Septembar 20, 2024, 12:26:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pauza  (Pročitano 8409 puta)

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Pauza
« poslato: Jul 17, 2009, 06:10:16 posle podne »
..

Pozdrav svima.....


pre neki dan je bilo 3 meseca od promene ishrane i pocetka koriscenja suplemenata i moram da priznam da sam extra zadovoljan.

Znaci za ta tri meseca redovno pijem, whey, glut,krea, bcaa.....i moje pitanje je....idem na odmor za koji dan i nece me biti tu 10-15 dana......( i majstori imaju dusu :) ....verovatno cu pomalo trenirati i tamo ali nista spec i bez sprava ..(malo trcanja, trbusnjaci ,sklekovi..itd osnova obicna ) ...

koliko mi je preporucljivo da sad prekidam ovo sve sto pijem...jer nije jednostavno nositi 45 velikih kutija i to po ovoj vrucini. I ako prekinem da koristim, kada se vratim, nastavljam da pijem normalno kao da nisam prekidao ?

i jos jedno pitanjce.....kao sto rekoh 3 meseca vec pijem sve ovo, zanima me posle koliko vremena treba da pravim pauzu i na koliko...od glutamina, bcaa, kreatina ?




ajd uzdravlje ;)

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: Pauza
« Odgovor #1 poslato: Jul 17, 2009, 06:56:40 posle podne »
ako ne treniras onda je bacanje uzimati glutamin i bcaa...a bolje je da se potpuno odmoris od treninga za tih 2 nedelje nego da se mrcvaris sa vezbama koje ti nista nece uciniti...a ako ces se losije hraniti ponesi taj whey i slomi 2-3 puta u toku dana sa maslinovim uljem/ovsenim i ko bog...

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Pauza
« Odgovor #2 poslato: Jul 17, 2009, 07:31:38 posle podne »
ako ne treniras onda je bacanje uzimati glutamin i bcaa...a bolje je da se potpuno odmoris od treninga za tih 2 nedelje nego da se mrcvaris sa vezbama koje ti nista nece uciniti...a ako ces se losije hraniti ponesi taj whey i slomi 2-3 puta u toku dana sa maslinovim uljem/ovsenim i ko bog...

super ,hvala...tako nesto sam i mislio. Poneti ovsene i whey ovo ostalo kad se vratim nastavljam.OKe..glutamin i bcaa a kreatin ? pravim li pauzu sa njim ?

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Pauza
« Odgovor #3 poslato: Jul 17, 2009, 08:08:00 posle podne »
ja bih se skroz opustio..jedino o cemu bih razmisljao 10ak dana je sunce, odmor i umeren kaloriski unos..a telu ce malo prijati, mini sok, pa kad se vratis i krenes opet sa arsenalom, to ce biti pravi posao.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Pauza
« Odgovor #4 poslato: Jul 18, 2009, 12:05:33 pre podne »
ja bih se skroz opustio..jedino o cemu bih razmisljao 10ak dana je sunce, odmor i umeren kaloriski unos..a telu ce malo prijati, mini sok, pa kad se vratis i krenes opet sa arsenalom, to ce biti pravi posao.

e jbg...znaci da ne nosim whey onda ?ovsene cu poneti svakako da bar jedan obrok zadrzim kako treba :) jer cisto sumnjam da cu moci da se hranim kako se kog kuce hranim i pazim....upravo sam zbog toga hteo da ponesem whey...da unesem kolko tolko kvalitetnih proteina jer ce ishrana biti ko zna ,necu moci paziti na sve :)

Van mreže SAJ

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 163
Odg: Pauza
« Odgovor #5 poslato: Jul 18, 2009, 02:28:14 pre podne »
Nema ama bash nikakve potrebe da pijesh ishta od toga dok ne trenirash!

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Pauza
« Odgovor #6 poslato: Jul 18, 2009, 12:05:50 posle podne »
ja bih se skroz opustio..jedino o cemu bih razmisljao 10ak dana je sunce, odmor i umeren kaloriski unos..a telu ce malo prijati, mini sok, pa kad se vratis i krenes opet sa arsenalom, to ce biti pravi posao.



e jbg...znaci da ne nosim whey onda ?ovsene cu poneti svakako da bar jedan obrok zadrzim kako treba :) jer cisto sumnjam da cu moci da se hranim kako se kog kuce hranim i pazim....upravo sam zbog toga hteo da ponesem whey...da unesem kolko tolko kvalitetnih proteina jer ce ishrana biti ko zna ,necu moci paziti na sve :)
whey je brz protein...kazem ti bolje uzmi neki blend...elit 12 hour,pro V60,iso sensation 81,the blend, pa cak i milk &egg

e jbg :)...od ovih stvari sto imam...a ne pred odmor da trosim lovu na druge proteine i kazen npr. Znaci ako nemam kazein da ne nosim ovaj why osim ako ne budem trenirao ?

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: Pauza
« Odgovor #7 poslato: Jul 18, 2009, 12:38:55 posle podne »
whey radi posao ako mu dadas kasiku maslinovog...tako da np

Van mreže Golubica

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 12
Odg: Pauza
« Odgovor #8 poslato: Jul 18, 2009, 01:53:42 posle podne »
whey radi posao ako mu dadas kasiku maslinovog...tako da np

??

Ako sam ja tebe dobro shvatila whey funkcionira jedino ako mu dodaš maslinovo ulje?
Molim te, pojasni taj tvoj stav. Što je whey neki šljaker na baušteli koji jedino funkcionira ako je podmazan? :)
Strpljenja. I od trave na kraju nastane mlijeko.

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Pauza
« Odgovor #9 poslato: Jul 18, 2009, 01:55:13 posle podne »
whey radi posao ako mu dadas kasiku maslinovog...tako da np

da ga usporim sa maslinovim........jel bi proslo nesto drugo ako nemam maslinovo....mleko, sir neki pre proteina ?

i pio sam ga 2 put dnevno sad...da ga rokam i sad tako kad ga usporim

p.s. golubice...ne da radi samo sa maslinovim nego da 'simuliras' kazein....da usporis whey sa nekom masnocom, koliko sam citao o tome.

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Pauza
« Odgovor #10 poslato: Jul 18, 2009, 01:55:29 posle podne »
@Golubica

pa onda sljaka kao na keto dijeti kad ga podmazes sa maslinovim

@King_Leonidas

Kupis Omega-3 i onda sa njima podmazujes
« Poslednja izmena: Jul 18, 2009, 01:57:15 posle podne Genius »

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Pauza
« Odgovor #11 poslato: Jul 18, 2009, 02:09:31 posle podne »
onda mozda najbolje da ga popijem ujutro i pred spavanje pa da sam 'pokriven ' ceo dan.

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Pauza
« Odgovor #12 poslato: Jul 18, 2009, 02:11:35 posle podne »
onda mozda najbolje da ga popijem ujutro i pred spavanje pa da sam 'pokriven ' ceo dan.

A druze zasto se ti toliko opterecujes? kao sto ti je body rekao, najbolje bi bilo da se opustis... more, plaza a na plazi mesa koliko hoces ;) bice i piletine sigurno :D, pivo, uzivaj malo, a kad se vratis onda opet trening i sve ostalo ;)

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Pauza
« Odgovor #13 poslato: Jul 18, 2009, 02:23:50 posle podne »
 To sa usporavanjem varenja proteina maslinovim uljem ili bilo kojim drugim,ribljim na primer je glupost...To je kao kad bi se tebi kao prepreka nasla tabla stiropora ;)

Van mreže Golubica

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 12
Odg: Pauza
« Odgovor #14 poslato: Jul 18, 2009, 02:24:39 posle podne »
Zasto bi uzimali whey i onda ga usporavali kada ima izvora sporih proteina? ???
Strpljenja. I od trave na kraju nastane mlijeko.