Septembar 22, 2024, 05:23:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Michaelzip
X3MShop banner

Autor Tema: trening grudi sa cika pekijem :D  (Pročitano 15373 puta)

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: trening grudi sa cika pekijem :D
« Odgovor #15 poslato: Novembar 08, 2009, 07:07:25 posle podne »
pa ovaj program bas i nije za tebe priajtelju ako si pcoetnik
probaj ti da prvo savladas osnovne tehnike
a to sa grudima da ti zoastaju..
ma..samo ti polako..ja znam da svima zoostaju ruke i gurdi a noge imaju jake od fudbala,ali samo polako.
s vremenom ce sve doci na svoje mesto

pa jedan chlan mi dao link od owe teme da vidim trening za grudi......a to sa nogama si upsolutno u pravu imam jake noge kao zivotinjaaa.....jel mozes samo da mi kazes koliko je najbolje da radim ponavlja i vezbi za grudi....ja sam do sad radio 4 vezbe po 3,4 serije 12 10 8 pa na keca koliko mogu:):):)xD

 ;D ;D ;) ;) 8) 8)
G-din Pedja se salio, nije mislio ozbiljno to za noge...
« Poslednja izmena: Novembar 08, 2009, 07:09:38 posle podne miodrag11 »

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: trening grudi sa cika pekijem :D
« Odgovor #16 poslato: Novembar 08, 2009, 07:34:58 posle podne »
xD

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: trening grudi sa cika pekijem :D
« Odgovor #17 poslato: Novembar 08, 2009, 07:52:10 posle podne »
xaxa...pedjos legednos....dajte ljudi dajte mi neki program za grudi vezbe,serije,ponavljanja....ikrsivio sam se trazeci??:):)xD

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: trening grudi sa cika pekijem :D
« Odgovor #18 poslato: Novembar 08, 2009, 11:40:10 posle podne »
xaxa...pedjos legednos....dajte ljudi dajte mi neki program za grudi vezbe,serije,ponavljanja....ikrsivio sam se trazeci??:):)xD
A zasto malo sam ne pokusas da sastavis umesto sto ocekujes nesto servirano...pa ni pedja ni niko ovde ne izmislja vezbe niti je smisljao program...nego znaju se principi,znaju se vezbe a ostalo se improvizuje i sklapa da bude raznovrsno pogotovo u giga setovima.. ne vidim zasto slepo pratiti bilo koji program,jer svako je individua i moze totalno drukcije da odgovori na trening...
No time...

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: trening grudi sa cika pekijem :D
« Odgovor #19 poslato: Novembar 09, 2009, 12:30:55 pre podne »
xaxa...pedjos legednos....dajte ljudi dajte mi neki program za grudi vezbe,serije,ponavljanja....ikrsivio sam se trazeci??:):)xD
brate  osnovne vezbe bench ,kosi bench i kontra kosi bench,,imas propadanja na razboju,,imas potiske sa bucicama na kosoj kontra kosoj i ravnoj kluupi,,imas letenje sa bucicama na ravnoj kosoj i kontra kosoj,,od masina leptir,,.na croosu sa kablovima imas razvlacenja ali jos ti to ne treba,..radis 2 osnovne vezbe i 2-3 izolacione ma da ne treba vise od 4 vezbe...stolno korigiraj treninge ...npr radis prsa i radis ravni bench ,kosi ,propadanja na razboju i potisak sa bucicama na kosoj klupi,sledeci trening kosi bench kontra kosi ,razvlacenje na ravnoj klupi i leptir,,treci trenign ravni becni kontra kosi bench,razvlacenje na kosoj kl;upi i potisak na ravnoj klupi i sve tako kombinujes...serije rekao sam 4,,ponavljanja mozes se bazirat na npr 10-12 ili pirmidno 15,12,8,6,ma da ja ne radim ispod 8 ,baziram se od 8-12 a nekad i odradim 15
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: trening grudi sa cika pekijem :D
« Odgovor #20 poslato: Novembar 09, 2009, 12:42:21 pre podne »
uklapao sam ja sam vezbe i sve...ali nece grudi da rastu pa nece...:(

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: trening grudi sa cika pekijem :D
« Odgovor #21 poslato: Novembar 09, 2009, 12:43:22 pre podne »
koliko dugo treniras,???kako si uklapao
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: trening grudi sa cika pekijem :D
« Odgovor #22 poslato: Novembar 09, 2009, 01:13:50 pre podne »
treniram 9 meseci...pa uklapao sam vebe...jedan trenig bench,uski,pa kosi sa bucicama...i razwlacenje na sajlama...
drugi kontra kosi,kosi sa bucicama pek dek,razvlacenje....menjao sam svashta.....ostali delovi extra napreduju.....

radio sam i grudi_ledja...grudi nisu ni mrdnule a ledja su mi odlichno napredovala...


sad sam poceo da radim jednu misicnu paraticiju(ako sam lepo reko) jedan trening...pa cemo da vidimo kako ce da ide>>:):)

jedino sto sam pravio gresku kod grudi je to sto sam recimo 3 ili 4 seriju radio 1 ponavljane pa sam posle ukapirao da to nicemu ne vodi:):)xD

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: trening grudi sa cika pekijem :D
« Odgovor #23 poslato: Novembar 09, 2009, 01:26:53 pre podne »
treniram 9 meseci...pa uklapao sam vebe...jedan trenig bench,uski,pa kosi sa bucicama...i razwlacenje na sajlama...
drugi kontra kosi,kosi sa bucicama pek dek,razvlacenje....menjao sam svashta.....ostali delovi extra napreduju.....

radio sam i grudi_ledja...grudi nisu ni mrdnule a ledja su mi odlichno napredovala...


sad sam poceo da radim jednu misicnu paraticiju(ako sam lepo reko) jedan trening...pa cemo da vidimo kako ce da ide>>:):)

jedino sto sam pravio gresku kod grudi je to sto sam recimo 3 ili 4 seriju radio 1 ponavljane pa sam posle ukapirao da to nicemu ne vodi:):)xD
kako mislis da ti nisu napredovala mozda previse ocekujes
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: trening grudi sa cika pekijem :D
« Odgovor #24 poslato: Novembar 09, 2009, 07:27:48 pre podne »
Citat
a to sa nogama si upsolutno u pravu imam jake noge kao zivotinjaaa.

ma bravo.... 8) 8) 8)

Spartak

  • Gost
Odg: trening grudi sa cika pekijem :D
« Odgovor #25 poslato: Novembar 09, 2009, 07:30:35 pre podne »
a da ti nama das tvoj sadasnji trening grudi, a mi cemo da ga korigujemo >?

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: trening grudi sa cika pekijem :D
« Odgovor #26 poslato: Novembar 09, 2009, 11:48:31 pre podne »
bench 4 serije....12,10,8,1
kosi bench na smithu 3 serije...10,8,6
razvacenje na crossu 3 serije 12,12,10
pek dek 3 serije 10 10 10

[



[/quote]kako mislis da ti nisu napredovala mozda previse ocekujes
[/quote]
pa pazi ona jesu napredovala....ali su odjednom stala i nece vishe da mrdnu:):)xD

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: trening grudi sa cika pekijem :D
« Odgovor #27 poslato: Januar 17, 2010, 12:49:20 posle podne »
imam jedno pitanje,koja je ovo vezba "4. razvlacenje(koso) na kross cable(donji par rucica) x10",i jos jedno pitanje,znaci vezem ovih 5 vezbi jednu za drugom i pauza mi je oko 90sec,ako sam dobro razumeo??? da li se ovako nesto preporucuje svaki trening ovo u gigantskim setovima ili recimo 1 u 3 treninga za grudi!?!
Beat the genetics!

Van mreže THe.

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: trening grudi sa cika pekijem :D
« Odgovor #28 poslato: Januar 17, 2010, 10:22:02 posle podne »
http://kbierek.powweb.com/shapefit-pics/chest-exercises-flat-bench-cable-flyes.gif
-Ovo samo na kosoj klupi...
Citat
znaci vezem ovih 5 vezbi jednu za drugom i pauza mi je oko 90sec,ako sam dobro razumeo??? da li se ovako nesto preporucuje svaki trening ovo u gigantskim setovima ili recimo 1 u 3 treninga za grudi!?!
Jesi...
Moze da se koristi kao shok trening,al mislim da pedja cepa konstantno...

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: trening grudi sa cika pekijem :D
« Odgovor #29 poslato: Januar 18, 2010, 11:39:09 pre podne »
ok hvala...sace u teretani morati da radi premestanje klupa hehe
Beat the genetics!