Septembar 20, 2024, 01:40:29 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: NITRO OKSIDI !  (Pročitano 2227 puta)

Van mreže Laličić

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
  • believe in self !
NITRO OKSIDI !
« poslato: Septembar 18, 2009, 10:55:39 posle podne »
Pozdrav svima prije svega..
E ovaj ne znam odakle da pochnem.. igram fudbal vec duze vrijeme i da ne duzim imao sam neku povredu zbog koje sam odsustvovao dosta,nisam ni treniram i kao shto je bilo i za ochekivat nabacio sam dosta kila vishka.. sve je to trajalo do jednog dana dok nisam odluchio da pochnem ponovo,samo ne sa fudbalom nego sa tegovima,trchanjem i nekim preparatom.. odluchio sam se za bio techov LIPOTROPIC FAT BURNER i uz dosta jak trening,i mnogo zdravu ishranu za 2 i po mjeseca sam skinuo  20ak kila,e sad izgubio sam i na mioshicnoj masi,ponajvishe u ramenima i grudi.. sad sam mislio da pokusham sa ovim biotechovim nitro oksidom OX SHOCK da nabacim malo mishica.. e sad nisam siguran da ce mi to pomoci da napravim mishic ili opet da nabacim masu,ne znam bi li bilo glupo da sad opet nabachim nebitne kilograme.. uzgred,sad sam brzi i fudbal ide bolje..:)
nadam se brzom odgovoru i hvala unaprijed uz pohvale za forum..

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: NITRO OKSIDI !
« Odgovor #1 poslato: Septembar 18, 2009, 10:58:10 posle podne »
da si koristio bcaa i gluta,mozda bi i ostalo nesto od tih misica!pored tog NO.kupi protein i glutamin
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Laličić

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
  • believe in self !
Odg: NITRO OKSIDI !
« Odgovor #2 poslato: Septembar 18, 2009, 11:01:25 posle podne »
a kako da pijem sve to zajedno? valjda ne bi trebalo da usporim zbog tolikog broja preparata?

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: NITRO OKSIDI !
« Odgovor #3 poslato: Septembar 19, 2009, 12:27:53 posle podne »
a kako da pijem sve to zajedno? valjda ne bi trebalo da usporim zbog tolikog broja preparata?

hehe gde da usporis covece, ne nosis dzak od 20 kg bcaa na ledjima dok igras fudbal da usporis. Samo ti to uzmi i pocni da pijes pa ces da vidis za par meseci.

Van mreže Laličić

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
  • believe in self !
Odg: NITRO OKSIDI !
« Odgovor #4 poslato: Septembar 19, 2009, 01:03:05 posle podne »
uzeo sam NO i protein,i preporuchuje se da se uzimaju prije doruchka i prije treninga.. da li da uzmem i jedan i drugi zajedno ili kako?

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: NITRO OKSIDI !
« Odgovor #5 poslato: Septembar 19, 2009, 03:25:34 posle podne »
No uzmi prije treninga. Proteine nakon treninga.

Neces imati problema u sportu zbog ova dva preparata. I ne boj se od njih neces skociti 20 kg sve i da hoces.

Ako zelis da ne nabacujes masno tkivo rijesenje je jednostavno, hrani se cisto i kvalitetno.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Laličić

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
  • believe in self !
Odg: NITRO OKSIDI !
« Odgovor #6 poslato: Septembar 19, 2009, 04:46:25 posle podne »
masno tkivo ne treba nishta..:) necu svaki dan biti u teretani,shto da radim danima kad sam na trening fudbala,ima li efekta tada uzimati no i šproteine..?

Van mreže pera011

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: NITRO OKSIDI !
« Odgovor #7 poslato: Septembar 27, 2009, 10:55:55 posle podne »
proteine svakako mozes da uzmes posle treninga jer su oni hrana... a no, nece ti skoditi, ali mozes i bez toga za fudbal, bolje da to iskoristis u teretani. to je moje misljenje.