Septembar 27, 2024, 12:58:07 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.291 poruka u 18.763 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: PREDSTOJEĆA NATJECANJA  (Pročitano 8017 puta)

Van mreže CROWE

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 83
PREDSTOJEĆA NATJECANJA
« poslato: Jul 17, 2009, 05:37:36 posle podne »
DALI NEKO ZNA GDJE SU PREDSTOJEĆA TAKMICENJA???

Van mreže sly

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: PREDSTOJEĆA NATJECANJA
« Odgovor #1 poslato: Decembar 05, 2009, 11:44:54 posle podne »
To i mene interesuje pa ako je neko informisan bio bih mu/joj zahvalan da to podeli sa nama ;D

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: PREDSTOJEĆA NATJECANJA
« Odgovor #2 poslato: Decembar 06, 2009, 12:24:27 pre podne »
Medjunarodni Kup u Backoj Topoli VEROVATNO krajem aprila
Kup Srbije VEROVATNO oko 1-og maja u Cacku
Balkansko prvenstvo VEROVATNO nedelju dana kasnije u Varvarinu
Evropsko prvenstvo za muskarce VEROVATNO u Holandiji od 14-17 maja
Evropsko prvenstvo za zene SIGURNO 27-30.05.2009 u Novom Sadu
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže guga87

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: PREDSTOJEĆA NATJECANJA
« Odgovor #3 poslato: Decembar 06, 2009, 09:52:45 pre podne »
mislis 2010god?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PREDSTOJEĆA NATJECANJA
« Odgovor #4 poslato: Decembar 06, 2009, 11:54:32 pre podne »
momci iz varvarina su uvek extra organizatori pa verujem da ce i ovo da urade na vrhunskom nivou

ali brate...balkansko bor,varvarin.....evropsko bi verovatno bilo opet u ns al jbg..bilo je prosle godine pa da se ne sramote dali su samo evrpsko za zene  :D :D :D :D

jaoooooooooooooooo..kakva lakrdija krvavo ti sunce jebem......SRBIJA DO PACIFIKA.....hahhahahhaahhahahahhahahahahhahahhahahhh

a mr pacov nije hteo da daje svetsko da bude u NS JER KAPIRAM IPAK ARAPI IMAJU VISE PARA OD NEBESKOG NARODA TJ SRBA,ali polako srbende ljute,cim arapi skontaju da ih santoha pljacka eto nama SVETSKOG a mrtva trka ce verovatno da bude izmedju cacka i novog sada  :D :D :D :D ;D ;D ;D ;D


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Van mreže CrazyVictor

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
  • get big or die tryin...
Odg: PREDSTOJEĆA NATJECANJA
« Odgovor #5 poslato: Decembar 06, 2009, 06:45:16 posle podne »
Gorane , zasto ebeni kup ne bude u Beogradu

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: PREDSTOJEĆA NATJECANJA
« Odgovor #6 poslato: Decembar 06, 2009, 11:00:17 posle podne »
Gorane , zasto ebeni kup ne bude u Beogradu


Prosto, nema ko da organizuje u Beogradu.


Ovo za Varvarin je tacno. Uvek su bili dobri organizatori,to stoji, ali brate BALKANSKO PRVENSTVO.....
To opet nema veze ni sa ovim nasim Savezom ni sa IFBB-om.
Sve o tome odlucuju ljudi iz Balkanske federacije koji medjusobno sami odlucuju o tome sto se tih takmicenja tice. Niko od nas nije ni znao da ce Varvarin da dobije organizaciju.

Mislim da ce neke reprezentacije zbog toga i da otkazu dolazak a onda nista i nema od kategorizacije i rangiranja sportista (po novom zakonu o kategorizaciji sportista) jer nece da ih bude ni sest,koliko mora da bude zemalja ucesnika da bi bili priznati rezultati.

U prevodu, ako na Balkanskom ne bude min. sest zemalja ucesnica i min. osm takmicara u kategoriji, onaj ko pobedi, ne racuna mu se postignuti rezultat i nema status medjunarodnog portiste sto je i uslov za sportska priznanja u Srbiji.

Primer od ove godine:
Sasa Stankovic je bio prvi na Kupu Srbije, prvi na Balkanskom, 12-ti u Evropi, prvi na Drzavnom i nije kategorisan sportista ove godine (nema ga nigde) ili,
Aleksandar Savic iz Vranja je bio 3. na Kupu Srbije, 4-ti na Balkanu i 6-ti u Evropi, ali mu je to 6-to mesto donelo status medjunarodnog sportiste jer se racuna od 2-6 mesta u Evropi i od 3-8 mesta na Svetu.
Itd,itd....
 
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: PREDSTOJEĆA NATJECANJA
« Odgovor #7 poslato: Decembar 07, 2009, 12:39:42 pre podne »
Iovako je dosta popularan ovaj nas sport. Tako da takmicara ima na pretek :(
Ovo je samo jos jedan dokaz da drzava ne daje ni pet pare za bilo koji sport ili sportistu, a kamoli za BB...
A svi ocekuju cuda, sto se rezultata tice..

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: PREDSTOJEĆA NATJECANJA
« Odgovor #8 poslato: Decembar 07, 2009, 01:01:33 pre podne »
Iovako je dosta popularan ovaj nas sport. Tako da takmicara ima na pretek :(
Ovo je samo jos jedan dokaz da drzava ne daje ni pet pare za bilo koji sport ili sportistu, a kamoli za BB...
A svi ocekuju cuda, sto se rezultata tice..

Pa gledaj ovo... kik bokseri su se domogli druge grupe sportova gde imaju 12-15 stipendija i vise para od Drzave i u rangu su sa svim Olimpijskim iako sami to nisu.
Po starom su mnogi od njih imali po jednog, dva ili tri protivnika u kategoriji i osvajali medalje na Evropskim i Svetskim takmicenjima dok kod nas moras da pobedis 25-20 i vise njih za to isto.
Ovako je to malo dovedeno u red pa smo svi malo ravnopravniji sto se toga tice.
Doduse, fali malo i lobiranja.....  ali to je valjda "normalno" svuda....
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: PREDSTOJEĆA NATJECANJA
« Odgovor #9 poslato: Decembar 07, 2009, 01:23:02 pre podne »
{a cekaj znaci taj novi zakon vazi i za njih, tj. konkretno kik boksere. Znaci i oni ce morati na balkanskim, evropskim, svetskim takmicenjima da imaju minimum 6 zemalja ucesnica i 8 takmicara, kao i mi.. Ako je tako onda je ok, jer kao i sto sam rece kod nas su (makar u mojoj okolini - Jagodina) sve sami svetski prvaci u kik boksu, samo ne znam u kojim federacijama... :(

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PREDSTOJEĆA NATJECANJA
« Odgovor #10 poslato: Decembar 07, 2009, 06:18:41 pre podne »
Citat
To opet nema veze ni sa ovim nasim Savezom ni sa IFBB-om.
Sve o tome odlucuju ljudi iz Balkanske federacije

ovo ti je kao iz vratice se rode kada predsednik MZ baranada odlukom skupstine a skupstina je on donosi odluku da pop bude trener :D :D :D

cuj ljudi iz balkasnse federacije..ali dobro..prazna tema potpuno

a sto se tice stipendija
ja neznam sta je tu cudno.uvek se sralo i muljalo sa tim stipendijima i statut je tumacio kako je god ko hteo....
postoji jasna odluka drzave a to sto se statu nekog matcinog saveza cita i tumaci kako nekome pase TO JE DRUGA PRICA
ovo ti pricam jer STATUT NASEG SAVEZA na zalost sam morao da trazim radi one situacije u koju sam bio upao oko moje stipednije,pa sam tek ona video kada mi covek koji se u to razumeo objasnio taj statut i sve u vezi stepdnija..
ali ti znas o cemu govrim tako da je tu stvar poprilicno jasna....

jbg..ko pre devojci.=NJEGOVA je...UVEK JE TAKO BILO..

steta za neke ljude u vezi tih stipednija...ja znam sigurno da je mnoge to sranje oko stipendija unazadil kao i da danas postoje ljudi kojima BI TREBALO DA SE DAJE STIPENDIJA jer oni su buducnost ovoga sporta i u njih treba da se ulaze.....
ali jbg...doci ce valjda vreme kada ce misevi da se ponovo zavuku u svoje rupe a da budu neki drugi ljudi koji ce raditi svoj posao JER ZNAJU DA GA RADE I RAZUMEJU OVAJ SPORT I ONE KOJI SE TAKMICE.....

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: PREDSTOJEĆA NATJECANJA
« Odgovor #11 poslato: Decembar 08, 2009, 07:15:24 posle podne »
A gde je taj Varvarin uopste?????I opet kup u Cacku ,pa jel moguce da niko iz BG ne moze da organizuje takmicenje,na kraju krajeva ako je to KUP SRBIJE zasto uopste mora neki klub da to organizuje zar ne sluzi savez za to?

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: PREDSTOJEĆA NATJECANJA
« Odgovor #12 poslato: Decembar 08, 2009, 07:43:22 posle podne »
A gde je taj Varvarin uopste?????I opet kup u Cacku ,pa jel moguce da niko iz BG ne moze da organizuje takmicenje,na kraju krajeva ako je to KUP SRBIJE zasto uopste mora neki klub da to organizuje zar ne sluzi savez za to?

Pa moze.... i da pukne 400000din za Dom sindikata + za ovo,ono.... I jos da vecina popljuje takmicenje kao i svaki put. Bolje te pare da se uloze da koji takmicar vise ide na neko medjunarodno takmicenje.

Strugo je takav kakav je, al niko nam nije kriv sto se covek dobro snalazi sa sponzorima....
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Stojke11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 394
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: PREDSTOJEĆA NATJECANJA
« Odgovor #13 poslato: Decembar 08, 2009, 07:50:18 posle podne »
Ko je upucen dobro zna zasto Struga pravi Otvoreni Kup Srbije i ne da ga nikome... Toliko od mene.
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP

Van mreže CrazyVictor

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
  • get big or die tryin...
Odg: PREDSTOJEĆA NATJECANJA
« Odgovor #14 poslato: Decembar 08, 2009, 08:02:55 posle podne »
Pa majku mu , ne postoji samo dom sindikata u Beogradu ! mozda je tako u Vaarvarinu pa postoji samo jedna opcija gde , ali u Bg ima minimum 10 lokacija gde moze da se organizuje