Septembar 22, 2024, 11:22:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: VAZNO PROCITAJ(svinski grip) H1N1!!!!  (Pročitano 61280 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip) H1N1!!!!
« Odgovor #105 poslato: Novembar 08, 2009, 03:19:00 posle podne »
Sa HIV-om im nije uspelo jer na nju padaju pederi , narkomani i budale .......... kako onda da pobiju normalan narod .......... vakcina protiv gripa

BRAVO
jbg..lova je lova
neznam cemu ovoliko laprdanje o ovome i to PO KO ZNA KOJI PUT
meni odstia nije jasno da neko veruje u deda mraza i kada ima preko 25 godi!!!
i da neko moze da veruje u to da je ovaj virus nastao eto..samo tako....
NEVEROVATNO DEBILNO RAZMISLJANJE....ALI NEVEROVATNO

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip) H1N1!!!!
« Odgovor #106 poslato: Novembar 08, 2009, 03:36:30 posle podne »
Sa HIV-om im nije uspelo jer na nju padaju pederi , narkomani i budale .......... kako onda da pobiju normalan narod .......... vakcina protiv gripa

BRAVO
jbg..lova je lova
neznam cemu ovoliko laprdanje o ovome i to PO KO ZNA KOJI PUT
meni odstia nije jasno da neko veruje u deda mraza i kada ima preko 25 godi!!!
i da neko moze da veruje u to da je ovaj virus nastao eto..samo tako....
NEVEROVATNO DEBILNO RAZMISLJANJE....ALI NEVEROVATNO

yes baby  ;D
Samsung NX1000

Van mreže CABAHA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip) H1N1!!!!
« Odgovor #107 poslato: Novembar 08, 2009, 04:22:39 posle podne »
Ja ne mislim da je ovaj grip nastao samo tako...jebi ga, desilo se. Ali ni ne mislim da ce drasticno da smanje populaciju sveta s tim, niti ne vidim zasto bi im to bilo u interesu. Aj da hoce da smaknu odredjene etnicke grupe ali nema smisla da idu na eci-peci-pec. Vidite da u proseku umre 1 na 1000 obolelih. A to za pare, naravno! Trebaju ljudima pare, sad sto ce neki da izgube ziovt...jebi ga. To ce bog da sudi...
« Poslednja izmena: Novembar 08, 2009, 04:24:22 posle podne CABAHA »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip) H1N1!!!!
« Odgovor #108 poslato: Novembar 08, 2009, 04:33:22 posle podne »
Ne mozes da uporedjus 19. vek i 21.

Danas je sve toliko napredovalo da mogu da smuckaju kakvu pozele bolest,ali isto tako i lijek,samo sto im to izgleda nije u interesu,jer zaradjuju milijarde prodajuci medikamente koji ublazavaju,a ne ikosrenjuju bolest...

A ovo oko depopulacije...Pa nece verovatno da salju iste vakcine u istocnu Evropu/Aziju/Afriku kao one sto su za SAD...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip) H1N1!!!!
« Odgovor #109 poslato: Novembar 08, 2009, 04:38:51 posle podne »
Citat
Ali ni ne mislim da ce drasticno da smanje populaciju sveta s tim

pa ko je rekao da je cilj ovog virusa to?
ovde je cilj MONEY!!!!!
a HIV je npr uradjen radi sabijanja poplucije na crnom kontitnetnu koja je vec odavno izmakla kontroli..


« Poslednja izmena: Novembar 10, 2009, 06:41:28 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip) H1N1!!!!
« Odgovor #110 poslato: Novembar 08, 2009, 04:56:43 posle podne »
Ne mozes da uporedjus 19. vek i 21.
Danas je sve toliko napredovalo da mogu da smuckaju kakvu pozele bolest,ali isto tako i lijek,samo sto im to izgleda nije u interesu,jer zaradjuju milijarde prodajuci medikamente koji ublazavaju,a ne ikosrenjuju bolest...


Aposlutno se slažem sa tobom da se danas može dobiti praktično svaka bolest koja se poželi veštačkim putem. Ali virusi postoje mnogo pre nego što se čovek pojavio, mutiraju vekovima i uvek opstaju. I taj "ruski" grip se pojavio sam od sebe i ubio je milion ljudi. I "španski" grip se pojavio sam od sebe i ubio 60-70 miliona ljudi. Oba gripa su se pojavila u vreme kada je fluktacija ljudi bila na zanemarljivom nivou, ali to nije smetalo virusima da se rašire u neverovatnom kratkom roku.

Jeste ubio toliko ljudi,samo iz razloga jer farmacija i medicina nisu bili na tolikom nivou kao danas
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip) H1N1!!!!
« Odgovor #111 poslato: Novembar 09, 2009, 12:43:37 pre podne »
@ Trilian66

U novinama sam procitao (mislim da je Politika) da se svinjski grip ne prenosi sa svinje na coveka. To onda verovatno znaci da ne moze da se pojavi sam od sebe. Ili moze, ali ne moze da ima tolike razmere.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip) H1N1!!!!
« Odgovor #112 poslato: Novembar 09, 2009, 07:43:47 pre podne »
Citat
Ne slažem se sa tobom, jer krajem 19-og veka to nije bilo moguće zbog nedostatka znanja o virusima. Pobogu, pa tek tada je bila izvršena prva klasifikacija. Tek je 1930. godine prvi put odgojen virus na veštački način.

pa to je ono o cemu ja govrimo
ti citas ono STA HOCES DA CUJES I UPAMTIS
a ko kaze da je 30-e odgojen prvi vestacki virus?????
ja sam npr citao da su jos i pjer i maria kiri radili na vestackim virusima a sve u interesu tadasnjih svetskih mocnika...
pobogu bilo ili ne,ocigledno je samo to da si ti ociglendo pobornik necega sto volis i to je ok...
ali prijatelju mnogo greisis...mnogo!!!
a i podatak da je proglasnea epidemija VESTACKOG GRIPA ZVANI SVINJSKI je dovljno...
ljudi umiru a podatci se naravno ne objavljuju\


Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip) H1N1!!!!
« Odgovor #113 poslato: Novembar 09, 2009, 01:45:53 posle podne »
vec su kao i ameri uzurbano radili na NOVOJ VRSTI ORUZJA tj pored stanadrnih vrsta znalo se da se izicava i bilosko i hemijsko oruzije ali se nista nije znalo o ovoj vrsti oruzija sa kojom se moze drzati pod kontolom odredjena populacija

Ne slažem se sa tobom, jer krajem 19-og veka to nije bilo moguće zbog nedostatka znanja o virusima. Pobogu, pa tek tada je bila izvršena prva klasifikacija. Tek je 1930. godine prvi put odgojen virus na veštački način.

Sve je to jako zanimljivo oko njihovog "neznanja", a u stvari oni na vrhu posjeduju pravo znanje i siguran sam da su ne samo u 19.st nego i mnogo ranije ljudi bili mnogo razvijeniji(anticko doba) nego danas.
Dokazi za to su piramide koje su napravljene sa tolikom matematickom i geometrijskom preciznoscu, da se svi ljudi cude tome, te Stonheage itd.Ima  na Sumeranskim plocicama koje su pronadene jos u anticko doba, sve objasnjeno kako su ljudi prije bili mnogo razvijeniji, opis Suncevog sustava, i kako je doslo do krizanja bijele marsovske rase i rase gmazova koristeci metodu test epruvete, oni dan danas vladaju svijetom i posijeduju pravo znanje.
To je moje misljenje.

Van mreže trilian66

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip) H1N1!!!!
« Odgovor #114 poslato: Novembar 09, 2009, 02:14:29 posle podne »
Danas je odlučeno da će firma Miroslava Miškovića - Jugohemija, snabdevati Srbiju vakcinama protiv gripa (preprodavaće vakcine Novartisa). Valjda je njemu u interesu da preživi što veći broj Srba kako bi nastavili da kupuju u Maxiju i Tempu.


 
U novinama sam procitao (mislim da je Politika) da se svinjski grip ne prenosi sa svinje na coveka. To onda verovatno znaci da ne moze da se pojavi sam od sebe. Ili moze, ali ne moze da ima tolike razmere.

Velika većina mutiranih oblika gripa ima samo nekoliko "humanih" delova u svom genomu, tj. dela pravog ljudskog gripa. Svi ostali delovi današnjih gripova su životinjskog porekla. To menjanje delova gripa je i glavni razlog što se neko npr. svake godine razboli od gripa. Da ne postoji ovo menjanje, ljudski organizam bi svaki put imao kompletnu odbranu od virusa, i svako od nas bi samo jednom preležao grip i nikad više.


Da ne bude zabune, ja lično jesam protiv vakcine.
« Poslednja izmena: Novembar 10, 2009, 06:42:24 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip) H1N1!!!!
« Odgovor #115 poslato: Novembar 09, 2009, 02:25:04 posle podne »
vec su kao i ameri uzurbano radili na NOVOJ VRSTI ORUZJA tj pored stanadrnih vrsta znalo se da se izicava i bilosko i hemijsko oruzije ali se nista nije znalo o ovoj vrsti oruzija sa kojom se moze drzati pod kontolom odredjena populacija

Ne slažem se sa tobom, jer krajem 19-og veka to nije bilo moguće zbog nedostatka znanja o virusima. Pobogu, pa tek tada je bila izvršena prva klasifikacija. Tek je 1930. godine prvi put odgojen virus na veštački način.

Sve je to jako zanimljivo oko njihovog "neznanja", a u stvari oni na vrhu posjeduju pravo znanje i siguran sam da su ne samo u 19.st nego i mnogo ranije ljudi bili mnogo razvijeniji(anticko doba) nego danas.
Dokazi za to su piramide koje su napravljene sa tolikom matematickom i geometrijskom preciznoscu, da se svi ljudi cude tome, te Stonheage itd.Ima  na Sumeranskim plocicama koje su pronadene jos u anticko doba, sve objasnjeno kako su ljudi prije bili mnogo razvijeniji, opis Suncevog sustava, i kako je doslo do krizanja bijele marsovske rase i rase gmazova koristeci metodu test epruvete, oni dan danas vladaju svijetom i posijeduju pravo znanje.
To je moje misljenje.


To nije tvoje misljenje, vec misljenje Davida Ickea, ti se samo tu slazes s njim:)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip) H1N1!!!!
« Odgovor #116 poslato: Novembar 09, 2009, 02:52:04 posle podne »
Danas ponovo gledam ono nesrecnog Tomicu,onog debila i retarda,dzukelu i majmuna...kako kaze da ce i oni koji hoce i oni koji nece da se vakcinusu,morati da daju saglasnost svojim potpisom.

Ovi koje nece,da licno odgovaraju ako se razbole zbog ne primanja vakcine,a ovi koji hoce da ne mogu posle da se zale "ako ih ruka zaboli vise nego sto su ocekivali " (ovo je citat vajnog nam ministra zdravlja)...

E Srbijo,ko te vodi
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže trilian66

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip) H1N1!!!!
« Odgovor #117 poslato: Novembar 09, 2009, 03:14:13 posle podne »
Ovi koje nece,da licno odgovaraju ako se razbole zbog ne primanja vakcine,a ovi koji hoce da ne mogu posle da se zale "ako ih ruka zaboli vise nego sto su ocekivali " (ovo je citat vajnog nam ministra zdravlja)...

To je izuzetno podmukao i pokvaren način da se ograde od Gilen-Bare sindroma koji se može javiti kao posledica primanja vakcine protiv gripa (čak i sezonskog). Iako je ovaj sindrom redak, pitanje je koliko će biti redak kad je u pitanju nova vakcina.

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip) H1N1!!!!
« Odgovor #118 poslato: Novembar 09, 2009, 03:46:14 posle podne »
Ajde,poslusajte argumentovane ljude od struke koji imaju PRAVE razloge protiv vakcinacije,podkrepljene gomilom klinicnih studija,a ne nekim smecem od Zeitgeist-a:


http://www.youtube.com/watch?v=--nWrqIspnQ&feature=player_embedded#

http://www.youtube.com/watch?v=nnaiubVJv8E&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=ktcoJW6mj1U&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=w5E2N4pliXs&feature=related

Precizno,utemeljeno u dokazima protiv vakcinacije,a ne rekla-kazala glupostima. 8) ;D

Ne treba da se zahvaljujete....
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: VAZNO PROCITAJ(svinski grip) H1N1!!!!
« Odgovor #119 poslato: Novembar 09, 2009, 04:46:28 posle podne »