Septembar 15, 2024, 12:12:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.280 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: imali li prodavnica suplemenata u podgorici  (Pročitano 9991 puta)

Van mreže alexandar78

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
imali li prodavnica suplemenata u podgorici
« poslato: Avgust 22, 2009, 04:09:28 posle podne »
ima li prodavnica suplemenata negde u podgorici...
svaka pomoc dobrodosla

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: imali li prodavnica suplemenata u podgorici
« Odgovor #1 poslato: Avgust 22, 2009, 07:42:13 posle podne »
imas   pansoprtovu samo ne znam gde je tacno raspitaj se ja mislim da je u sportski centar moraca...
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: imali li prodavnica suplemenata u podgorici
« Odgovor #2 poslato: Avgust 22, 2009, 08:40:40 posle podne »
Probaj www.pansport.me - mene odmah redirektuje na pansport.rs, ali verovatno CGovce nece ;)

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: imali li prodavnica suplemenata u podgorici
« Odgovor #3 poslato: Avgust 22, 2009, 09:25:12 posle podne »
Jeste Pansport je u SC Moraca

Van mreže *Robert*

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
    • Pansport
Odg: imali li prodavnica suplemenata u podgorici
« Odgovor #4 poslato: Avgust 23, 2009, 02:26:00 posle podne »
Tako je.  Radnja se nalazi u SC Morača. Imaš i telefon: 020-247-111 ;)

Van mreže SAJ

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 163
Odg: imali li prodavnica suplemenata u podgorici
« Odgovor #5 poslato: Avgust 23, 2009, 03:13:08 posle podne »
Cijene u pansport-ovoj prodavnici  u  SC Moracha su nevjerovatno visoke, tako da ti je bolje preko oglasa da kupish.
Ako ti treba broj poslacu ti na pm.

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: imali li prodavnica suplemenata u podgorici
« Odgovor #6 poslato: Avgust 23, 2009, 04:22:04 posle podne »
Istina i to, dosta su vise cijene nego u Srbiji

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: imali li prodavnica suplemenata u podgorici
« Odgovor #7 poslato: Avgust 23, 2009, 06:39:31 posle podne »
A i kod nas nisu lepe :(

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: imali li prodavnica suplemenata u podgorici
« Odgovor #8 poslato: Avgust 23, 2009, 07:23:46 posle podne »
Imas "Ultimate nutrition" prodavnicu preparata u Baru. Cene su iste ili manje nego u Srbiji.
Radnja ti je u centru grada preko puta robne kuce u trznum centru na spratu. Ne moze da se promasi
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: imali li prodavnica suplemenata u podgorici
« Odgovor #9 poslato: Avgust 23, 2009, 07:56:17 posle podne »
Jeste, pohvala za tu radnju, cim skoknem do Bara, moram potrgovat nesto  :D

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: imali li prodavnica suplemenata u podgorici
« Odgovor #10 poslato: Avgust 23, 2009, 08:49:58 posle podne »
UN u Baru ima odlicnu linijiu, korektne cijene, cak gospodja koja vodi posao za Ultimate je koliko toliko cesto u PGD, gdje dostavlja saplemente. Koga zanima dacu mu njihov broj na PM. U ovom trenutku ne radim sa njihovom linijom, ali dugo sam je promovisao i imam odlican uvid u njhovu ponudu koja je atraktivna i bodybuilderima, fitness entuzijastima ali i sportistima koji su uglavnom i bili moja ciljna grupa. Znaci za njih se pohvale.

Tacno je da i postoji Pansportova prodavnica u PGD, takodje postoji prodavnica branda Maximaze ispod stadiona Buducnost.

Licno nijesam nikada trgovao bilo sta od ovo dvoje zadnje spomenutih, iako savrseno dobro znam sta i kako prodaju. 

Sportix sada ulazi na jedan pravi nacin na CG trziste, imam saradnju sa njima, ukoliko neko od vas momaka iz CG ima interesovanje za brandove poput BSN, NX Labsa, Universala, BTN-a.... i zeli da se ukljuci u posao, neka nabace PM.

Ko je Sportix vjerovatno znate ali evo i linka cime se sve oni bave.... www.sportix.ba 

A evo sta mogu da uradim za vas koji imate probleme sa nabavkom suplementa u CG...

Za ljude koji su aktivni na nasem forumu, a iz Crne Gore su, obezbjedicu korektne popuste na kvalitetne prozivode sa vec realnom cijenom. Glasnite se, bice mi kao i uvijek drago, da u skladu sa obavezama, se i vidim sa mladim ljudima koji su zainteresovani za ovaj sport i zele da od njega zive, ili pak samo zive BB lifestyle.

Pozdrav,
Vladan
069 722 227
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.333
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: imali li prodavnica suplemenata u podgorici
« Odgovor #11 poslato: Avgust 24, 2009, 10:11:49 pre podne »
vidim ja
morati ce cika peki do cg
vlada haos hahhahahahhahahahhahhahahha

Spartak

  • Gost
Odg: imali li prodavnica suplemenata u podgorici
« Odgovor #12 poslato: Avgust 24, 2009, 10:45:57 pre podne »
UN u Baru ima odlicnu linijiu, korektne cijene, cak gospodja koja vodi posao za Ultimate je koliko toliko cesto u PGD, gdje dostavlja saplemente. Koga zanima dacu mu njihov broj na PM. U ovom trenutku ne radim sa njihovom linijom, ali dugo sam je promovisao i imam odlican uvid u njhovu ponudu koja je atraktivna i bodybuilderima, fitness entuzijastima ali i sportistima koji su uglavnom i bili moja ciljna grupa. Znaci za njih se pohvale.

Tacno je da i postoji Pansportova prodavnica u PGD, takodje postoji prodavnica branda Maximaze ispod stadiona Buducnost.

Licno nijesam nikada trgovao bilo sta od ovo dvoje zadnje spomenutih, iako savrseno dobro znam sta i kako prodaju. 

Sportix sada ulazi na jedan pravi nacin na CG trziste, imam saradnju sa njima, ukoliko neko od vas momaka iz CG ima interesovanje za brandove poput BSN, NX Labsa, Universala, BTN-a.... i zeli da se ukljuci u posao, neka nabace PM.

Ko je Sportix vjerovatno znate ali evo i linka cime se sve oni bave.... www.sportix.ba 

A evo sta mogu da uradim za vas koji imate probleme sa nabavkom suplementa u CG...

Za ljude koji su aktivni na nasem forumu, a iz Crne Gore su, obezbjedicu korektne popuste na kvalitetne prozivode sa vec realnom cijenom. Glasnite se, bice mi kao i uvijek drago, da u skladu sa obavezama, se i vidim sa mladim ljudima koji su zainteresovani za ovaj sport i zele da od njega zive, ili pak samo zive BB lifestyle.

Pozdrav,
Vladan
069 722 227

Odlicno, fabulous :)

Van mreže Laličić

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
  • believe in self !
Odg: imali li prodavnica suplemenata u podgorici
« Odgovor #13 poslato: Septembar 19, 2009, 06:33:04 posle podne »
imash kod Sashe Rakochevica na Cetinju BIO TECH proizvode koji nisu neshto skupi,ja sam ih koristio.. A nadovezao i se na ovo shto VLADAR kaze,dje mozemo vidjeti cijene tih proizvoda koje ti nudish?