Septembar 20, 2024, 01:30:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: SYNTA 6 ( B S N )  (Pročitano 10385 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: SYNTA 6 ( B S N )
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 22, 2009, 01:34:40 posle podne »
Citat
pedja
blend moze da posluzi kao mrp ili ti zamena za obrok,na to sam mislio

to i mislim,jer ni jedan MRP koji bi trebalo da sluzi za ono sto pise na njemu NIJE,a jedniu kao "opciju" koja moze da se uradi jeste BLEND i najmanje da ima tri vrste PROTEINA
jedno kompotnentni protein tipa koncnetrat,isolat ili hidrolizat NE MOGU DA BUDU ZAMENA ZA OBROK U NI JEDNOM ELEMETNU samostalni

o ukusima necu jer to nema veze sa temom i prica je o BLENDU
tako da...pre svega treba da NEKO razume sta znaci za telo kada se od jednom unesu TRI vrste npr proteina a kamoli cetiri koje imaju neki blendovi ;) ;),pa tek onda da rasprvla o tome za cega to u stvari sluzi...

bdw....jedna mala tajna za sve strucnjake....NAJBOLJI PWM u stvari i jeste BLEND koji sadrzi 4 komponente uz dodatak beta alanina i maltodextina...ojhaaaaaaaaaaaaaaaa

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: SYNTA 6 ( B S N )
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 22, 2009, 01:39:50 posle podne »
šta znači kada se u telo unese više vrsta proteina?

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: SYNTA 6 ( B S N )
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 22, 2009, 01:43:20 posle podne »
vidi lazicu iskreno sada
kad sam napisao da je blend ko blend to sam i mislio,i nisam znao da cu nekog da dotaknem sa tim,kad sam video da si ti napisao nesto, odma sam se setio da ti prodajes BSN i da naravno moras nesto da kontriras a uopste nisam ni pomislio dok sam kucao to da ce neko da se javi  nista lose nisam ja rekao za taj preparat samo da mu je cena malo jaca i to je to,znaci nije mi bila namera da ja sad nesto kenjam da li valja ili ne,dao sam samo svoje misljenje i nista vise;)
ne radi se o kontriranju, da je sranje, ja bi prvi rekao da je sranje

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: SYNTA 6 ( B S N )
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 22, 2009, 01:55:55 posle podne »


Da se razumijemo, na ovom forumu nemam niti jednog klijenta, velika vecina ni ne zna cime se bavim i sta prodajem,

Pozdrav


pa bavish se prodajom suplemenata  ;D

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: SYNTA 6 ( B S N )
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 22, 2009, 01:56:28 posle podne »
šta znači kada se u telo unese više vrsta proteina?

Postepeno se otpušta npr: ISOLAT PRVI, KONCETRAT  2, EGG 3... stalni priliv AK, gde ne daješ telu šansu da bude uskraćen u tom najbitnijem momentu (posle treninga) da ostane bez AK.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: SYNTA 6 ( B S N )
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 22, 2009, 02:00:34 posle podne »
moja neka logika,ako posle treninga neces jesti naredna 2 sata onda je u svakom slucaju blend najbolja opcija,a ako ces jesti posle 40min onda isolat/koncetrat
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: SYNTA 6 ( B S N )
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 22, 2009, 02:02:12 posle podne »
šta znači kada se u telo unese više vrsta proteina?

Postepeno se otpušta npr: ISOLAT PRVI, KONCETRAT  2, EGG 3... stalni priliv AK, gde ne daješ telu šansu da bude uskraćen u tom najbitnijem momentu (posle treninga) da ostane bez AK.

to mi je jasno. razumeo sam pedjinu poruku kao da je to nešto na šta mora da se obrati posebna pažnja iz nekog meni nepoznatog razloga, pa zato pitam za pojašnjenje.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: SYNTA 6 ( B S N )
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 22, 2009, 02:51:19 posle podne »
Citat
to mi je jasno. razumeo sam pedjinu poruku kao da je to nešto na šta mora da se obrati posebna pažnja iz nekog meni nepoznatog razloga, pa zato pitam za pojašnjenje.

pa bas iz tog razloga sto je momak rekao
samo je tu pitanje FINANCISJKI MOMENAT a nekome ko radi ovo rekratvino i radi dobrog izlgeda i zdravlja sasvim je ok standard pwm o kojem se sve zna
ali ako hoces NITRO FUEL...hehehehehe

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: SYNTA 6 ( B S N )
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 22, 2009, 04:31:58 posle podne »
pa sam rekao kad BI JA birao pre bi pio sens81 zbog toga i toga.........
tako da ne prevrci moje reci molim te.

To i to je bilo ukus i samo ukus, posto si sam zakljucio da za iste pare dobijes istu kolicinu proteina.

Ne izvrcem nicije rijeci vec samo komentarisem tvoje, opet samo zato sto me je iznenadilo da neko koga sam smatrao ozbiljnim u ovoj, makar rekreativnoj prici, kao vrlo vazan faktor uzima ukus. Ali dobro, naravno radi sta zelis, ali i ja cu uzeti sebi za pravo da ponesto prokomentarisem kada mi se to svidi.

pa bavish se prodajom suplemenata  ;D


Bravo. Otkrio si dio mog angazmana, mozda u bliskoj buducnosti otkrijes i ostalo. ;D
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: SYNTA 6 ( B S N )
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 22, 2009, 05:26:39 posle podne »
pa sam rekao kad BI JA birao pre bi pio sens81 zbog toga i toga.........
tako da ne prevrci moje reci molim te.

To i to je bilo ukus i samo ukus, posto si sam zakljucio da za iste pare dobijes istu kolicinu proteina.

Ne izvrcem nicije rijeci vec samo komentarisem tvoje, opet samo zato sto me je iznenadilo da neko koga sam smatrao ozbiljnim u ovoj, makar rekreativnoj prici, kao vrlo vazan faktor uzima ukus. Ali dobro, naravno radi sta zelis, ali i ja cu uzeti sebi za pravo da ponesto prokomentarisem kada mi se to svidi.

pa bavish se prodajom suplemenata  ;D


Bravo. Otkrio si dio mog angazmana, mozda u bliskoj buducnosti otkrijes i ostalo. ;D
vlado da ne idem previse u off,drago mi sto imas takvo misljenje o meni:)pa zar ti ako imas dva ista whey cena-kvalitet pa zar neces uzeti onaj koji ti je ukusniji???ja nisam rekao ovaj je bolji ili ovaj je skuplji,pa cu ja uzeti ovaj jeftiniji posto je ukusniji;)toliko neiskusan nisam;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!