Septembar 22, 2024, 01:41:26 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Michaelzip
X3MShop banner

Autor Tema: sustanon i boldenon  (Pročitano 6834 puta)

Van mreže ljoljo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
sustanon i boldenon
« poslato: Avgust 19, 2009, 06:06:39 posle podne »
Pozdrav,mislio sam napravit kuru od 10 sedmica,sedmično bi uzimao 700mg sustanona i 400mg boldenona. Nikad prije nisam uzimao boldenon imao sam 2 kure prije ove pa me zanima jeli dovoljno 400mg boldenona?I zanima me iskustva ljudi koji su koristili ovaj aas.hvala

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: sustanon i boldenon
« Odgovor #1 poslato: Avgust 20, 2009, 04:41:14 posle podne »
Kada trazis savjet vezan za hemiju bilo bi dobro da nam kazes vise o sebi....sta i kako si uzimao, koliko cega, koliko puta... znaci konkretnu istoriju upotrebe dopinga, malo vise statistike o sebi. Tako mozda i dobijes kvalitetan odgovor.

400 mg bolda za prvi put je sasvim lijepa i ok doza, ako izaberes neki kvalitetan brand trebao bi da imas ok rezultate. Sustanon bih licno, vrlo rado zamjeno sa Test P. U svakom slucaju, ukoliko ides sa sustom uzimaj ga EOD po manje ukoliko si trgovao multidozu. Bolja opcija po meni, kazem opet, Test P., sa manje testa ces imati bolji napredak, kasnije brzi oporavak... sve ovo pod uslovom da si uzeo regularne stvari i da znas da je rokanje samo jedan od segmenata napretka u bb, ako se neke druge stvari neispostuju prilicno su beskorisne i mnogo vece doze.

Pozdrav,
V.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ljoljo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: sustanon i boldenon
« Odgovor #2 poslato: Avgust 21, 2009, 08:03:46 pre podne »
Kada trazis savjet vezan za hemiju bilo bi dobro da nam kazes vise o sebi....sta i kako si uzimao, koliko cega, koliko puta... znaci konkretnu istoriju upotrebe dopinga, malo vise statistike o sebi. Tako mozda i dobijes kvalitetan odgovor.

400 mg bolda za prvi put je sasvim lijepa i ok doza, ako izaberes neki kvalitetan brand trebao bi da imas ok rezultate. Sustanon bih licno, vrlo rado zamjeno sa Test P. U svakom slucaju, ukoliko ides sa sustom uzimaj ga EOD po manje ukoliko si trgovao multidozu. Bolja opcija po meni, kazem opet, Test P., sa manje testa ces imati bolji napredak, kasnije brzi oporavak... sve ovo pod uslovom da si uzeo regularne stvari i da znas da je rokanje samo jedan od segmenata napretka u bb, ako se neke druge stvari neispostuju prilicno su beskorisne i mnogo vece doze.

Pozdrav,
V.
Hvala na odgovoru i ispričavam se šta nisam naveo te ključne točke.Prva mi je kura bila depo i primo 500mg depo i 200mg prima tj.2 kura je bila stak cut 1,5ml svako 2 dana.oba dvije kure su mi trajale oko 8tj.Visok sam 1.76,težak 106kg.BF mi je slobodne procijene oko15.Sustanon i boldenon sam mislio podjeliti u 2 aplikacije tj jedna bi bila u ponedjeljak a druga u četvrtak.znači 350mg sustanona i 200mg boldenona bilo bi u svakoj aplikaciji prisutno.

Van mreže TOMI09

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 155
Odg: sustanon i boldenon
« Odgovor #3 poslato: Avgust 21, 2009, 09:07:23 pre podne »
ljoljo ako si dosa na bf 15 onda svaka cast na zadnjim slikama bija je debelo preko 25

Van mreže ljoljo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: sustanon i boldenon
« Odgovor #4 poslato: Avgust 21, 2009, 09:31:32 pre podne »
ljoljo ako si dosa na bf 15 onda svaka cast na zadnjim slikama bija je debelo preko 25
Hvala stari spao sam na 106kg sa skoro 130kg.