Septembar 21, 2024, 12:55:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: Moja prehran  (Pročitano 1527 puta)

Van mreže solo

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Moja prehran
« poslato: Avgust 05, 2009, 03:26:40 pre podne »
kao prvo pozdrav svima.....do sada sam samo čitao forum pa sam se sada tek odlučio registrirati kako bih vidi dali valja ova moja prehrana....
znači ja sam visok 1.88 i imam 110kg cilj mi je skiniti salo koje sam skupio nekvalitetnom hranom usprkos treningu na koji sam išao 4 puta tijedno....
krenio bih sa kardiom u obliku brzog hodanja na prazan želudac 4 puta tjedno u trajanju u početku 30min pa bih svaki tjedan povećavao...trening bi mi se sastojao od 4 puta tjedno u obliku
prsa-biceps....leđa-triceps....ramena-trbušni....noge.....
prehrana bi izgledala ovako
 
u dane kada imam trening                                                                              u dane kada nemam trening
1.35g wheya + 100g zobenih+multi vitamin+vitamin c+jabuka               1.prvi obrok isti
2.200g posnog sira + žlica maslinovog ulja                                            2.200g mesa + 80 g riže
3.200g mesa pileće bijelo meso +povrće                                                3.200g mesa + povrće
4.tokom treninga 35g wheya + 50g glukoze                                           4.4 cijela jaja
5.sat vremena poslije treninga 200g mesa bijelog + 60 g riže                 5.200g posnog sira + žlica maslinovog ulja
6.prije spavanja 200g posnog sira +žlica maslinovog ulja


ovako zanima me dali ovo valja ia ako ne valja što bih trebao mijenjati......hvala u naprijed i pozz

Van mreže pirke

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Moja prehran
« Odgovor #1 poslato: Avgust 05, 2009, 12:13:23 posle podne »
ishrana ti ne izgleda lose,s tim da bih ja u drugi obrok ubacio 5-6 bjelanaca+2cijela jaja umjesto sira i maslinovog. U treci ubaci rizu iz petog obroka,jer ti trebaju UH prije treninga. Whey+ dex posle treninga,u toku treninga bolje AK. Peti obrok: ubaci povrce umjesto rize. U dane kada nemas trening: 1obrok OK, 2.  jaja iz 4.obroka prebaci u 2. i dodaj koje bjelance. 3.orok 2 i 3 zamjeni. 5. OK.     KADA RADIS KARDIO UJUTRU NA PRAZAN STOMAK, AKO IMAS KESA UBACI BCAA PRIJE TRCANJA. STO SE TICE ISHRANE PROBAJ SA ROTACIJOM UH ILI KETO DIJETOM. IMAS DOSTA TOGA NA FORUMU