Septembar 20, 2024, 01:31:26 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pocetnik , sastavite mi rezim uzimanja  (Pročitano 6301 puta)

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Pocetnik , sastavite mi rezim uzimanja
« Odgovor #15 poslato: Jun 05, 2006, 12:22:17 posle podne »
Citat: Shonedizel
1.Ako zavrsim trening oko 23 i tada uzmem protein sa glutaminom , da li je onda potrebno i da uzmem dozu protein+glutamin i oko 24 , odnosno pre spavanja , ili se ono racuna kao doza pre spavanja (inace pre spavanje nameravam da uzimam kazein+glutamin , jel to ok kombinacija?)?

2.Jutarnju dozu proteina i glutamina (znaci oko 8h) , da li da uzmem pre obroka ili posle obroka , i koliki razmak da bude izmedju jutarnje doze i obroka?
Sine zavresavas trening u 23... Vezbaj ti mnogo ranije... Tad bi uveliko trebao da spavas...

Van mreže Shonedizel

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Re: Pocetnik , sastavite mi rezim uzimanja
« Odgovor #16 poslato: Jun 05, 2006, 01:16:04 posle podne »
Citat: Big_Rasha
Citat: Shonedizel
1.Ako zavrsim trening oko 23 i tada uzmem protein sa glutaminom , da li je onda potrebno i da uzmem dozu protein+glutamin i oko 24 , odnosno pre spavanja , ili se ono racuna kao doza pre spavanja (inace pre spavanje nameravam da uzimam kazein+glutamin , jel to ok kombinacija?)?

2.Jutarnju dozu proteina i glutamina (znaci oko 8h) , da li da uzmem pre obroka ili posle obroka , i koliki razmak da bude izmedju jutarnje doze i obroka?
Sine zavresavas trening u 23... Vezbaj ti mnogo ranije... Tad bi uveliko trebao da spavas...

Sto ne citas sve postove??

Lepo sam objasnio da je to trening kik boksa koji pocinje u 21 i ne moze da se pomeri.

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Pocetnik , sastavite mi rezim uzimanja
« Odgovor #17 poslato: Jun 05, 2006, 01:59:26 posle podne »
E jebi ga...

Van mreže 1_sa_strane_gore_2

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Re: Pocetnik , sastavite mi rezim uzimanja
« Odgovor #18 poslato: Jun 05, 2006, 09:52:16 posle podne »
Zasto sve sto pise na pakovanjima od suplemenata nije tacno??
Ili vi ne govorite kako treba?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Pocetnik , sastavite mi rezim uzimanja
« Odgovor #19 poslato: Jun 05, 2006, 10:10:38 posle podne »
Na pakovanjima cesto pise onako kako njima odgovara,tj. kako bi sto pre potrosio kanticu i sl.
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!