci
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 23, 2009, 01:13:07 pre podne »
a jel bas moram da koristim  kreatin, glutamin, vitamine i minerale...jer sam msio da kupim sto kvalitetniji protein pa zbog toga onda bi morao da izdvojim manje novca za protein...odg mi plz da li moram da uzmem  kreatin, glutamin, vitamine i minerale i koliko je potrebno najmanje vremena da bi se primetila tj uocila razlika ...tj napredak??? hvala  ;D

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: caoos momci
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 23, 2009, 01:32:16 pre podne »
 Moras samo hranu!  od dodataka hrani bilo bi pozeljno protein a ostalo koliko ti ostane para... Vitamine i minerale, kreatin, glutamin...   Nezaboravi i da uzmes sve, nikakvog napretka neces imati ukoliko nemas sredjenu ishranu.

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: caoos momci
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 23, 2009, 01:48:19 posle podne »
koji si protein mislio da uzmes i koliko mozes mesecno da izdvojis za suplemente,naravno hranu necemo da racunamo, to se podrazumeva,na osnovu toga je najlakse da dobijes odgovor sta da uzmes;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: caoos momci
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 23, 2009, 03:19:04 posle podne »
koji si protein mislio da uzmes i koliko mozes mesecno da izdvojis za suplemente,naravno hranu necemo da racunamo, to se podrazumeva,na osnovu toga je najlakse da dobijes odgovor sta da uzmes;)
Napisao je gore 4000-4500...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: caoos momci
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 23, 2009, 04:13:50 posle podne »
za te pare uzmi neki Whey ne bitno dal je koncentrat ili izolat... stavljaj u pwm mericu ipo posle treninga i za pocetak dovoljno... a sto se tice proizvodjaca ... svi su vecinom dobri ... ti mozes da uzmes i na pocetku samo koncentrat , mada su sad uglavnom meshavine koncentrat izolat... i da.. to "caoos momci " zvuci gay gde god da si se nekom obratio ne samo na forumu hhaha

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: caoos momci
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 23, 2009, 05:00:53 posle podne »
koji si protein mislio da uzmes i koliko mozes mesecno da izdvojis za suplemente,naravno hranu necemo da racunamo, to se podrazumeva,na osnovu toga je najlakse da dobijes odgovor sta da uzmes;)
Napisao je gore 4000-4500...
nisam skontao,ma da koncentrat/isolat 2.3kg i pijes 45g posle treninga sa 15g dexa i 20g malta
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže nidza

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
nema momci nego drugari :P
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 23, 2009, 10:27:39 posle podne »
ma da koncentrat/isolat 2.3kg i pijes 45g posle treninga sa 15g dexa i 20g malta????ja to brate nista ne razumem??? recite mi od svea toga sto ste mi prporucili sta mislite o dymatize elite vej ??? i gde mogu najeftinije da nabavim proteine inace iz bg-a sam ....