Septembar 20, 2024, 09:35:10 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pauza  (Pročitano 8439 puta)

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Pauza
« Odgovor #30 poslato: Jul 19, 2009, 01:56:56 pre podne »
treba obim treninga znatno da smanjis a da povecas intenzitet

pa gde ces vec intezitet od ovoga, male pauze a odvaljujem se

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Pauza
« Odgovor #31 poslato: Jul 19, 2009, 03:03:45 posle podne »
 Pa nije poenta da odradis trening pa da se treses posle i da ne mozes da stojis posle njega,ni taj dan ni dan posle.Posle treninga treba da osecas manji zamor ali da se osecas svezije ako nije tako onda si pretreniran.Poenta je da potstaknes novi misicni rast,a to se ne radi tako sto ces da se odvaljujes po 5  sati/

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Pauza
« Odgovor #32 poslato: Jul 19, 2009, 03:34:59 posle podne »
Pa nije poenta da odradis trening pa da se treses posle i da ne mozes da stojis posle njega,ni taj dan ni dan posle.Posle treninga treba da osecas manji zamor ali da se osecas svezije ako nije tako onda si pretreniran.Poenta je da potstaknes novi misicni rast,a to se ne radi tako sto ces da se odvaljujes po 5  sati/

da ja to sve razumem ali vam opet ponavljam da uopste ne osecam umor, Tako vec 3 meseca radim....racunao sam bas malopre, trening sa tegovima mi je oko 1 30 min - 45 min .....posle toga 30-45 min kardio i jos malo trbusnih ( ne svaki dan ) i istezanje.

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Pauza
« Odgovor #33 poslato: Jul 19, 2009, 03:36:01 posle podne »
au batice, al ga ti odvaljujes :D
neko nepisano pravilo je da za svaku vezbu radis 3 radne serije + 1-2 serije zagrevanja, i za vece misicne partije 4-5 vezbi..probaj smanjiti pauze izmedju serija i bar prepolovi broj serija koji sad radis.
Imao sam slicnih problema, fanaticno sam vezbao satima, a da nisam imao osecaj da sam pretrenirao, ali cim sam smanjio obim a povecao intezitet, sve je doslo na svoje tj pocese i misici da rastu ;) probaj, pa javi kako podnosis..ako to ne radi bolje(a moralo bi) uvek mozes da se vratis tom ubijanju koje sad radis ;)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Pauza
« Odgovor #34 poslato: Jul 19, 2009, 04:12:56 posle podne »
au batice, al ga ti odvaljujes :D
neko nepisano pravilo je da za svaku vezbu radis 3 radne serije + 1-2 serije zagrevanja, i za vece misicne partije 4-5 vezbi..probaj smanjiti pauze izmedju serija i bar prepolovi broj serija koji sad radis.
Imao sam slicnih problema, fanaticno sam vezbao satima, a da nisam imao osecaj da sam pretrenirao, ali cim sam smanjio obim a povecao intezitet, sve je doslo na svoje tj pocese i misici da rastu ;) probaj, pa javi kako podnosis..ako to ne radi bolje(a moralo bi) uvek mozes da se vratis tom ubijanju koje sad radis ;)


hehe ;) , mislim sta reci...... Ok , videcu kad se vratim sa odmora da odradim mesec dana tako, da vidim kako cu se osecati MADA...nemam ja problema sa misicnim rastom, nagruvao sam se i to fino za ova 3 meseca, ko kod me nije video prica sta sii ti radio :) . Dobio sam 6  kvalitetnih kilograma, mozda ne zvuci puno ali smanjio sam masti sa 19 % na 13 %,  misicna masa 45 % ( mereno profi kod doce ) ...vene  vec poiskakale ;) .....
Jeli malo ? da li sam mogao vise mase da nabacim za ta 3 meseca ?
Mislim nije mi cilj da nabacim 20 kg sala za 2 meseca, to sam mogao i bez proteina :)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Pauza
« Odgovor #35 poslato: Jul 19, 2009, 05:54:19 posle podne »
onda se drzi prijatelju toga sve dok napredujes, kad zakoci, ondak tek menjaj..na kraju krajeva, svi mi menjamo trazimo najbolje i posle svega se drzimo dobrog starog osecaja ;)

a to sto si ti uradio za 3 meseca je ravno teoretskom maximumu, a baci i neke fotke pa da te iskritikujemo, nadam se pozitivno
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Pauza
« Odgovor #36 poslato: Jul 19, 2009, 09:28:23 posle podne »
onda se drzi prijatelju toga sve dok napredujes, kad zakoci, ondak tek menjaj..na kraju krajeva, svi mi menjamo trazimo najbolje i posle svega se drzimo dobrog starog osecaja ;)

a to sto si ti uradio za 3 meseca je ravno teoretskom maximumu, a baci i neke fotke pa da te iskritikujemo, nadam se pozitivno

super onda, hvala puno...jer sam i poceo da radim 1 misicnu po tvom 'programu'....Hocu ali jos malko da prodje ;) ...

slikao sam se kad sam poceo, sad posle 3 meseca...cekam da prodje jos koji mesec pa cu da napravim temu sa slikama i ja se nadam pozitivnim kritikama :)