Septembar 23, 2024, 07:21:29 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Robertgauth
X3MShop banner

Autor Tema: VAZNO PROCITAJ(svinski grip) H1N1!!!!  (Pročitano 61338 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip)!!!!
« Odgovor #30 poslato: Avgust 15, 2009, 12:36:26 posle podne »
Citat
uz duzno postovanje posto si dosta stariji od mene, kakve veze ima tvoje pitanje sa mojim i sa celom ovom temom?

ne shvatas a nemam vremena da ti crtam
alu u susitni si sam sebi dao i odgovr u prvom delu recenice  ;D ;D ;D

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip)!!!!
« Odgovor #31 poslato: Avgust 15, 2009, 01:47:22 posle podne »
respect :P
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip)!!!!
« Odgovor #32 poslato: Avgust 16, 2009, 11:15:27 pre podne »
 DA Maca pojela jezik a?????   Prvo mislite pa pisite !!!
Kako kazu ovi jajare hahahahha
Pozdrav bez ljudbe i uvrede!!!
KRALJ

respect :P
Kralj ist Back

Van mreže djuka777

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip)!!!!
« Odgovor #33 poslato: Avgust 16, 2009, 11:56:28 pre podne »
Pogledajte film digitalni andjeo ako verujete u te stvari dopasce se vam se i taj film...

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip)!!!!
« Odgovor #34 poslato: Avgust 16, 2009, 12:37:07 posle podne »
Pored toliko raka,pa onda zagadjenosti prirodne sredine,pa gladi,da ne nabrajam dalje...Treba da se plasim svinjskog gripa koji cak nije ni smrtonosan...Boli me uvo za svinjski grip,nemam snage da razmisljam o tim stvarima...Mnogo su prepumpali celu pricu ne znam zasto kad cak nije smrtonosan ...

http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/Pandemija-zbog-profita.sr.html

Procitajte ovaj tekst. :-[

A posebno ovaj crveni deo. ???

Пандемија због профита?
Моћници који су створили вирус сада припремају вакцину да би остварила профит, сматра новинарка Џејн Бургермајстер
 
Светске лабораторије трагају за вакцином против новог грипа Причу о новом грипу, вирусу H1N1, проглашеној пандемији и најави да се припрема вакцина, коју ће примити милиони људи широм света, аустријска новинарка Џејн Бургеремајстер је назвала припремом за највећи криминални акт у историји човечанства. Реч је, тврди новинарка, о једном намерном акту изазивања епидемије да би се захваљујући њој остварио профит. Тако је Бургеремајстерова против Светске здравствене организације, Уједињених нација и неких државника, председнице СЗО др Маргарет Чен и корпорација поднела тужбу Еф-Би-Ају у вези са „биотероризмом и намером почињавања масовног убиства”. Она је такође припремила и предлог за забрану принудне вакцинације. Претходно је тужила СЗО и фармацеутску кућу „Бакстер”, између осталих, у вези са контејнерима „свињског грипа” који су експлодирали у возу у Швајцарској приликом транспорта.

Новинарка иначе, позната као сарадник популарних часописа „Нејчр” и „Бритиш медикл џорнал” у тужби тврди да је „свињски грип” хибрид састављен из три дела: свињског, птичјег и људског грипа, а то је нешто што може да се направи само у лабораторији. Она смело тврди да је вирус на основу којег је проглашена пандемија пуштен у оптицај уз помоћ СЗО, који је по Бургермајстеровој и најодговорнији за ову пандемију. Подсећа да се симптоми наводног „свињског грипа” не разликују од оних обичног грипа и прехладе, а тај вирус нема већу смртност од класичног грипа.

Тврди, такође, да иста група интернационалних фармацеутских компанија и интернационалних владиних агенција, која је развила и пустила у промет пандемијски материјал, сада ужурбано припрема вакцину да би остварила профит. У целу причу укључени су и медији, које контролише та моћна група компанија и владиних агенција, која је осмислила и прогласила пандемију, а само због једног циља да би навели људе да приме вакцину.

Новинарка је у тужби поднела доказни материјал да је фармацеутска кућа „Бакстер АГ”, аустријска филијала компаније „Бакстер интернешенел”, намерно послала 72 килограма живог вируса птичјег грипа, који јој је обезбедио СЗО у зиму 2009. године, у 16 лабораторија у четири земље. За њу је то „јасна потврда о томе да су фармацеутске компаније и међународне владине агенције саме активно ангажоване у развоју, производњи и дистрибуцији биолошких агенаса, који су класифицирани као најсмртоноснија биолошка оружја, како би изазвали пандемију и проузроковали смрт код људи”.

Аутора књиге „Инфективне болести у биолошком рату и биотероризам”, професора др Иванка Бојића, који је био дугогодишњи начелник Клинике за инфективне болести на Војномедицинској академији, замолили смо да за „Политику” каже своје мишљење о оптужбама аустријске новинарке и да ли је пандемија оркестрирана и намештена да би се потрошиле залихе лекова и зарадило на новим вакцинама, како тврди Бургермајстерова.

Истина је да је прича о новом вирусу и проглашењу пандемије од почетка била неубедљива и нелогична у неколико важних подручја. Прво, нас клиничаре, инфектологе, зачудила је брзина откривања делова генома, односно дела птичјег, свињског и хуманог вируса. Већ за два, три месеца све се знало и објављено је у еминентним стручним часописима, што је код многих лекара изазвало сумњу да је са овим вирусом нешто рађено – наводи др Бојић.
Он подсећа да је вирус H1N1 још од 1995. године био присутан као сезонски грип и да је показао резистенцију на неке антивирусне лекове, што је опет оставило место за сумњу. Др Бојић каже како су радови о овом грипу објављивани у часописима високог научног рејтинга, али ти часописи повремено објављују и радове у којима се наводи да су аутори у сукобу интереса, јер су консултанти или чланови борда фармацеутских кућа.

Ако је неко и хтео да извуче материјалну добит из проглашења пандемије сада је то свршена ствар. Лечење људи је неопходно, а ми смо као држава поступили и у превенцији и у лечењу по највишим стандардима – додаје инфектолог Бојић.Епидемиолог и шеф Радне групе Министарства здравља за примену плана активности у случају пандемије др Предраг Кон није хтео да улази у детаље оптужби аустријске новинарке о намерно изазваној и потом проглашеној пандемији.

– Као радна група ми у овом часу имамо превише посла око оболелих и око таласа грипа који нас очекује на зиму да бисмо губили енергију и време на расправу да ли је реч о вештачком или природном вирусу грипа. Таква расправа била би на нивоу веровања и утисака, на нечем ирационалном што не знамо – категоричан је др Кон.

Пандемијски талас, масовно оболевање, два до три пута већи број оболелих са тешком клиничком сликом него ранијих зимских сезона и исто толико већи број смртних исхода су, по речима др Кона, реалне ствари, али људи више желе да читају и расправљају да ли је пандемија намерно изазвана и ко је од тога добио највећи профит.

Коментар на оптужбе аустријске новинарке потражили смо од представника СЗО за Србију др Дорит Ницан, међутим, у току јучерашњег дана нисмо добили одговор
« Poslednja izmena: Avgust 16, 2009, 12:41:05 posle podne duh »
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip)!!!!
« Odgovor #35 poslato: Avgust 16, 2009, 01:11:43 posle podne »
DA Maca pojela jezik a?????   Prvo mislite pa pisite !!!
Kako kazu ovi jajare hahahahha
Pozdrav bez ljudbe i uvrede!!!
KRALJ

respect :P

koji si ti car :)
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip)!!!!
« Odgovor #36 poslato: Avgust 21, 2009, 09:17:35 posle podne »
Teorije zavere,masoni i iluminati,ludi bankari askenazi itd itd zar iko veruje u te stvari a kugu su pre 500 godina stvorili varvari da smanje populaciju

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip)!!!!
« Odgovor #37 poslato: Avgust 21, 2009, 09:48:09 posle podne »
 Ima "malo"  vise od 500 god ;D

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip)!!!!
« Odgovor #38 poslato: Avgust 22, 2009, 10:21:59 posle podne »
Kralj ist Back

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip)!!!!
« Odgovor #39 poslato: Avgust 22, 2009, 11:32:04 posle podne »
O cemu prica taj doktor Kralju? :)

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip)!!!!
« Odgovor #40 poslato: Avgust 23, 2009, 11:29:25 posle podne »
Kaze ima da nas nema :D

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip)!!!!
« Odgovor #41 poslato: Avgust 24, 2009, 10:34:18 pre podne »
http://www.youtube.com/watch?v=Mn2ZgfIAO3g

Icke ih je sve zajebao. Sastavio je sve teorije zavere u jednu globalnu, dodao u pricu vanzemaljce i provukao to kroz celu istoriju ljudskog roda i kosmosa. Uglavnom, on je sada megapopularan sa masom pristalica, a sta je sve od njegove price istina...???

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip)!!!!
« Odgovor #42 poslato: Septembar 06, 2009, 08:02:14 pre podne »
88 Dead Scientist And Microbiologists
http://www.christianmediadaily.com/microb.htm

nije ni naucnicima lako ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip)!!!!
« Odgovor #43 poslato: Septembar 06, 2009, 12:07:03 posle podne »
Teorije zavere,masoni i iluminati,ludi bankari askenazi itd itd zar iko veruje u te stvari a kugu su pre 500 godina stvorili varvari da smanje populaciju

Ne znam ja za te kvazi alhemicare, al znam da svaka zemlja ima po kojeg Miskovica. :D  :P
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Svinjski grip i ostala stoka ........... teorija zavere
« Odgovor #44 poslato: Novembar 05, 2009, 11:46:27 posle podne »
Ako je bilo .... sorry

#1

Ja sam kvalifikovani farmaceut. Istraživao sam vakcinu svinjskog gripa koju je naša vlada kupila za nas (koristeći naš novac) i koja je sto puta opasnija od svinjskog gripa. Da li znate da su proizvođači vakcine protiv svinjskog gripa zatražili od vlade izuzeće od mogućih tužbi u slučaju da vakcine uzrokuju štetu na ljudima?

Ako ste napravili vakcinu za koju znate da deluje, zašto bi vam onda bilo potrebno pravno izuzeće u slučaju neželjenih posledica na ljudima? Zar to nije veliki znak upozorenja za sve nas? Virus Svinjskog gripa ubio je oko 2 do 3 hiljade ljudi ukupno. Običan gripa ubija 40.000 ljudi godišnje, pa zašto se onda štitimo od Svinjskog gripa a ne od običnog gripa? Da li to ima smisla? Zbog čega se onda podiže ovolika panika?

Vakcina protiv Svinjskog gripa sadrži 2 užasno opasne stvari - jedna se zove thimerosol. U njegovom sastavu je 50% žive. Thimeresol se veže na receptore u mozgu, i zapravo, uzrokuje oštećenja mozga. Je li pametno ubrizgavati thimerosol i dobiti oštećenje mozga, spustivši pri tom IQ ljudi za 10 bodova, kao i brojna druga oštećenja, kako bi se izbeglo dobijanje gripa koji ubija 95% manje ljudi nego obični grip?

Drugi opasni sastojak Vakcine protiv Svinjskog gripa zove se squalene. Squalene vara vaš imuno sistem da počne da ubija vaše sopstvene ćelije, što stvara auto-imune bolesti kao što su astma, multipla scelerosis, dijabetes, i hrpu drugih bolesti za koje još nemamo naziv. Zar je pametno u sebe ubrizgati te stvari, kako bi se izbegao relativno blagi grip, poput svinjskog gripa?

Ako ste trudni zapitajte se ovo - zašto bi uzimali Panvax, kada on sadrži Neomicin sulfat i polymyxin B - od kojih oba pokazuju pozitivne rizike za vaše nerođeno dete - kako bi izbegli šta? Blagi grip, koji ubija 95% manje ljudi nego običan grip?

Ja sam stručnjak za kritičku analizu lekova i njihove učinke na ljudima. I neka se neko samo usudi da dođe do mene sa špricom punim Vakcine protiv Svinjskog gripa, ili da dođe blizu moje porodice, jer cu uzeti iglu od njih i probosti ih njom serijom veoma jakih uboda!

Ova stvar je otrov. Nemojte to uzeti. Ne dozvolite da vaši prijatelji to uzmu. Ne dozvolite da vaša porodica to uzme. Ako vas neki idiot u laboratoriji pita: želite li ovu vakcinu, pitajte ga o thimerosolu, o squaleneu, i zašto kompanija koja je to napravila želi da ima pravno oslobođenje od moguće tužbe, i onda pogledajte njihova lica koja će imati izgled tipa: O, bože moj, pa vi ste me izrešetali serijom pitanja na koja ja zaista nemam odgovor!


#2

Dakle, konačno se jedna hrabra zena iz Austrije usudila da iznese pravu istinu pred svetsku javnost i zbog toga je za svega nekoliko dana izgubila posao, što je dokaz da prisilna vakcinacija u SAD-u, Kanadi, Australiji i V. Britaniji nije ni malo bezazlena i bezopasna!! U tim zemljama mora da se vakciniše 100% stanovnistva inače im preti godinu dana zatvora ili kazna od 250.000 USD kao npr. u SAD. U mnogim drugim zemljama vakcinisaće se ili svo stanovništvo ili veliki procenat!! Hrvatska je naručila cca. 2,5 milona vakcina, Srbija takodje.

Vakcinacija ce početi na jesen i tada ce putem vakcine zaraziti zdrave ljude, a kad počnu masovna umiranja sluzbeno objasnjenje u medijima glasiće da je "virus mutirao", i da više ne mogu da ga zaustave!!!

Budite mudri i pametni, istražite ovu temu, i nemojte nikako da se vakcinišete protiv svinjskog gripa, previše je stvari sumnjivo i nelogično pa ćete i dalje ostati medu živima... Kliknite dole na link i procitajte tekst - ako to sve nije istina - zasto je žena onda tako brzo dobila otkaz i gomilu pretnji?!

Depopulacija znači istrebljenje, eliminacija, ubistvo 90% postojećeg svetskog stanovništva od strane NWO(New World Ordera - Novog svetskog
poretka). Mislim da ste i vi medu njima pa bi vam ovaj tekst mogao biti zanimljiv... Proizvodač vakcine je firma Baxter koja je vec 5-6 puta
"SLUČAJNO ZARAZILA" sasvim zdrave ljude svojim vakcinama.
Moralo bi da vam bude sumnjivo i to kako su tako brzo posle pojave svinjskog gripa uspeli da naprave vakcinu? Jer su je već imali, ali vi je nećete dobiti već grupa odabranih! A vama će dati ne vakcinu već virus gripa.

PROSLEDITE DALJE OVAJ MEJL SVOJIM PRIJATELJIMA I ROĐACIMA DA BI SHVATILI ŠTA SE SPREMA...

Kliknite na ovde navedenu adresu i pročitajte članak:

http://www.javno.com/hr-svijet/kaznena-prijava-zbog-zavjere-protiv-covjecanstva_270289
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates