Septembar 21, 2024, 07:50:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: Varenje ovsenih pahuljica  (Pročitano 13223 puta)

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Varenje ovsenih pahuljica
« Odgovor #15 poslato: Avgust 06, 2009, 09:55:03 pre podne »
Pa išla je bog me fino, za dva i po meseca 13 kg taman da dođem na normalu jer sam bio baš mršav.
Sada su dani toliko sparni, sumorni da sada jedem opuštenije a i ne vijam kile preterano. Dve-tri kile mesečno mi je sada okej. I naravno više forsiram pirinač, krompir, pasulj, čisto da ne budem striktno ovsene, ovsene...


Znaci dobio si 13kg za dva i pomeseca od 500-600gr ovsenih? Uzas!!! Izbacicu te ovsene odmah i smesta! ;)

Van mreže ricin vs. abricin

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Varenje ovsenih pahuljica
« Odgovor #16 poslato: Avgust 07, 2009, 01:36:17 posle podne »
Pa čekaj, šta je tu loše!?? Meni je to trebalo. Drugo, nisam dobio salo.
I naravno, nije sve u ovsenima. Jedem od velike većine vas više. Sve se svodilo uglavnom na belo meso, belanca, pirinač, ovsene, krompir. Ne jedem dnevno 500-600 ovsenih, to se desi dva puta najviše nedeljno uglavnom ako ne stignem na trening ujutru već idem u onaj u 20.00 h, samim tim je i drugi plan ishrane bio itd...

I naravno, niko ne uzima u obzir da sam uzimao: whey, glutamin, bcaa, kreatin, omega 3-6-9, vitamin C i E,  kad nisam bio na kreatinu uzimao sam i kofein, taurin, amino... Možda još nešto, ne sećam se!  :) Znači, SVE je doprinelo tim kilogramima, ne ovsene samo.


Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Varenje ovsenih pahuljica
« Odgovor #17 poslato: Avgust 07, 2009, 09:15:25 posle podne »
Nije bre lose, mada sta si sve trpo, moro si da nagruvas tolke kile, svaka cas jos jednom.