Oktobar 07, 2024, 08:29:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.338 poruka u 18.770 tema - 20.979 članova - Poslednji član: Mirtinvest
X3MShop banner

Autor Tema: Physique TV  (Pročitano 7058 puta)

Van mreže Master Blaster

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Physique TV
« poslato: Septembar 16, 2009, 06:40:41 posle podne »
Pre mesec dana sam sasvim slučajno, tražeći neka sportska dešavanja preko satelita, otkrio fantastičan televizijski kanal koji 24h emituje snimke bodybuilding takmičenja ( od lokalnih pa do Mr. Olympia ),ekskluzivni video materijali bildera backstage, dokumentarci o legendama i sadašnjim poznatim bilderima,  treninzi poznatih bildera, nutricionistički saveti, seminari,guest posing, snimci takmičenja u powerliftingu, fitnesu i još mnogo toga non stop.
Za sve one koji imaju satelitsku, extra preporučujem ovaj kanal jer se više ne zaj...vam sa lošim video snimcima koje sam gledao ili skidao sa interneta.
Njihov website je trenutno u fazi upgrading, ali i on će imati Live TV

[http://www.physique-tv.com/home.aspx]

Ono što je aktuelno i najavljuje se kao prenos je IFBB’s PHYSIQUE Weekend 2009, Dubai, United Arab Emirates on the 8th and 9th of October.
IFBB’s PHYSIQUE Weekend 2009 has opened the invitation to all IFBB Pro Card holders to join and compete together with Olympians such as Ronnie Coleman, Jay Cutler, Dexter Jackson, Victor Martinez, and Phil Heath just to name a few from the long list of contenders.
PHYSIQUE Weekend 2009 is an IFBB sanctioned competition that will add-up in qualifying three more contenders to bid for the 2010 IFBB Mr. Olympia competition to be held in Las Vegas, Nevada USA.

Satelitski program se emituje bez ikakve zaštite odnosno nekodirano i nalazi se na :

Satellite: HOTBIRD(130E)
Frequency: 10853
Polarization: HORIZONTAL
Symbol Rate: 27500
FEC: 3/4

Ako još neko zna za slične TV kanale neka ih objavi.

Spartak

  • Gost
Odg: Physique TV
« Odgovor #1 poslato: Septembar 16, 2009, 06:55:20 posle podne »
Svaka cast ! Jel ovo neko probao ?

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.859
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Physique TV
« Odgovor #2 poslato: Septembar 16, 2009, 07:29:41 posle podne »
http://www.physique-tv.com/home.aspx
Hmm,deluje zanimljivo..Hvala na obavestenju..

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: Physique TV
« Odgovor #3 poslato: Septembar 17, 2009, 10:44:02 pre podne »
Ja sam nasao, dobra stvar, hvala Master  ;)
Valjalo bi kad bi odje pisali vijesti vezane sa ovu TV, ukoliko bude nesto zanimljivo da ce prenositi, koliko sam ja vidio ici ce Olympia...

Van mreže Master Blaster

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Physique TV
« Odgovor #4 poslato: Septembar 19, 2009, 05:15:50 posle podne »
Oktagon, i ja sam video onu reklamu ,, Special coverage‚‚ i ,, watch Mr. Olympia 2009 on the Physique TV‚‚ koja se vrti često u toku njihovog programa.  Nije mi jasno, zašto se to ne
spominje ni na jednom poznatijem stranom forumu. U svakom slučaju verujem da će ovogodišnja Olimpija od strane ove TV,  biti dobro propraćena. Drago mi je što si i ti, program ove TV, ocenio kao odličan  ;) , i naravno da, ako saznamo neku novu vest treba je objaviti na našem forumu, jer i neki moji prijatelji nemaju satelitsku već je mnogo više rasprostranjena kablovska TV.

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Physique TV
« Odgovor #5 poslato: Septembar 20, 2009, 02:06:04 pre podne »
Sad kad bih jos imao satelit.

@Master Blaster

Kolko kosta satelitska antena i kakva je slika, posto ja imam kablovsku kao i vecina.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Master Blaster

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Physique TV
« Odgovor #6 poslato: Septembar 20, 2009, 11:41:58 pre podne »
[Kolko kosta satelitska antena i kakva je slika, posto ja imam kablovsku kao i vecina.]

Satelitski set imam već više godina, jer distributeri kablovske TV već bezobrazno dugo izostavljaju proširenje svoje mreže u kraj gde živim. Kada sam je kupio, koštala je nešto više od 200€
 (digitalni risiver, antena - ,, tanjir ", kablovi, instalacija) , slika je naravno perfektna, više od 1000 kanala ali za one koji ne znaju bar neki od popularnijih stranih jezika ( Engleski, Nemački, Francuski, Italijanski) možda nije zanimljivo jer naravno nema prevoda, ali može da pomogne ako se uči neki od ovih jezika.

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Physique TV
« Odgovor #7 poslato: Septembar 21, 2009, 05:56:34 posle podne »
Hvala.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.859
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Physique TV
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 04, 2009, 10:00:57 posle podne »

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Physique TV
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 04, 2009, 10:12:00 posle podne »
Service could not be found...

Radi jedino preko linka koji je Polomac dao. :)

EDIT:

Radi sada i na satelitskoj. :)

Van mreže CABAHA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Physique TV
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 05, 2009, 12:00:11 pre podne »
Pa da se gleda... 8)  ;)   ;)

http://www.freeetv.com/modules.php?name=Video_Stream&page=watch&id=2731

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.859
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Physique TV
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 13, 2009, 07:20:39 posle podne »
Definitivno odlicna TV ..pored dosta reklama ima po nesto za svakoga..
raznih treninga,saveta,seminara...  8)   8)

Spartak

  • Gost
Odg: Physique TV
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 13, 2009, 09:13:23 posle podne »

Van mreže Master Blaster

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Physique TV
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 14, 2009, 04:49:13 posle podne »
Drago mi je, da je svako na svoj način u mogućnosti da prati ovu TV i da vam je njihov program zanimljiv, a nadam se i koristan  ;). Primetili ste da im je program otprilike pripremljen za jednu nedelju što je slučaj i sa drugim TV ali se i u okviru te nedelje ponavljaju najzanimljiviji materijali sa takmičenja, seminara itd. Nemam zamerki čak ni za reklame, kojih i nema mnogo u odnosu na 24h trajanja programa iz oblasti koju svi ovde volimo. Trenutno jedina zamerka koju im upućujem je ta, što nisu kao neke informativne TV aktuelni sa skorašnijm dešavanjima. Razlog tome su verovatno autorska prava na svežije video materijale i cene njihovog prikazivanja ali i cena direktnih prenosa takmičenja i ostalih dešavanja. Zato su im najsvežiji materijali stari otprilike god. dana. Nema veze meni su i dalje veoma korisne i one informacije koje sam čitao u  Flex-u i drugim sportskim časopisima koje sam sakupljao sa početka `90- ih, a koje sada mogu samo da pročitam ukoliko ih Polomac ili neko drugi postavi na forum, jer ih nažalost nisam sačuvao.
Zahvaljujem se svima koji postavljaju i te starije tekstove na naš forum, jer po meni osnova bodibildinga će uvek biti ista.

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.859
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Physique TV
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 14, 2009, 05:10:35 posle podne »
Drago mi je, da je svako na svoj način u mogućnosti da prati ovu TV i da vam je njihov program zanimljiv, a nadam se i koristan  ;). Primetili ste da im je program otprilike pripremljen za jednu nedelju što je slučaj i sa drugim TV ali se i u okviru te nedelje ponavljaju najzanimljiviji materijali sa takmičenja, seminara itd. Nemam zamerki čak ni za reklame, kojih i nema mnogo u odnosu na 24h trajanja programa iz oblasti koju svi ovde volimo. Trenutno jedina zamerka koju im upućujem je ta, što nisu kao neke informativne TV aktuelni sa skorašnijm dešavanjima. Razlog tome su verovatno autorska prava na svežije video materijale i cene njihovog prikazivanja ali i cena direktnih prenosa takmičenja i ostalih dešavanja. Zato su im najsvežiji materijali stari otprilike god. dana. Nema veze meni su i dalje veoma korisne i one informacije koje sam čitao u  Flex-u i drugim sportskim časopisima koje sam sakupljao sa početka `90- ih, a koje sada mogu samo da pročitam ukoliko ih Polomac ili neko drugi postavi na forum, jer ih nažalost nisam sačuvao.
Zahvaljujem se svima koji postavljaju i te starije tekstove na naš forum, jer po meni osnova bodibildinga će uvek biti ista.
Upravo tako...
Nego jos jednom ova TV je sjajna,a pored korisnih tema,saveta,odlicna je za motivaciju.