Septembar 25, 2024, 10:12:08 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Ishrana  (Pročitano 3668 puta)

Van mreže BGILLEGAL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
    • F-Gym.co.rs
Ishrana
« poslato: Decembar 11, 2005, 11:47:40 posle podne »
Aj mi malo pricajte kako se hranite :D Ja lichno bas puno jedem i to nekontrolisano :D jedino sto pazim je da unosim korisne materije a ne neke shitove :D npr doruchak mi je 2-3 jaja pola hleba skoro litar jogurta, pa onda sa strane majonez ajvar prshuta :D i tako stalno. pa me zivo zanima kako se vi hranite, jer se ja hranim da kazem nezdravo a hvala bogu da kucnem u drvo zdrav sam ko dren!

Van mreže SoberEgg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Re: Ishrana
« Odgovor #1 poslato: Decembar 12, 2005, 03:35:07 pre podne »
Uhhh...ova tema mi je kao trn u oku!!!

Nikako ovh dana da sredim ishranu... :(

Ja par zadnjih meseci sam daaaaleko od izbalansirane ishrane...Krkam razne sendvice,pizze,hamburgere itd itd...

Jedina stvar koja me trenutno odrzava(mislim na imunitet) i zbog koje licim na nesto je suplementacija...

Sredice se sve valjda kad prodje New Year i sve ovo ;)
I Would fuck myself if I could

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Ishrana
« Odgovor #2 poslato: Decembar 12, 2005, 06:28:36 pre podne »
pa donekle ste u pravu...ako niste takmicatr tj nemate takmicarskih ciljeva u nijednom sportu ond aje jako tesko voditi racuna o ishrani u vreme praznika...ali..

kao sto je MR BIG rekao u jednom postu...ihrana je temelj svega..

znaci more aas i suplemnetacije nece vas uciniti ok izgledom ako onsovni deo a to je ishrane nije bar malo sredjena.....

u tom pogledu tesko je pametovati nekome treba to i to..

ali recimo osnvone smernice bi trebalo da budu da se unosi sto vise belancevina u kombinaciji sa dobrih UH i neka kolicina zdravih masnoca...omega 3 ili laneno ili maslinovo ulje


neznam da li je potrebno pistai bas recimo neki tipican meni,ali ako treba nije nikakav problem

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Ishrana
« Odgovor #3 poslato: Decembar 12, 2005, 08:30:11 posle podne »
sarme,prsuta,ruska...mmmmmm.samokontrola...neeeeee!moraju malo i neke zalihe da se naprave,bar ovih 15-20 dana,a onda gym,cardio,glutamin,whey...za sve ima vremena :)
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže drafter

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Re: Ishrana
« Odgovor #4 poslato: Decembar 12, 2005, 09:18:15 posle podne »
Riba momci ja licno volim ribu i to smudja.
Ako neko nevoli da jede pilece grudi i pocme da ih jede zato sto to pise da je dobar izvor proteina.To je osudjeno na neuspeh.
Nadjite namirnice koje su dobri izvori recimo proteina a vi ih volite da jedete.Takodjer UH nemojte jesti ovsene pahuljice ako nevolite !
Sto se mene tice moze i morska riba,curetina i teletine.
Ako radite na masi nebi se ja ogranicavao mnogo sad trebam toliko grama sad onoliko.
Podjeli u 5-6 obroka ono sto imas a dodaj slobodno dodaj..
drafter
Drafter

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Ishrana
« Odgovor #5 poslato: Decembar 13, 2005, 05:28:02 pre podne »
Citat: drafter
Riba momci ja licno volim ribu i to smudja.
Ako neko nevoli da jede pilece grudi i pocme da ih jede zato sto to pise da je dobar izvor proteina.To je osudjeno na neuspeh.
Nadjite namirnice koje su dobri izvori recimo proteina a vi ih volite da jedete.Takodjer UH nemojte jesti ovsene pahuljice ako nevolite !
Sto se mene tice moze i morska riba,curetina i teletine.
Ako radite na masi nebi se ja ogranicavao mnogo sad trebam toliko grama sad onoliko.
Podjeli u 5-6 obroka ono sto imas a dodaj slobodno dodaj..
drafter
....hahahhahhaha..pa ne zvuci ose ta tvoja ideja.....ako nevolis belo meso jedi ribu i teletinu.....njamiiiiiiii......samo gle stari...ovo je sport tj kod nas gde se uzima jeftiniji oblik belancevina....razumes....sada je belo pilice meso pojeftinilo zbog pticijeg gripa....YUUUUHHHUUUU..ZIVEO PTICIJI GRIP..hahhahahahhaha :wink:  :wink:  :wink: ,i jednostavno ljudi pribegavaju najjeftinijim obliku mesa..

naravno da treba uvek uzimati hranu koja vas ne zamara priliko jela i koju volite.....ali jebiga....ja dnevno moram da unesem 500 gr proteina...jebiga stari...ja bi najvise voleo da je sve iz curetine i teletine...ali to bi me kosalo 2 puta vise nego belo meso i belanac jajetea

Van mreže Mr.Boris

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Re: Ishrana
« Odgovor #6 poslato: Jun 04, 2006, 06:47:25 posle podne »
Hahahahahahahahaha YUUUHHHUUUUUU ZIVEO PTICIJI GRIP!!!! hahahahahaha.

E ovotije bilo dobro..
Mr.Boris