Jun 27, 2024, 08:36:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.241 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko ....treninga i ishrane....  (Pročitano 3140 puta)

Van mreže DarkoTelep

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Pomoc oko ....treninga i ishrane....
« poslato: Jul 13, 2009, 03:44:22 pre podne »
Cao, nov sam ovde nisam bas ceo forum "procesljao".
-
znaci...imam 74 kg oko 170-180 ( izmedju negde ) , isao sam pre u teretanu ali....cisto rekreativno...sada planiram da ponovo idem...
ne zhelim... da koristim neku hemiju,prahove :p tablete i slicne stvari... hocu na "cisto" da treniram....
-
........noge,ruke su mi dobre...skoro pa idealne....... .. samo stomak i grudi su mi "Slabe"  ...
........znaci.... na stomaku imam sala.... ne bash mnogo..ali dovoljno da NE izgleda lepo....i grudi su mi...kako da kazhem.."debele" hocu da zategnem grudi i stomak ...... koje vezbe da radim??  ..
-
- Treniram Rugby , treninge imam nedeljno tri puta........ Kuci imam neku spravu, koja je uglavnom za ramena........i dizhem tegove koji je oko 15 kila.
znaci moj problemi su  GRUDI i STOMAK......koje vezbe da radim da to zategnem?? tj da se reshim sala ...
a ishrana.......ono.........normalna.....mislim shta se nadje..... po nekad praktikujem jaja da jedem..... i mleko pijem svaki dan po pola litre----litru.....  ( trenutno 3.2% mlecne masti ???!!!! )
Molim da me posavetujete shta da jedem,pijem,i koje vezhbe da radim  HVALA  PUNO !!!!!!!!

DARKO

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Pomoc oko ....treninga i ishrane....
« Odgovor #1 poslato: Jul 13, 2009, 05:20:23 pre podne »
pa stvarno si legenda :) . rokas po pola litre mleka na dan od 3,2% mlecne masti i pitas se kako da sredis stomak i sise. smanji to mleko ili ga izbaci. citaj forum malo , jer skidanje sala zahteva dijetu a to sve imas ovde. pozdrav
Jedi Master

Van mreže DarkoTelep

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Pomoc oko ....treninga i ishrane....
« Odgovor #2 poslato: Jul 13, 2009, 06:38:42 pre podne »
o tome ti pricam znaci.. NE ZNAM STA TREBA DA RADIM!! zato pitam na forumu.... uglavnom kad citam forum gledam tudje probleme pa ja nesto uskladjujem sa mojima...ali moram da pitam... ja cu citati kasnije forum....a ono sto mi nije jasno pitacu na ovoj mojoj temi....hvala

Van mreže DarkoTelep

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Pomoc oko ....treninga i ishrane....
« Odgovor #3 poslato: Jul 17, 2009, 02:50:17 pre podne »
Jel moze neko da mi kaze....znaci.....u ovom fazonu :P
Jedi TO I TO.........
pij TO I TO 
treniraj TIM I TIM danima.....
Shta koji dan da radim...... ( u teretani :P )
znaci konkretno.........ja nemam koga da pitam..pa moram na forumima.... znaci molim vas..bez onoga..sto si glup i tako to..nego mi samo recite.. i bicu zahvalan....pozdrav

DARKO

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: Pomoc oko ....treninga i ishrane....
« Odgovor #4 poslato: Jul 17, 2009, 09:16:32 pre podne »
Mislim da ces ipak morati da citas forum :D
Osim ako nekom ne zapretis da ti napise u tvojoj temi pa se taj neko uplasi :D :D :D
i napise ti pa ne moras da citas...
Ali ne verujem...
Mislim da ces ipak morati da citas forum :D

Van mreže DarkoTelep

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Pomoc oko ....treninga i ishrane....
« Odgovor #5 poslato: Jul 17, 2009, 10:53:30 posle podne »
pa cito sam..i zakljucio sam ovakve treninge........

pon. : grudi;triceps;trbusnjaci(trbusnjaci 3x nedeljno)
uto. : trcanje
sre. :ledja;biceps
cet. :trcanje
pet. :rame;noge
-----------
sub. :trcanje

a hrana.....to jos moram da vidim do kraja.....


Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: Pomoc oko ....treninga i ishrane....
« Odgovor #6 poslato: Jul 17, 2009, 11:04:19 posle podne »
a cilj je?misicna masa/skidanje kilograma?

Van mreže DarkoTelep

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Pomoc oko ....treninga i ishrane....
« Odgovor #7 poslato: Jul 18, 2009, 01:26:32 pre podne »
pa.......reko sam na pocetku..........a sada cu da ....docaram :p
-- znaci MASU imam ...sada samo treba da je nekako definishem... i da skinem salo sa stomaka ...i da zategnem sise.... to je to jednostavno recheno..

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Pomoc oko ....treninga i ishrane....
« Odgovor #8 poslato: Jul 18, 2009, 05:22:16 pre podne »
program ti ne valja! CITAJ FORUM!!
Jedi Master

Van mreže Golubica

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 12
Odg: Pomoc oko ....treninga i ishrane....
« Odgovor #9 poslato: Jul 18, 2009, 01:47:43 posle podne »
Evo par praktičnih savjeta: kardio svaki dan, ujutro na prazan želudac, oko 45 min, laganog intenziteta. Što znači, kardio se ne preskače!!
Ako nemaš vremena da odvojiš aerobni trening od treninga s utezima, aerobni tening napravin nakon rada s utezima.

Prehrana: 6 do 8 obroka, minimalno masti, izaberi nemasne ugljikohidrate ( riža, krumpir, tjestenina, ječam...) i stavi naglasak na proteine ( piletina, puretina, bijela riba..)

To je osnova od koje može dalje krenuti.
Strpljenja. I od trave na kraju nastane mlijeko.

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: Pomoc oko ....treninga i ishrane....
« Odgovor #10 poslato: Jul 18, 2009, 02:26:00 posle podne »
Evo par praktičnih savjeta: kardio svaki dan, ujutro na prazan želudac, oko 45 min, laganog intenziteta. Što znači, kardio se ne preskače!!
Ako nemaš vremena da odvojiš aerobni trening od treninga s utezima, aerobni tening napravin nakon rada s utezima.

Prehrana: 6 do 8 obroka, minimalno masti, izaberi nemasne ugljikohidrate ( riža, krumpir, tjestenina, ječam...) i stavi naglasak na proteine ( piletina, puretina, bijela riba..)

To je osnova od koje može dalje krenuti.
zasto kardio svaki dan ??? a takodje neka ubaci kvalitetne masti, pisano je o ovome... ipak su masti dosta bitnije od UH ... a i vidis da decko ne zeli da koristi hemiju tj sumplemente , osusice mu se masa koju nema :D znaci stvarno ne mogu da verujem... dosta likova dodje ovde i kaze recite mi to , ja nemam od koga da saznam... kao da smo mi sto smo ovde bili glupi sto smo citali tudje textove i trudili se da saznamo sto vise... i pitali samo kada nam je nesto bilo nejasno ... a ne serviraj mi sve na tanjir a posle ko vas je**... tako uvek ispadne ... zato niko i ne zeli da pise da pise ove osnovne stvari... i ne treba da pisu

Van mreže Golubica

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 12
Odg: Pomoc oko ....treninga i ishrane....
« Odgovor #11 poslato: Jul 18, 2009, 04:01:28 posle podne »
Pošto je rekao da želi maknuti salo sa trbuha a sve ostalo je kako on tvrdi, super, onda sam mu savjetovala da malo stisne mjesec dana i izgubi tih par kg sala koje ga dijele od izrezanog trbuha.
A te masti koje sam mu rekla da stavi na minimum i moraju biti kvalitetne. ;)
Dečko niti ne treba koristiti steroide da bi postigao ono što želi, nije natjecatelj stoga mu nije cilj 5% masti. :)
Strpljenja. I od trave na kraju nastane mlijeko.

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: Pomoc oko ....treninga i ishrane....
« Odgovor #12 poslato: Jul 18, 2009, 05:20:21 posle podne »
niko nije ni spominjao steroide...

Van mreže DarkoTelep

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Pomoc oko ....treninga i ishrane....
« Odgovor #13 poslato: Jul 18, 2009, 11:51:36 posle podne »
Mark3 .... ako ne zelis da pomognes......ne moras....u svakom slucaju hvala

Golubica, hvala

Van mreže DarkoTelep

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Pomoc oko ....treninga i ishrane....
« Odgovor #14 poslato: Jul 18, 2009, 11:51:59 posle podne »
citacu forum...svakako