Septembar 18, 2024, 03:23:33 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Promena proteina  (Pročitano 4329 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Promena proteina
« Odgovor #15 poslato: Septembar 19, 2009, 04:48:58 posle podne »
Nisam nezadovoljan i nisam rekao da sam izgubio misicnu masu...da sam izgubio , znao bih da nesto ne valja...samo sam odjednom poceo da gubim masti preterano pa mi je bilo cudno...hteo sam da odrzavam kilazu manje vise i da nabacujem misicnu na tu postojecu... sad je uglavnom cist misic, skoro sam se skroz izdefinisao.


Gubis masti "pretjerano"..... HMMM...

Nijesi ti rekao da si izgubio misicnu masu, ja sam to rekao i ako gubis naglo kilograme velika je vjerovatnoca da ti se to upravo dogadja.

Ne znam kako mislis da dobijas misicnu masu a da ne ides gore sa kilogramima, vise misica, vise kilograma. Smanjivanje masti i dodbijanje misica je fantazija vecine na forumima, a za prosjecnog citaoca je realna kao i neki lijepi san.

(cilj mi nije da imam 4 % masti i 80 kg, to sam mogao odraditi odavno zato se i 'zalim ' sto sam previse brzo izgubio masti i kilazu ;). Hteo sam samo malo da smanjim procenat masti jer mi je i pre toga bio ok i samo misicnu da nabacujem na to.

Dobro je sto ti nije cilj BF 4%, posto to u zivotu i neces uspjeti da napravis. Velika vecina BB takmicara nema taj bf na bini, e sad sto neki rekreativac misli da je to lako ostvarivo...

elem..ovo sve sam radio jer nisam hteo da nabacujem 30 kg pa da idem na rezanje..nego da nabacujem od pocetka pravilnom isranom..treninzima , suplementima cistu misicnu ...znam koliko je to tesko ali eto..;) ...

Nikada nikom nijesam preporucio da u bilo kojoj fazi dobije 30 kilograma. Kvalitetena masa ne znaci gomilanje masti koje kada dodje vrijeme za skidanje ponese i ono malo misca koji su se izgradili. Ali da treba ici gore kvalitetno sa kilogramima treba, pri tom gledas ogledalo a ne vagu.

Jedem kao zivotinja i sto se tice ishrane zaista hrane vise nemogu uneti 6 pravilno rasporedjenih i kvalitetnih obroka.

Unesi 6 cvrstih obroka i problem je rijesen. Neka zamjena obroka bi i mogla da prodje, ali whey kao zamjena ti nije rijesenje. Generalno 6 obroka dnevno je odlicno, vecini ne treba vise od toga.

Kazes da citas forum, hm... citaj malo bolje.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Promena proteina
« Odgovor #16 poslato: Septembar 19, 2009, 06:38:39 posle podne »
ima i vladarov clanak koliko je moguce dobiti misica teoretski za nedelju dana, tako da se niko ne frljao sa 30kg..msm kad radis na masi neminovno je da zbog kaloriskog suficita(koji je moranje zbog misicnog rasta) dodje i do talozenje masti, trik je sto manje masti nabaciti pri tome, jer kad budes skidao u nekom procentu mora i misic da ode, tako da probas posle sto manje da skidas.
onaj deo gde gubis salo a dobijas misice jeste izvodljiv, jako tezak(treba ogromno znanje svog organizma) i brdo love za mocni arsenal hormona koje moras znati kako na sebi da primenis.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Promena proteina
« Odgovor #17 poslato: Septembar 19, 2009, 08:09:54 posle podne »
Ok momci hvala puno....

ja sam malo preterao pa me mozda niste razumeli...nije to 'naglo' gubljenje masti bilo za 10-15 dana...izgubio sam 4 kg preko leta, misicna masa mi je ostala sigurno jer odavno nisam bolje izgledao i u boljoj formi bio, sa vise snage a i svi mi kazu da odlicno izgledam stim sto je moj subjektivni osecaj oko obima , da je to ono sto me je nerviralo.

e sad samo jedno pitanje...da li onda da nastavik ovako i da cu posle odredjenog vremena i kad izgubim jos masti poceti da dobijam misicnu  i obim  ili bi trebao da jos pojacam proteinski unos   da bi doslo do toga