Septembar 23, 2024, 06:20:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.971 članova - Poslednji član: JeremyTIX
X3MShop banner

Autor Tema: Holifild opet na Tajsona!?  (Pročitano 8177 puta)

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Holifild opet na Tajsona!?
« Odgovor #15 poslato: Mart 06, 2008, 08:26:42 posle podne »
11 GODINA !!!

Ala matorim majkumu...
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Holifild opet na Tajsona!?
« Odgovor #16 poslato: Mart 07, 2008, 02:33:17 posle podne »
BRTIANSKI teškaš Danny Williams, koji je pobijedio Tysona 2004. godine, smatra da bi treći dvoboj između kontroverznog bivšeg svjetskog prvaka i Evandera Holyfielda bio uvreda za sport.

Williams smatra 41-godišnjeg Tysona  jednim od najvećih boksača u povijesti, ali napominje da on više ne želi boksati, već da sve radi zbog novca. Tyson je suočen s ogromnim dugovima, a 2005. je odustao od borbe s Kevinom McBrideom uz objašnjenje da više nema ni srca ni želje za boksom.

"Mislim da bi se trebao jednom zauvijek oprostiti od ringa i pronaći drugi način da otplati dugove. U suprotnom će nastaviti s uništavanjem svega što je napravio u karijeri." - smatra Williams.

45-godišnji Holyfield, također bivši svjetski prvak, potvrdio je da mu je iz Tysonovog tabora stigla ponuda za novi dvoboj sa starim rivalom. Dodao je kako bi prihvatio meč ako bi ponuda bila “prava”.

Williams ipak priznaje da bi poput mnogih pogledao njihov dvoboj.

"Bio bi to smiješan i potpuno neravnopravan meč. Holyfield je još uvijek dobar borac i opasan protivnik, koji bi "pomeo" Tysona." - smatra Britanac.

Tyson i Holyfield su boksali dvaput, 1996. i 1997. godine. Njihov drugi meč ostat će zapamćen po Tysonovom ugrizu, kojim je otrgnuo komadić Holyfieldovog uha.



index.hr

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Holifild opet na Tajsona!?
« Odgovor #17 poslato: Mart 07, 2008, 10:28:39 posle podne »

Tyson i Holyfield su boksali dvaput, 1996. i 1997. godine. Njihov drugi meč ostat će zapamćen po Tysonovom ugrizu, kojim je otrgnuo komadić Holyfieldovog uha.



index.hr

samo j po tome i pamcen.......

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Holifild opet na Tajsona!?
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 17, 2009, 02:40:54 pre podne »
Nakon 12 godina Tyson i Holyfield zakopali ratnu sjekiru


Prošlo je punih 12 godina od mitskog meča Evandera Holyfielda iMikea Tysona u kojem je Holyfield ostao bez finog komadića svog uha. Tyson se tijekom borbe za naslov svjetskog teškaškog prvaka po WBA verziji u apsolutnoj nemoći odlučio na do tada nezapamćen potez u sportu; u jednom je klinču odgrizao komad uha svog protivnika nakon čega je borba bila prekinuta.
 
Dvojac se u petak ponovno našao u istoj prostoriji za vrijeme najpoznatije američke TV emisije "Oprah show", no suprotno očekivanjima između velikih rivala je vladalo prijateljstvo i idila. Boksači su se ponašali kao najbolji prijatelji, a veliki katolik Holyfield je Tysonu poručio kako mu je oprostio nemili incident.

"U životu je vrlo važno znati oprostiti, a ja sam to napravio Mikeu. Nije to bilo tako strašno kako je izgledalo. Sve se u životu događa s razlogom pa tako i taj incident. Pitanje je samo kako se nosiš u nekoj teškoj situaciji", poručio je Holyfield svom velikom rivalu koji mu je odgovorio:"Bila je prava povlastica i zadovoljstvo prolaziti kroz život poznavajući tebe."

www.profightstore.com

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Holifild opet na Tajsona!?
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 17, 2009, 10:29:27 pre podne »
Ma Holyfiled je uvijek bio gospodin covjek.  ;)

PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Holifild opet na Tajsona!?
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 17, 2009, 11:04:18 pre podne »
Siguran sam da bi  Holyfield  i po treci put pomeo Tysona.

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: Holifild opet na Tajsona!?
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 17, 2009, 01:25:21 posle podne »
Siguran sam da bi  Holyfield  i po treci put pomeo Tysona.
ako si ti siguran, onda je tako 100%

Van mreže Leonida

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Holifild opet na Tajsona!?
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 17, 2009, 01:56:55 posle podne »
Ako moze kod nas Sekularac u 51. godini da boksuje zasto ne bi mogao i Kid Dynamite ;-) ?!
-=ECLECTIC FIGHTING SYSTEM=-