Septembar 19, 2024, 07:00:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Sta od suplemenata da uzmem?????  (Pročitano 36149 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #105 poslato: Septembar 08, 2009, 08:23:49 pre podne »
I slazem se sa Naturalcem! Niko ne kaze da su gaineri uvijek idealno rijesenje i da njime treba zamijeniti whey protein. Ali ovde svi pisu neke postove, kao da svako hoce da bude pro bb, a pola clanova su amateri i djeca koja hoce cisto da nabace koji kg. Nije gainer jeftinija solucija, ali kada gledas na duze staze... Ali ako ja sada imam samo 130 KM, naravno da ne mogu kupiti protein, amino, glutamin, uh, vitamine, minerale, pa da sam pravim 10 kg gainera. Ja takodje imam pozitivna iskustva sa gainerom... Nemam namjeru da se spremam za takmicenja, htio sam par kg i plus nisam se uopste umastio. Ako treba mogu postaviti i sliku... I svi navalili ishrana pa ishrana. Ja bih bio najsrecniji kada bih mogao da pojedem 1 kg bijelog svaki dan. Al' qrac!

momcino
hajde ne lupaj budalstine zivota ti
pobrisao sva sranja oko gjenera a ovaj tvoj sam ostavio za primer,tako da nema smisla da ti ubuduce brisem ako nemas sta pametno da kazes a pogtovo kada su usrnai gjeneri u pitanju
ja prosto ne mogu da verujem u ove stvari koje citam ovde
pa jbt

Van mreže Mortar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #106 poslato: Septembar 08, 2009, 09:46:30 pre podne »
Igor2806, samo gledaj da skupis kesha da imas za whey sto duze, jer od kante-dve nista neces postici... treba mnogo duze da se uzima, a posto si skolarac i ne zaradjujes vidi malo po teretani da li neko nabavlja supse sa popustom pa da ti ucini uslugu da i tebi nabavi...i bolje uzimaj neki osrednji whey npr. 6 meseci nego neki extra sa paprenom cenom 3 meseca. Verovatno si ovo znao, ali cisto da napomenem.  ;)

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #107 poslato: Septembar 08, 2009, 11:05:27 pre podne »
DOkle ce te ljudi ....
PRica je prezvakana 10000 puta
djubre je djubre
For me , life is continously being hungry.

Spartak

  • Gost
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #108 poslato: Septembar 08, 2009, 11:10:21 pre podne »
sva suplementacija bi trebala da se koristi PRE-DURING-POST training ili po naski u periodu odmah prije ,tokom i odmah posle treninga. Izuzev caseina koji se pijucka prije spavanja. Svi ostali preparati, protein blendovi,MRP,RTD,Gaineri su ZA NE DAJ BOZE da zamjene u tom trenutku klopu ako ona nije dostupna. Niko ne kaze da se nece dobiti misic od toga, daleko bilo svakako je bolje nego da ti pocetnici pojedu burek i jogurt.  Hrana je hrana, em daje sitost, em je potpuno druga prica kad covjek prije treninga pojede 300gr bijelog mesa i krompira, ili kad popije shake....odradjivao sam daleko bolji trening u prvom slucaju

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #109 poslato: Septembar 08, 2009, 11:17:06 pre podne »
ovo je totalno otislo u off topic,na 5 stranice raspravlja se o gaineru a n 3 o mojoj ishrani,,neko je mogo napisati nevalja gainer zbog toga i toga uzme whey koji je bolji zbog toga i tog i to je to,...jedi to i to u toku dan i to je to,..napisao svoju staru ishranu rekli da nevalja napisao novu niko da komentarise da znam jesam li ista napravio,,tako da ja iz ovih 8 stranica ne mogu nista zakljuciti osim da sam imao losu ishranu i da je popravim
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Mortar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #110 poslato: Septembar 08, 2009, 11:53:26 pre podne »
izgleda da nisam sam:)
ovako
obrok1.120g ovasa,8 belanaca
obrok2.100g pirinca,150g mesa,30g lesnika
oborok3.100g pirinca,150g mesa,30g lesnika
obrok4.sejk posle treninga +whey+kreatin+malto+dex
obrok5.tunejvina,300g krompira
obrok6.posni sir 300g
ovako bi trebalo da ti izgleda jelovnik,ali posto ides u skolu ti lepo kupi gajner i nosi u skolu,ja sad ne znam kad ides u skolu ali npr ako si u 12h i tasda ti je obrok 3.ti popij 100g gajnera itd,ako mozes da ispostujes jelovnik onda ti ne treba gajner.eto nek ti ovo bude smernica za dalje.ako nesto nije jasno pitaj
Evo ti Igore2806, Naturalac ti je sastavio dobar plan ishrane. Znaci prva dva obroka sigurno stizes kuci da pojedes, ako mozes i treci extra, ako ne onda neka dobra zamena u skoli, a taj treci obrok pojedes cim dodjes iz skole.
Pwm odmah posle treninga ( oko dve merice wheya+5gr kreatina+deks+maltodekstrin).
Kad dodjes kuci obrok br.5 i pred spavanje sesti.
U svakom slucaju nesto moras pojesti i u skoli jer dosta vremena si tamo, a ovde vec imas i predloge za to.
Naravnno, ako budes uzimao i kreatin, zveknes ga jos 5gr 20-30min pre treninga.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #111 poslato: Septembar 08, 2009, 11:54:55 pre podne »
dakle ovako
ko ovde jos jednom spomene gajner ne da cu da kljucam temu nego cu da je bvrisem
ti aco i ti naturlac kada iza sebe budete imali refernece da nesto akzete a da to nije NEMAMO KESHA ZA NESTO BOLJE onda cu veoma rado da vas saslusam i da vam onda temeljno NACRTAM jer ocigledno je da posle 4 godine postjanja ovog foruma NEKIMA TREBA DA SE CRTA
ati igore

uivazi savete momka koji ti ej rekao da treba da GLEDAS KAKO SE HRANIS
kada sredi sihranu a imas milion tema ovde o tome onda iznesi sta bi ti mogao da financisjki izrzis pa ce mo skupa korigovati
NEMOJ DA UZIMAS GAINER JER BACAS NOVAC I OD TOGA NECES IMATI AMA BS NISTA jer se misic hrani sa BELANCEVINOM a ne sa UH a to koliko ti treba secera kojeg je 70% u NEKOM SMECU OD GEJNERA mozes sam da kupis u prodavnici zdrave hrane jer tebi treba 20-30 gr MALTODEXTINA ILI DEXTROZE i to je sasvim dovljno da ti prenese GRADIVNE MATREIJE DO MISICA posle treninga a secer ti ne treba da ti prenosi secer do misica osim ako ne zlis da budes obicna svinja koja ce da dobije tih 5 kg o kojima groe neko sere a ne shvata KAKVIH I KOJIH JE TO 5 kg...
znaci momcino...
cini mi se da ti je mortar rekao
shvati da je PROTEIN DODATAK ISHRANI i ako nemas IHSRANU sve i da ti neko pokloni 10 kutija nekog koncetrata whey proteina NECES URADITI NISTA
ako ti neko pokoni 2 KUTIJE GEJNERA I BUDES SE HRANIO TAKO KAKO SE TI HRANIS ti ces da dobijes 3-4 kg ALI SE SAM ZAPITAJ CEGA I DALI TI TO TRBEA U ZIVOTU JER CES SLEDECE GODINE U OVO VREME DA NAS TRAZIS savet kako da skines to sto si dobio od posranog gainera
nemoj da padas na glupist da JE GEJNER SUPER OBROK U SKOLI JER NIJE a ja ti ne mogu objansjvati sta bi trebalo da uzimas kao zamenu jer nemas ni elemntaronog znanja o BELANCEVNIMA I UH te si podllozan svaicjim komentarima,a pogtovo kada su u pitanju gejneri

naturalac-taj sastav od tog smeca kojeg si ti stavio sledeci put pre nego sto bilo sta kupis a da SE TEBI CINI DOBRO ,onda pitaj nekog ko ZNA jer je taj sastav I VISE NEGO SMESAN!!!!!!!!!!!
jer probaj da ides onda ti logikom da ja koji uzimam inuslin iz kog razloga je ne uzimam gjener posle treninga nego bacam novce na amino whey ili whey ilio bilo koji drugi whey kojih sam rpobao 50 vrsta i brednova i ne samo ja,od kuda ti samo pravo da smatras nas sve budalma koji kupujemo whey proteine vec bi po tvojoj logici trebalo da uzimamo GEJNERE
nemoj samo da mi kazes da je to zato jer se mi bavimo profi a ti amatreski ai nisi mi odgovrio na pitanje jel si se ti zajebavao kaa si me pitao zasto ja uzimam secere okolo treninga kada misic raste samo od belancevina
kao sto sam rekao
MISLIM DA SE SVAKA PRICA OVDE POSLE TVOJE RECENICE ZAVRSAVA!!!!!!!
« Poslednja izmena: Septembar 08, 2009, 11:58:11 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #112 poslato: Septembar 08, 2009, 12:23:48 posle podne »
Citat
ALI ME NECES UBEDITI DA JE SASTAV SRANJE TOLIKO BAR ZNAM

pojma nemas o tome se i radi jer si to dokazaio sa pitanjem upucenim meni i kao sto rekoh=NEMAS ZNANJE ELEMNATARNO
jos jedan post na temu posranog gjenera i kraj ce price biti i za temu a moguce jos i dalje!!!!

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #113 poslato: Septembar 08, 2009, 09:26:21 posle podne »
pedja HVALA TI, objasnio si stvari sto se tice gejnera ovakova ce biti sada moja ishrana ,eto napisi da li imam dobru podlogu za protein ili trebam jos nesto korigovat

e a da vidimo sada ishranu,,..
9 sati dorucak ovsene sa jogurtom da ne navodim mere posto stvarno nezam
pola 12 tunjevina sa jogurtom i mozda nekoliko jaja (uglavnom da bude sto kvalitetniji i obilniji obrok)
16 sati skola usrana ..tunjevina u  integralnoj kifli,,ili belo meso sa rostilja,,bademi nesto tako..
15 do osam obrok koji se sremi za veceru pirinac ,rize,krompir sa mesom jaja,ili sl..
22 sata tunjevina sa jogurtom i belanca
i pred spavanje ella sir...

i uzecu kvalitetni whey protein i njega cu piti posle treninga ,,da vidim sad sugestije komentare ,kritike
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #114 poslato: Septembar 08, 2009, 09:30:30 posle podne »
ništa to ne valja

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #115 poslato: Septembar 08, 2009, 10:24:39 posle podne »
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #116 poslato: Septembar 08, 2009, 10:44:04 posle podne »
ne može prva rečenica u jelovniku da ti glasi "ne navodim mere posto stvarno nezam".
ko treba da zna? kako ćeš ti da znaš koliko ćeš sebi da spremiš hrane?

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #117 poslato: Septembar 08, 2009, 10:51:41 posle podne »
ne može prva rečenica u jelovniku da ti glasi "ne navodim mere posto stvarno nezam".
ko treba da zna? kako ćeš ti da znaš koliko ćeš sebi da spremiš hrane?
pitao sam dali valja to sto cu jesti,,a ne dali je kolicinski dovoljno.??jos cu da ubacim vise hrane koja ima dosta uh
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #118 poslato: Septembar 08, 2009, 11:03:59 posle podne »
ja sam ti napisao sta i kako,ti se potrudi da tako jedes,a ti sad stavljas totalno drugi jelovnik od tog sto sam ti napisao,ovo sto moze da ispostujes kuci ispostuj,za skolu uzmi kiflu integralnu stavi belo meso,ili ella sir i jedi!
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #119 poslato: Septembar 08, 2009, 11:10:30 posle podne »
ja sam ti napisao sta i kako,ti se potrudi da tako jedes,a ti sad stavljas totalno drugi jelovnik od tog sto sam ti napisao,ovo sto moze da ispostujes kuci ispostuj,za skolu uzmi kiflu integralnu stavi belo meso,ili ella sir i jedi!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates