Oktobar 01, 2024, 03:29:46 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.295 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Dextroza u toku treninga  (Pročitano 52100 puta)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Dextroza u toku treninga
« Odgovor #105 poslato: Avgust 30, 2009, 05:10:28 posle podne »
Citat
Da nije ovog i još jednog foruma (LAZIĆEV) ni ja nebi makao dalje od toga Namigivanje
Isto kao i ja... ;D ;D

Bebac koliko se dobro sjecam Pedja je govorio da je uvijek bolji izbor energije kompleksni UH, znachi riza, krompir, bla bla bla...iz razloga jer ti oni daju energiju za narednih nekoliko casova, a ne drknu insulin na kratko i nakon toga mozesh leci spavati jer necesh biti ni za koji,a kamoli odraditi trening.

Mene secer sje*e samo tako, kad padne ni za koji nisam...



Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Dextroza u toku treninga
« Odgovor #106 poslato: Avgust 30, 2009, 05:15:28 posle podne »
bebac ima lajavaca pun k.. ja sam znao pedjin odgovor pre nego ga je i napisao.
ali meni i dalje ima logike ono sto sam napisao u postu, ne zbog energije vec zbog insulina(moguce da je to sve davno zastarelo) alo probacu sa nekim modifikacijama i to, jerbo kao sto je general rekao sve treba probati na sebi. Moguce da sam uzimao previse dexa pa mi bilo lose, ali tada nisam ni koristio amino, a i kad sam opet koristio dex bio je zbog sintetickog slina.
Nije stvar koju moras istrazivati godinama, posle 10 treninga moci cu da uporedim neke stvari i vidim pase li to meni ili ne.
znam iz kog razloga ne treba, ali imam i onih za(neporoverenih) i kad ih proverim znacu ;)
btw nole jedene bananu haha
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže dzoniE

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 151
Odg: Dextroza u toku treninga
« Odgovor #107 poslato: Avgust 30, 2009, 05:16:06 posle podne »
BEBAC ... Jasno je sada sve...Kao prvo - bilo je pitanje da li je dobro piti dex u toku treninga na osnovu onoga sto je Milos Sarcev izjavio, a Pedja to potvrdio, dalje nastavlja se tema o tome da li moze dex kao u pwm jer deluje logicno da ako se uzima kao brzi transport proteina u pwm-u zasto se ne bi mogao koristiti i na treningu sa amonikiselinama...dalje se nastavlja diskusija oko toga i ulazi Pedja koji je lepo objasno da AMINOKISELINE NA TRENINGU BRZO ULAZE U MISIC I DA NIJE POTREBAN DEX, A DA JE U PWM POTREBAN JER SE TADA PIJE WHEY PROTEIN A NE AMINOKISELINE I DA DEX U PWM SLUZI KAO BRZI TRANSPORT PROTEINA. Lepo je napisano, a ti ako si glup i ne mozes da ukapiras ovo i sve vreme ovde nekog prozivas idi na drugi forum i drugima sisaj M..., a ne ovde gde se lepo diskutuje o svemu i svacemu i gde jedni druge postuju i ne vredjaju. A da li mislis da bi neko trebao da se plasi Pedje ovde...to je onda velika paranoja...jer Pedju ovde svi postuju jer je najstrucniji od svih i uglavnom svi od njega kupe znanje, a sto je njegova dobra volja da ga deli.

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Dextroza u toku treninga
« Odgovor #108 poslato: Avgust 30, 2009, 05:18:04 posle podne »
a sad bih vas sve banovao zbog ponasanja..covece ovo vise lici na cigansku pijacu..pocev od prvog ko je odvalio sa postom.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Dextroza u toku treninga
« Odgovor #109 poslato: Avgust 30, 2009, 05:19:08 posle podne »
ajde kad ste SVI toli bas pametni i sve je potpuno jasno i objasnjeno, iz kog se razloga onda insulin uzima PRE treninga ??
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Dextroza u toku treninga
« Odgovor #110 poslato: Avgust 30, 2009, 05:23:35 posle podne »
Citat
Da nije ovog i još jednog foruma (LAZIĆEV) ni ja nebi makao dalje od toga Namigivanje
Isto kao i ja... ;D ;D

Bebac koliko se dobro sjecam Pedja je govorio da je uvijek bolji izbor energije kompleksni UH, znachi riza, krompir, bla bla bla...iz razloga jer ti oni daju energiju za narednih nekoliko casova, a ne drknu insulin na kratko i nakon toga mozesh leci spavati jer necesh biti ni za koji,a kamoli odraditi trening.

Mene secer sje*e samo tako, kad padne ni za koji nisam...




Ma brate ZNAM da je bolji izbor komplexni, ne čitaš detaljno.
Kad se probudi neko i odmah počne da se trenira kad da se pojede krompir i da deluje maltene odmah?
Trebaju brzi.

Kao što body kaže zašto se insulin onda uzima pre treninga, a mnogi ga uzmu pre treninga i pijuckaju dex, mato...
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže dzoniE

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 151
Odg: Dextroza u toku treninga
« Odgovor #111 poslato: Avgust 30, 2009, 05:25:09 posle podne »
I nema tu ko da odvali sa postom, svi pitaju nesto i svako ima pravo da pita nesto ma sta god to bilo, a da je odvala od posta ne bi se ni tiliko diskutovalo o tome jer je upravo pitanje iz clanka gde je Milos sarcev to predlozio, a koga ne interesuje post verovatno ne bi ni ulazio da diskutuje

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Dextroza u toku treninga
« Odgovor #112 poslato: Avgust 30, 2009, 05:27:13 posle podne »
uzme sa da te vrh spuca kad vec pocnes vezbati..znam svoje, pa i pedjino misljenje na ovu temu..ali mene zanima da ovo objasne oni kojima je sve kristalno jasno jer imam neke nedoumice.
odvala u smuslu pljuvanja, pocev od bebca. Treba to jos neko da cita, postoje neka pravila na ovom forumu !
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Dextroza u toku treninga
« Odgovor #113 poslato: Avgust 30, 2009, 05:30:30 posle podne »
dzoniE
Pa baš za tebe nisam mislio jer ga ja i ti ČITAVO vreme zapitkujemo i širimo temu i razrađujemo i diskutujemo o njoj....

BAŠ ZA TEBE NISAM NI MISLIO :D

Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Dextroza u toku treninga
« Odgovor #114 poslato: Avgust 30, 2009, 05:33:01 posle podne »
niti znam ko je bebac, niti genius, niti ostali clanovi na forumu(naravno osim Pedja o kojem sam i prije dolaska na ovaj forum imao priliku svasta da procitam, jer je covjek uspiod a se istakne u onome sto radi). Nisam dugo na ovom forumu, pa niti ima simpatizera niti onih anti, ...niti zelim da upadam u kakvu raspravu ovog kalibra,..ali jedno zelim da napisem : Svaka cast bebac za prva dva posta sa prethodne stranice !
« Poslednja izmena: Avgust 30, 2009, 05:43:24 posle podne Vendetha »
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže dzoniE

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 151
Odg: Dextroza u toku treninga
« Odgovor #115 poslato: Avgust 30, 2009, 05:41:20 posle podne »
Stvarno je glupo da se bilo ko pljuje ovde po forumu i svako treba da postuje druge i ovaj forum, a posebno one koji imaju dosta znanja i zele da ga prenose!!!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Dextroza u toku treninga
« Odgovor #116 poslato: Avgust 30, 2009, 05:43:32 posle podne »
niti znam ko je bebac, niti genius, niti ostali clanovi na forumu(naravno osim Pedja o kojem sam i prije dolaska na ovaj forum imao priliku svasta da procitam, jer je covjek uspiod a se istakne u onome sto radi). Nisam dugo na ovom forumu, pa niti ima simpatizera niti onih anti, ...niti zelim da upadam u kakvu raspravu ovog kalibra,..ali jedno zelim da napisem : Svaka cast bebac za prva dva posta sa ove stranice !

Misliš za ovu 8mu?
HVALA

Naravno da nisam aludirao ni na dzonija, ni bodya, naturalca, vendethu, nenadans... jer su UČESTVOVALI zrelo na ovoj temi sa nekim svojim stavom i argumentima. A oni koji samo kažu: "kako ti nije jasno, a ne brane "zašto to nije tako" već se kriju iza autoriteta a nemaju veze sa mozgom da objasne zašto brane takav stav...na njih sam mislio :)

Dosta mi je u životu maminih i tatinih sinova koji su večito u nekoj senci i nemaju svoje JA.
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Dextroza u toku treninga
« Odgovor #117 poslato: Avgust 30, 2009, 05:52:12 posle podne »
greska moja..mislio sam na prethodnu :/
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Dextroza u toku treninga
« Odgovor #118 poslato: Avgust 30, 2009, 05:54:31 posle podne »
bebac provokatoru stari, da te nema trebalo bi te izmisliti hahaha
al samo da ne preraste ovo u prepocuvanjae, jer evo 10 postova ja i dalje ne dobijam odgovor samo prepocavanje ko ce kome i sta.. ;)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Dextroza u toku treninga
« Odgovor #119 poslato: Avgust 30, 2009, 06:05:20 posle podne »

Kad se probudi neko i odmah počne da se trenira kad da se pojede krompir i da deluje maltene odmah?
Trebaju brzi.

Kao što body kaže zašto se insulin onda uzima pre treninga, a mnogi ga uzmu pre treninga i pijuckaju dex, mato...

Kod mene je ovaj slucaj...otprilike sat-sat i 15min nakon budjenja ja sam vec u teretani. I prosto sumnjam da u tom kratkom periodu mogu iz hrane koju pojedem izvuci nesto(bar sto se tice UH)...ali me zanima na koji nacin onda da osiguram energiju za trening ako ne nekim brzim UH ? ? ? ?
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto